Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [Albüm_Tartışma]"Bekle Sevgilim"Albümü
[Albüm_Tartışma]"Bekle Sevgilim"Albümü
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Yazar Mesaj
forzaenver
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 25-Hzr-2006 / 22:41    Mesaj konusu: [Albüm_Tartışma]"Bekle Sevgilim"Albümü

1992 yılında Bayar Müzik`ten çıkan orjinal bir albümdür.Albümün diğer adı "sen neredesin ben neredeyim "dir.

Şarkı listesi

A YÜZÜ

1-Sevgilim
söz ve müzik: Burhan Bayar

2-Yalancı

3-Dön Sevgilim

4-Nerdesin
söz: Tahir Paker müzik: Burhan Bayar

5-Yandım
söz: Fethi Demir müzik: Serdar Erbaşı

B YÜZÜ

6-Gönlünce Olsun

7-Farklı Değilim

8-Hoşçakal sevgilim
söz: Cem Dinç müzik: Sait Büyükçınar

9-Rüzgar
söz ve müzik: Ayhan Özışık

10-Öpsem mi?
söz: Seda Akay müzik: Sait Büyükçınar

Albümün müzik yönetmeni olan Burhan Bayar`ın birçok parçada imzası olduğu gibi bu parçadada imzası vardır.

Bu albüm benimde gönlümde taht kurmuştur.

DUNDAR
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: İSTANBUL/KARS
MesajTarih: 26-Hzr-2006 / 05:30    Mesaj konusu:

Bu albümde en çok dinlediğim şarkılar : ''Bekle Sevgilim,Herşey Gönlünce Olsun,Öpsem Mi,Farklı Değilim''dir.Burhan Bayar gerçekten müzik dünyasına,özellikle de arabesk dünyasına büyük katkıları olan bir bestekardır.Müzik piyasasının en kötü olduğu zamanlarda piyasayı besteleriyle canlandırmıştır.Müslüm Gürses ve Burhan Bayar'a sonsuz saygılarımla...Gönlünüz Gönlümüzdür.

Nereden: istanbul
MesajTarih: 27-Hzr-2006 / 04:08    Mesaj konusu:

usta bende sennerdesin ben nerdeyim albümü ve bekle sevgilim albümü ayrı olarak var tek bi parça değişikliği var oda aşk ne güzel yoksa bendeki korsanmı bilgilendirirmisin
Kullanıcı profilini gör
abdi

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 27-Hzr-2006 / 05:21    Mesaj konusu: Cevap: [Albüm_Tartışma]

cok baba bir albümdür herkeze tavsiye ederim dinlemek icin.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Yanl?zl?ktan..S.aleyküm...
MesajTarih: 27-Hzr-2006 / 20:55    Mesaj konusu:

sevdiğim bir albümdür.Şarkılarıda benden.. şarkılar tam kıvamında. Smile

Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 29-Hzr-2006 / 16:45    Mesaj konusu:

keyifle dinlenecek bir albümdür.özellikle de sabah saatlerinde.....
Kullanıcı profilini gör
Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: diyarbakir/istanbul
MesajTarih: 29-Hzr-2006 / 18:56    Mesaj konusu:

tüm şarkılarıyla bütün halinde muazzam bir kaset.

bir de bilmem dikkatinizi çekti mi şarkıların kasetteki sıraları da bayağı anlamlı
baba önce herşey gönlünce olsun diyor sonra yanımda kal gitme gel meleğim ol diye son çığlığını atıyor ama bakıyor ki ümit yok ozaman da hoşçakal sevgilim elveda diyor

saygılarımla

Adam olmayan Müslümcü olamaz!!!
Kullanıcı profilini gör
_ceset
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 29-Hzr-2006 / 21:42    Mesaj konusu:

çok baba bir albüm bana göre özellikle hoşçakal sevgilim ve herşey gönlünce olsun beni bitiren şarkılar.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Küçükçekmece
MesajTarih: 29-Hzr-2006 / 22:44    Mesaj konusu:

tesekkurler kardeş bılgılendırdıgın için Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Kadir
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 29-Hzr-2006 / 23:27    Mesaj konusu:

müslüm babanin sesinin büyüsüne bu albümde kapilmamak mümklün degil .bu albüm zamaninda müthis satmistir bence cok güzel duygusal ve romantik parcalar ve damar sarkilarla harmanlanmis süper bir albüm!
helal olsun babaya
babaya selam damara devam
Kullanıcı profilini gör
can_dost_ahmet
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 29-Hzr-2006 / 23:42    Mesaj konusu:

Arrow Arrow Arrow MÜSLÜM BABA SEN BİR TANESİN Arrow Arrow Arrow bu albümde ki en sevdiğim şarkısı
FARKLI DEĞİLİM ve NERDESİN Exclamation ellerine sağlık kardeş
Kullanıcı profilini gör
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KALLEŞ DÜNYA DAN
MesajTarih: 02-Tem-2006 / 07:04    Mesaj konusu:

farklı değilim şarkısı ının orjinal adı kalbinde yer ver dir.ve bu şarkı güle güle git albümünün yedek şarkısıdır.1991de ki bu bekle sevgilim albümne koydu burhan bayar bu albüm korsan çıktı.1989sen nerdesin ben nerdweyim orjinaldir.beyler
Kullanıcı profilini gör
By_Isyankarr
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 15-Eyl-2006 / 23:44    Mesaj konusu:

babanın yine çok damar bi albümüdür hakikaten çok güzel şarkılardan oluşmuştur.
Kullanıcı profilini gör
ozgur1982
Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 16-Eyl-2006 / 13:39    Mesaj konusu:

sen neredesın ben neredeyım olarak bayar muzıkten 1991 yılında cıkmıstır kaset kagıt baskı olarak yanı ılk baskı elımde mevcuttur daha sonra ask ne guzel parcasının yazarı ıle ılgılı bır anlasmazlık yuzunden o parca albumden cıkartıldı yerıne yıne bayardan cıkan arabeskın devlerı ıkı kasetınde seslendırdıgı kalbınde yer ver parcası konuldu yanı bosluk dolduruldu kasetın basım tarıhı 1992 olarak degıstırıldı kaset ılk baskı olarak elımde mevcut dıye bılerek yazdım 1989 dıye ıddıa eden varsa taratır kasetın resmını yollarım ılk cıktıgında aldıgım kasettır 1991de cıkmıstır
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 17-Eyl-2006 / 02:29    Mesaj konusu:

ozgur1982 demiş ki:
sen neredesın ben neredeyım olarak bayar muzıkten 1991 yılında cıkmıstır kaset kagıt baskı olarak yanı ılk baskı elımde mevcuttur daha sonra ask ne guzel parcasının yazarı ıle ılgılı bır anlasmazlık yuzunden o parca albumden cıkartıldı yerıne yıne bayardan cıkan arabeskın devlerı ıkı kasetınde seslendırdıgı kalbınde yer ver parcası konuldu yanı bosluk dolduruldu kasetın basım tarıhı 1992 olarak degıstırıldı kaset ılk baskı olarak elımde mevcut dıye bılerek yazdım 1989 dıye ıddıa eden varsa taratır kasetın resmını yollarım ılk cıktıgında aldıgım kasettır 1991de cıkmıstır

kardeş diyorsun ki bu albümün 89 yılında çıktığını iddia eden varsa taratır resmi yollarım demişsin.bunu diyen üye zaten 1989 yılında çıkmış demekle düşüncesini ve bilgisini ifade etmiş.eğer seninde bu konuda iddia ettiğin ve doğruluğunu inandığın bir paylaşımın olcaksa bunu bizlere ve düşünceleriyle hemfikir olmadığın mesajlarlra cevap olarak sunmalısın.bu sayede işin eğrisi doğrusu anlaşılır.burada olması gereken şekilde tartışırız.saygılar...
Kullanıcı profilini gör
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KALLEŞ DÜNYA DAN
MesajTarih: 17-Eyl-2006 / 17:11    Mesaj konusu:

bazı şeyleri iyi anlamak için iyi bir dinleyici olmak gerekir bakın 91 de çıkan albümleri yazalım

1991-herşey yalan
1991-birde benden dinleyin (90 da seslendirdi)
1991-yüreğimden vurdun beni

bakın buradaki müslüm babanın ses tonuna birde bekle sevgilime bakın

ayrıca ilk baskı sen nerdesin ben nerdeyimdeki albüm kapağındaki resim 89 a aittir.
Kullanıcı profilini gör
the_tirex
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: A??kLar Diyar?ndan
MesajTarih: 18-Eyl-2006 / 23:55    Mesaj konusu:

damardan ewt katılyıorum
Kullanıcı profilini gör
forzaenver
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 24-Eyl-2006 / 03:49    Mesaj konusu:

EMANET demiş ki:
bazı şeyleri iyi anlamak için iyi bir dinleyici olmak gerekir bakın 91 de çıkan albümleri yazalım

1991-herşey yalan

ayrıca ilk baskı sen nerdesin ben nerdeyimdeki albüm kapağındaki resim 89 a aittir.

emanet kardeşimin söylediğide mantıklı bence Very Happy

Yeni Katılımcı

MesajTarih: 24-Eyl-2006 / 10:20    Mesaj konusu:

eyvallah
Kullanıcı profilini gör
kadirbilim
Üye
Üye

MesajTarih: 07-Ekm-2006 / 14:50    Mesaj konusu:

EMANET demiş ki:

1991-herşey yalan

kardeş bencede kaste 91 basım belki önce okumuş fakat 91 de yayınlanmıştır yani gecikmeli çıkmıştır .bendeki ilk basımdada 91 yazıyo.ayrıca farklı değilim şarkısı arkadaş kurbanıyım yedeğidir o yaktı beni şarkısı gibi.kasetin gerçeği sen nerdesin ben nerdeyim isimli olanıdır bekle sevgilim korsan

Sistem Mesajı: İlgili Mesaj Birleştirildi. Birleştirilen Mesaj İlk Mesajdan 6 Dakika Sonra Yollandı..:

ayrıca yüreğimden vurdun beni albümü 91 değil 90 yılında çıkmıştır firma bayar tempa / fonekstir .
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering