Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Roll dergisi, Haziran 2006, Sayı:108, Sayfa 34-35
Roll dergisi, Haziran 2006, Sayı:108, Sayfa 34-35

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Yazar Mesaj
DUNDAR
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: İSTANBUL/KARS
MesajTarih: 08-Ağu-2006 / 06:21    Mesaj konusu: Roll dergisi, Haziran 2006, Sayı:108, Sayfa 34-35

[Sunay özgür ve Tanju Eren: “Aşk Tesadüfleri Sever” albümünün stüdyosundakiler.. Sunay Özgür albümdeki çoğu parçanın düzenlemesini yapmış ve “Nilüfer”i bestelemiştir]

Arabesk ne anlama geliyordu senin dünyanda?

Sunay Özgür : Müslüm Gürses beni hiç ilgilendirmeyen biriydi. Teoman bana 94-95 yıllarında “Haydar Haydar”’ın Müslüm Gürses yorumunu dinletmişti, o yorum hep aklımda kaldı. Onun dışında alıp dinlemedim hiç. Ama “Neredesin Firuze” için gelip Bülent Ortaçgil şarkısı “Sensiz Olmaz”ı söylediğinde işler değişti. Tavırları, kapıdan içeri girişi, bulduğu herhangi bir sandalyeye oturuşu, giderken ayıp olmasın diye kül tablasını çöpe döküşü… Tam bir gönül adamı. Hakikaten düzgün bir adam.

Tanju Eren: Filozof mu, yoksa bu dünyayla tamamen ilgisiz bir adam mı, bir türlü anlayamıyorsun. En son stüdyoya geldiğinde korsan bir kedi yavrulaması olayı olmuştu. Müslüm Baba çalışacak, bir yandan da kedi yavruları koşturuyor içeride. Hiç rahatsız olmadı, ortamın doğal bir parçası olarak gördü onları. Bazen o anda ve orada oluyor, bazen çok uzaklarda. Ama o kadar güzel bir dengesi var ki.

Sunay Özgür : ‘’Dünya Müslümcüler Günü’’ yapmışlar, bence süper bir şey. Bıdı bıdı habire konuşan bir adam değil, şöyle yaptım, böyle yaptım demiyor, serinkanlı. “Kalben okuduk” deyip geçiyor. Öyle bir adam başka tarz bir müzik yapsaydı, gene Dünya Müslümcüler Günü kutlardı birileri. Adamdan çekinmiyorsun, korkmuyorsun, çünkü kimseye zararı yok. Bu o kadar önemli ki. Kedi pantolonunu çekiştiriyor, o öyle duruyor.

Tanju Eren : Kedi pantolonuna dadanınca, “abi alayım mı kediyi?” dedim. “Yok, dokunma” dedi, “o da bir sevgi şekli”.

Sunay Özgür : “Sensiz Olmaz”daki hali çok güzeldi. Keşke filme alsaydık. Bir sandalyeye oturdu, klavyeye kolunu dayadı, yan durdu, kağıttan bakıp öylece bir kerede söyledi. O parçanın klibi de güzeldi, ama o görüntüler de klip olabilirdi.

Tanju Eren : Çoğu sanatçı, kayıtlarda “bitse de gitsek” pozisyonundadır. Müslüm Gürses’le 10 saat, 12 saat stüdyoda takılabilirsin. “Olmadı abi, bir daha” dediğinde hiç problem yaratmaz.

Derya Bengi

En son DUNDAR tarafından 13-Ağu-2006 / 09:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 10-Ağu-2006 / 21:15    Mesaj konusu:

Very Happy Very Happy eyvallah dündar hocam.yazıyı çok büyük bir keyifle okudum.müslüm baba hakkında bu tür düşünceleri bizim tarzımız dışındaki kişilerden duymak çok çok güzel ve anlamlı.

Ali Tekintüre
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 10-Ağu-2006 / 22:33    Mesaj konusu:

işte müslüm gürses mütevaziliği işte müslüm baba güzelliği....

bambaşka bi insandır o.. mahmut kardeşimin dediği gibi de bunları bizim tarzımız dışındakilerden duymak daha bi GURUR VERİCİ.. daha bi anlam verici..

ve onun o masumluğuna susmasına rağmen;; ne kadar kendini yılların sanatçısı zanneden rahatsız olsada biz her zaman memnunuz ondan..

para müslüm baba için 2, sıradadır.. önce saflık gelir onun için .. daha sonra hayranları sonra para......

iyiki varsın MÜSLÜM BABA. be alemde herşeyi senden öğrendik...

Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow

gözlerinde gözlerim,,
gözlerimde gözlerin kalmış...
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
serkanvan
Üye
Üye

Nereden: VAN
MesajTarih: 10-Ağu-2006 / 23:25    Mesaj konusu:

Abi gerçekten çok güzel bir haberdi ve mutlu oldum.İnsanların bu şekil görüşleri bizim için onur verici.Sağolasın Müslüm GÜRSES...

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 11-Ağu-2006 / 02:05    Mesaj konusu: Cevap: Roll dergisi, Haziran 2006, Sayı:108, Sayfa 34-35

cok güzel yazilmis,sagol dundar kardes.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 21-Ağu-2006 / 21:42    Mesaj konusu:

emeğine saygı duyuyorum dündar abii..saol varol... Exclamation Arrow

Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: diyarbakir/istanbul
MesajTarih: 21-Ağu-2006 / 22:04    Mesaj konusu:

müslüm babaaaaa
bu dünyada seni tanıdığıma birgün bile pişman olmadım baba.
hayat oldukça sen de olacaksın
eline sağlık dündar abim

Adam olmayan Müslümcü olamaz!!!
Kullanıcı profilini gör
26ersin28
Üye
Üye

MesajTarih: 22-Ağu-2006 / 01:36    Mesaj konusu:

müslüm baba yı tanıyıpta baştan çıkmayacak bir fikrin başını ezmek yaraşır
çünkü çirkin bir yılandır o
allah herkese müslüm babada ki mütavaziliği ve hoş görüyü versin
baba senin de emeğine sağlık
Kullanıcı profilini gör
mahsuertunc

Nereden: istanbul
MesajTarih: 22-Ağu-2006 / 01:46    Mesaj konusu:

gerçekten müslüm babayla ilgili bu tür yazılar benim çok hoşuma gidiyor baba gerçekten çok başka bir insan eline saglık dündar abi
Kullanıcı profilini gör
By_Isyankarr
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 09-Eyl-2006 / 19:35    Mesaj konusu:

eline saglık kardeş saolasın allah razı olsun.çok güzel yazı
Kullanıcı profilini gör
KENAN_61_TS
Üye
Üye

MesajTarih: 31-May-2007 / 05:14    Mesaj konusu: Re:

babayı anlatmaya ne kelımeler yeter ne de gecen zaman anlatılmaz yasanır her seyı ıle bambaska bır ınsan herkez babaya hayran ben cocukluktan berı hayranıyım ve olene kadar da olucam Smile Smile Smile Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 30-Tem-2007 / 17:23    Mesaj konusu: Re:

müslüm babanın mahallesinde boturdugum için nekadar övünsem azdır dostlar adana hürriyet mahallesi
Kullanıcı profilini gör
KILICBEY
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KAHRAMANMARAŞ
MesajTarih: 31-Tem-2007 / 14:46    Mesaj konusu: Re:

Eyvallah kardeş bu tür yazıları okudukça keyifleniyorum ve bir MÜSLÜMCÜ olmakla bir kere daha gurur duyuyorum emeğine sağlık.
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering