Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [Albüm_Tartışma] Sevda Yolu (Arapça Sözlü) Albümü
[Albüm_Tartışma] Sevda Yolu (Arapça Sözlü) Albümü
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Yazar Mesaj
DUNDAR
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: İSTANBUL/KARS
MesajTarih: 24-Hzr-2006 / 06:01    Mesaj konusu: [Albüm_Tartışma] Sevda Yolu (Arapça Sözlü) Albümü

1986 Elenor Plak çıkışlı orjinal bir albümdür.

A YÜZÜ

1-Sevda Yolu
2-Ayırdılar Sevenleri
3-Denedim
4-Bir Ben Miyim
5-Ah bu gönlüm

B YÜZÜ

1-Tövbeler Tövbesi
2-Kul Kuldan Beter
3-Üzgün Bakışlar
4-Gidecek Bir Gün
5-Benim Kalbim Taş Değil

Bu albümün mimarı : Yunus Bülbül'dür.
''Ayırdılar Sevenleri''nin söz-müziği Özer Şenay'a ait ; diğer tüm şarkıların söz ve müziği büyük bestekar ve Müslüm Gürses'in yakın dostu Yunus Bülbül'e aittir.

Albümün yedek şarkıları : Yaşayamadım
Biliyor Musun (Kara Bulutlar çöktü Üzerimize)
Seni Sevmeyen Ölsün
Ölmek İster Miydin
Yaktın Beni Dünya
Düşünürken

Bulunmaz ve yeri doldurulamayacak albümlerin başında gelir.Müslüm Gürses,Yunus Bülbül ve Özer Şenay'a sonsuz saygılarımla.Gönlünüz Gönlümüzdür...

En son DUNDAR tarafından 25-Hzr-2006 / 20:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
2 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KALLEŞ DÜNYA DAN
MesajTarih: 25-Hzr-2006 / 09:05    Mesaj konusu:

bu albüm 85 ortalarında hazırlanmış ve 86 başlarında piyasaya çıkmıştır kardeş
Kullanıcı profilini gör
damar81
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Yanl?zl?ktan..S.aleyküm...
MesajTarih: 25-Hzr-2006 / 18:39    Mesaj konusu:

saol 'dündar' eywallah. Smile

Kullanıcı profilini gör
forzaenver
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 25-Hzr-2006 / 19:50    Mesaj konusu:

Hocam bu bilgiler için sana ne kadar teşşekkür etsek azdır Exclamation

Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 28-Hzr-2006 / 18:07    Mesaj konusu:

bu albümde beladır.hem de ne beladır. Exclamation Exclamation yunus bülbül üstadın şovu var bu albümde.yedek şarkıların olmaması bile üzüyor beni.yedek şarkıları bile ne denli tehlikeli bir albüm olduğunun delili....
Kullanıcı profilini gör
Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: diyarbakir/istanbul
MesajTarih: 28-Hzr-2006 / 18:55    Mesaj konusu:

yedek parçaların birkaçı ile yine söz müziği yunus bülbüle ait olan sevmemeli adlı eser de konser kasedinde yer bulmuştur.
yunus bülbüle saygılarımı sunuyorum.
kasetten parça seçmem bile sözkonusu değil hepi güzel hepsi kral.

saygılar dündar baba Arrow

Adam olmayan Müslümcü olamaz!!!
Kullanıcı profilini gör
eskmuzik

MesajTarih: 28-Hzr-2006 / 20:22    Mesaj konusu:

Şehmus (Poseidon) kardeşimin dediği gibi bu albümde bir şarkıyı diğerinden ayırmak yanlış olur Hepsi birbirinden güzel Emeğin için teşekkürler Dündar abi
Kullanıcı profilini gör
can_dost_ahmet
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 28-Hzr-2006 / 21:46    Mesaj konusu:

güzel bi albüm bu albümde DENEDİM şarkısı bana göre hepsinden güzel müziği bile harika
Gel gör bu halimin sebebi sensin...
ayrıca sevda yolu arkadaşım senin nikini 3 yıl önce sesli chatlarda kullanıyordum Very Happy güzel bi nik
Kullanıcı profilini gör
m.ali turan
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Küçükçekmece
MesajTarih: 29-Hzr-2006 / 21:46    Mesaj konusu:

can_dost_ahmet demiş ki:
güzel bi albüm bu albümde DENEDİM şarkısı bana göre hepsinden güzel müziği bile harika
Gel gör bu halimin sebebi sensin...
ayrıca sevda yolu arkadaşım senin nikini 3 yıl önce sesli chatlarda kullanıyordum Very Happy güzel bi nik

ahmet kardesın dedıgı gıbı bende bu albumde denedım parcasını on planda goruyorum saolsın dundar abi
Kullanıcı profilini gör
maxsimus
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 16-Tem-2006 / 22:14    Mesaj konusu:

yah neyine yan neyine yan neyinan şu eza fikri ta emiya emiya bumu arapça sözler
Kullanıcı profilini gör
mayk
Üye
Üye

MesajTarih: 08-Ağu-2006 / 14:34    Mesaj konusu: Cevap: [Albüm_Tartışma] Sevda Yolu (Arapça Sözlü) Albümü

evet orjinal bir albümdür yunus bülbül müzikleri ile güzel bir albüm hazırlanmıştır
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 23-Ağu-2006 / 18:38    Mesaj konusu:

müslüm gürses in yorum ve ses tonu açısından beni en çok etkileyen albümüdür.GİTME albümünden sonra.albüme ait yedek şarkıların bile ne denli muhteşem olduğu açıkça ortada.albümde yer almamasını anlayamıyorum.müslüm gürses in sanat hayatında çok önemli bir yol katetmesine neden olmuştur bu albüm, şahsımca.
özellikle de arap ülkelerinde çok çok sevilen bir albüm olduğunu biliyorum,bu SEVDA YOLU albümünün.saygılar.........

Ali Tekintüre
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 29-Ağu-2006 / 16:21    Mesaj konusu:

eyvallah dündar abii...bu albimde denedim..şarkısı mükemmel.... Exclamation

EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KALLEŞ DÜNYA DAN
MesajTarih: 05-Eyl-2006 / 21:52    Mesaj konusu:

lp de ve kasette yazmaz hatta cd de de yazmaz. gidecek bir gün şarkısının sözleri ali tekintüre ye aittir.
Kullanıcı profilini gör
DUNDAR

Nereden: İSTANBUL/KARS
MesajTarih: 07-Eyl-2006 / 09:18    Mesaj konusu:

EMANET demiş ki:
lp de ve kasette yazmaz hatta cd de de yazmaz. gidecek bir gün şarkısının sözleri ali tekintüre ye aittir.

Bu nokta üzerinde bir süre ben de düşündüm.Neden ? Çünkü Ali Tekintüre'ye ait olan bir albümde bu şarkıyı dinledim.Ali Tekintüre'nin kendisi şiirle şarkıya eşlik ediyor.Ayrıca yakında bestekarlar hakkında sunacağımız bölümde gönderdiğim bilgilerde de ; ''Gidecek Bir Gün 'ün Müslüm Gürses tarafından seslendirilen eserlerinden biri olduğu geçmektedir.
Bir konserde Müslüm BABA kendisini alkışlayan Müslümcülere : Asıl alkışı bu eserlerin sahibi için istiyorum demiştir ve Müslümcüler de ''Ali Baba...Ali Baba'' diye tezahürat yaparak alkışlamışlardır.Çünkü Ali Tekintüre'de o konserde özel davetlidir.
Müslüm Baba'nın şarkılarındaki duyguların içine giren her Müslümcü bestekarların içinde başta Ali Tekintüre'nin ismini bilir.Ansiklopedi bölümünde Besteci bölümümüz açılmıştır.Yakında tüm üyelerin bilgisine sunulacaktır.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 21-Ksm-2006 / 03:08    Mesaj konusu:

üzgün bakışların giriş müziği,ayırdılar sevenlerinin 2 nci mısrası,gidecek bir gün ün şiir kısmı..kısaca bu albüm deyim yerindeyse çok sakat bir albüm..ortam da her türlü giden bir albümdür!
şarkıların sözleri bile çok dikkat çekici:eğer dikkat ederseniz.........
Kullanıcı profilini gör
harabe_gonul
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: antakya
MesajTarih: 21-Ksm-2006 / 07:08    Mesaj konusu:

YUNUS BÜLBÜL sadece bu albüm değil MÜSLÜM BABA'NIN bir çok albümünde bestelerini paylaşmıştır.gönlüne sağlık YUNUS BÜLBÜL yüreğine sağlık MÜSLÜM BABA.Albümde en güzel şarkı DENEDİM sözüyle müziğiyleee selamlarrr. ben bu gönlümü güldüremedim...

Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 21-Arl-2006 / 09:18    Mesaj konusu: Re:

guzel bır kaset orjınal
Kullanıcı profilini gör
_serseri_
Üye
Üye

MesajTarih: 21-Arl-2006 / 14:57    Mesaj konusu: Re:

kaset on numara kaset ya gerisini boş werin arapça mı bende bilmiyom ama müslüm baba arapçayıda güzel okur
Kullanıcı profilini gör
sevgisizkral
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: meçhul
MesajTarih: 04-Şub-2007 / 21:46    Mesaj konusu: Cevap: [Albüm_Tartışma] Sevda Yolu (Arapça Sözlü) Albümü

ellerine sağlık dündar abi

Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering