Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Aşığım abiler....
Aşığım abiler....
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Diğer Konular
Yazar Mesaj
mahur
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Karabük
MesajTarih: 03-Hzr-2006 / 16:57    Mesaj konusu: Aşığım abiler....

abi aşıgım seviyorum.....
kız başkasını seviyor....ya aklıma yazcak bişide gelmiyo...abi napim ben ya...nolur bi akıl verin....seviyorum kızı ya....ilk defa sevdim gittim söledim...bana başkasını seviyorum dedi. ....abi nolur biraz akıl verin bana ya......nolur.. ? gerçekten ihtiyacım var buna
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 03-Hzr-2006 / 23:20    Mesaj konusu:

dostum buda aşkın bir cilvesi işte...sen seviyorsun diye o da seni sevmek zorunda değil.belki bu acı bir gerçek ama.olan bu.bu his meselesi,elektrik alma olayı.sen ondan hoşlandın,sevdin diye o da senin yaşadığın duyguları hissetmek gibi bir kritet olmaz.bu birazda kısmetle alakalı.bak aslanlar gibi sölemişsin.
verdiği cevabı ne şekilde söylediği de önemli.saygı duyup,düşüncesini sölemişse,sorun yok.ama çok aşırı tepki gösdterip seni kırdıysa hiç uğraşma.bak yoluna gitsin................
ama benim görüşüm şu...sana senin gibi değer veren,saygı duyan ve en önemlisi seni senden çok sevecek birini bulup,ona yüreğini açmandır.içinde bulunduğun aşklar insana zarardan başka birşey vermez.bu tür olaylara çevrende şahit olmuşsan bunu daha iyi anlarsın.
ALLAH yardımcın olsun.ama hayat herşekilde devam ediyor unutma.onu tanımadan öncede hayat yaşanıyordu değilmi.o olmazsa da hayat devem edecek.sen hayatına anlam katacak birini bulmaya çalış.bulursan da hiç bırakma.değerini bil.tersini yaparsan içine düşeceğin vaziyet bundan çok çok kötü olur.
yanlış anlama dostum.içimi döktüm sadece.saygılarımı sunuyorum sana....
Kullanıcı profilini gör
eskmuzik
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

MesajTarih: 03-Hzr-2006 / 23:38    Mesaj konusu:

Gerçekten Mahmut (damar02) kardeşim söyleyecek pek söz bırakmamış Ama ondan ricam bu söylediklerini kendi de uygulamaya başlamalı bir an önce ... Smile
Mahur arkadaşım sana da diyeceğim "seveni sev" sevmiyorsa fazla uğraşmanın faydası yok. Ben uğraştım hiç bir faydasını göremedim.
Seni seven birine kalbini aç bence[/b]
Kullanıcı profilini gör
ozac44
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 04-Hzr-2006 / 01:14    Mesaj konusu:

Kardeş en başta tebrik ederim, en azından delikanlıca sevgini açıkca belirtmişsin bunu yapamayan birçok insan var.

Ama gel gör ki karşı taraf kabul etmemiş işte burada kelimeler bitiyor hayaller düşünceler acılar başlıyor.

Fazla ayrıntı vermemişsin ama sana kardeş tavsiyesi eğer sevdiğim var diyorsa o kızdan uzak dur, bu şekilde kızın gözünde bir değerin olur ama aksini yaparsan...

Aktif Üye

MesajTarih: 05-Hzr-2006 / 23:23    Mesaj konusu:

abi gerçekten çok saolun ....yani inanın ne diyeceğimi bilmiyorum ama insanın yüreğine söz geçmiyor işte.....birden
"sevmiyorum arkadaş " diyemiyosun sonucta...he ilk gördüğün kızada hemen aşık olamıyosun...gerçekten bilemiyorum...sınav arafesinde gerçekten moralim çok bozuk.......sizinde dediğiniz gibi galiba unutmaya çalışmak...yada seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli deyip hayaliyle yetinmek.....yada bilmiyorum işte....

bu arada damar02 abi içimi gerçekten rahatlattın....
gerçekten çok saol abi
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 06-Hzr-2006 / 18:21    Mesaj konusu:

mahur kardeşim sende saolasın.keşke elimizden senin arzu ettiğin şekilde birşeyler gelse.ama haline şükür etmen lazım.düşündüğün zaman bizlerden daha kötü durumda olan insanlar olduğunu anlayacaksın.
düşün ki aşkı hissetmişsin.birini sevmişsin.her ne kadar zor olsa da senin için bu kutsal duyguyu hissetmişsin yüreğinde.bugün bu özel duyguyu yaşamaya hasret kişiler var.karşı cinse bu tarz duyguları beslemek isteyen,bu güzelliğin tadına varamamış kişiler var.
unutmayalım.bizden daha zor vaziyette olan insanlar var.mutluluğun anahtarı belli.şükür etmek ve sabır etmek.bunlar bize hem bu dünya da hemde ahirette lazım olacak duygular.kendine iyi bak...aşkı gönlünde h
issedebilen bazen de aşkını hissettiği yere gömebilmeli..................saygılarımla.
Kullanıcı profilini gör
mahur
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 06-Hzr-2006 / 19:38    Mesaj konusu:

abi gerçekten haklısın...ne söyliyim....aşkı gönlünde hissden ...bazende o aşkı hissettiği yere gömebilmeli....gerçekten doğru...
Kullanıcı profilini gör
m.ali turan
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Küçükçekmece
MesajTarih: 07-Hzr-2006 / 00:17    Mesaj konusu:

damar02 demiş ki:
dostum buda aşkın bir cilvesi işte...sen seviyorsun diye o da seni sevmek zorunda değil.belki bu acı bir gerçek ama.olan bu.bu his meselesi,elektrik alma olayı.sen ondan hoşlandın,sevdin diye o da senin yaşadığın duyguları hissetmek gibi bir kritet olmaz.bu birazda kısmetle alakalı.bak aslanlar gibi sölemişsin.
verdiği cevabı ne şekilde söylediği de önemli.saygı duyup,düşüncesini sölemişse,sorun yok.ama çok aşırı tepki gösdterip seni kırdıysa hiç uğraşma.bak yoluna gitsin................
ama benim görüşüm şu...sana senin gibi değer veren,saygı duyan ve en önemlisi seni senden çok sevecek birini bulup,ona yüreğini açmandır.içinde bulunduğun aşklar insana zarardan başka birşey vermez.bu tür olaylara çevrende şahit olmuşsan bunu daha iyi anlarsın.
ALLAH yardımcın olsun.ama hayat herşekilde devam ediyor unutma.onu tanımadan öncede hayat yaşanıyordu değilmi.o olmazsa da hayat devem edecek.sen hayatına anlam katacak birini bulmaya çalış.bulursan da hiç bırakma.değerini bil.tersini yaparsan içine düşeceğin vaziyet bundan çok çok kötü olur.
yanlış anlama dostum.içimi döktüm sadece.saygılarımı sunuyorum sana....
Alıntı:

mahmut kardes katılıyorum kardeş bır ınsan bence asık olmıcak onu dıyım sadece

Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 08-Hzr-2006 / 02:34    Mesaj konusu:

m.ali kardeşim niye aşık olmamak gerek ki.aşk RABBIN insanoğluna bahşettiği en özel duygulardan biri.elbette herşeyde olduğu gibi aşkında bazı yaşattığı acılar sözkonusu.ama bir düşünsene hayatımızda hangi en yakınımız bize acı vermedi.aşkın her halini yaşıyorsan zaten aşktan söz edebilirsin.sevinciyle,kederiyle,derdiyle,şaşkınlığıyla,tedirginliğiyle,korkularıyla...kısaca tümüüyle yaşayacaksın ki aşkı tattığını hissedeceksin.hissedeceksin ki,yaşadığını anlayacaksın...........ya bence aşksız hayat mantar bir hayat ya Sad Sad Sad Sad
aaa m.ali kardeşim dur tutma beni.aşk doktoru moduna sokma bizi.hiç gelemem.öyle bir iddia hiç olmaz..... Very Happy Very Happy Very Happy
Kullanıcı profilini gör
m.ali turan
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Küçükçekmece
MesajTarih: 09-Hzr-2006 / 19:23    Mesaj konusu:

mahmut kanka sen benım ne dert cektıgımı cok iyi bılıyorsun ondan bana bısey deme Surprised asık olduk dertlı cıktık kızda haın cıkınca vur basını duvarlara ondan bana artık asık olmak yasak Confused
Kullanıcı profilini gör
mahur
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 10-Hzr-2006 / 16:27    Mesaj konusu:

seninki daha kötü be ali abi ... Smile Smile en azından benimki hainlik yapmadı....abi ne diyim Allah sanada banada hepimize sabır versin yardımcımız olsun...elimizden bişey gelmiyor....
Kullanıcı profilini gör
Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: diyarbakir/istanbul
MesajTarih: 14-Hzr-2006 / 18:00    Mesaj konusu:

kardeşler ayrılık sevdaya dahil demiş şair.ne yazık ki her sevgi her aşk mutlu sonla bitmiyor.mahur kardeş sen kendini farklı göstermeden maske takmadan olduğun gibi aşkını belirtmişsin ama karşıdaki olumsuz yanıt vermiş.bu durumda en iyisi sabretmek ve unutmaya çalışmaktır.zaman en iyi ilaç ve en iyi usta ne de olsa.an gelir bakarsın onun da gözü senden başkasını görmüyor yüreğinin farkına varmış olabilir neden olmasın?
sana karşı saygısını tüketecek davranışlardan kaçın ve tabiri caizse köşene çekilip bekle canım kardeşim.saygılar

Adam olmayan Müslümcü olamaz!!!
Kullanıcı profilini gör
damar81
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Yanl?zl?ktan..S.aleyküm...
MesajTarih: 14-Hzr-2006 / 21:40    Mesaj konusu:

Poseidon demiş ki:
kardeşler ayrılık sevdaya dahil demiş şair.ne yazık ki her sevgi her aşk mutlu sonla bitmiyor.mahur kardeş sen kendini farklı göstermeden maske takmadan olduğun gibi aşkını belirtmişsin ama karşıdaki olumsuz yanıt vermiş.bu durumda en iyisi sabretmek ve unutmaya çalışmaktır.zaman en iyi ilaç ve en iyi usta ne de olsa.an gelir bakarsın onun da gözü senden başkasını görmüyor yüreğinin farkına varmış olabilir neden olmasın?
sana karşı saygısını tüketecek davranışlardan kaçın ve tabiri caizse köşene çekilip bekle canım kardeşim.saygılar

saolasın kardeşim Exclamation umarım kardeşim gerekeni güzel bir biçimde yapmıştır Exclamation seni seveni sende sev Arrow

Kullanıcı profilini gör
goztepelee_35
Üye
Üye

MesajTarih: 19-Hzr-2006 / 00:37    Mesaj konusu:

aşk kotu bıseydır sen tezegı avuclamısın
Kullanıcı profilini gör
aMCaoGLu
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ZoNGuLDaK
MesajTarih: 21-Hzr-2006 / 07:28    Mesaj konusu:

kardeş yapacak pek bişeyin yok bence yıllarca senin yaşadığın şeyin acısıyla yaşadım bende..istersen kendini fazla paralama yani..çünkü şimdi sevmiyorsa ilerdede sevmeyecektir ..sevgi böyle birşey zorla olmuyor..onun arkadaşlarıyla tanış onun yakınında olmaya çalış...devamlı görürsen bana inan bir gün anlayacaksın ki hiçbişey yokmuş kızda... ben bu kıza nasıl teklif etmişim deyeceksin..kendinden utanacaksın ..hatta iyiki kabul etmemiş bile deyebilirsin.. ama şu an deli gibi seviyorsundur heralde bu tür konuşmalar senin bir kulağından girip birinden çıkıyodur YAŞADIM BİLİYORUM..son kez söyliyim kendini fazla paralama eğer kabul edip çıksaydında zaten 3 ayı geçmezdi ilişkiniz..kesinlikle ayrılırdın..bu zamanın kızları böyle..delikanlısını bulmak çook çok zor..allah kolaylık versin yinede..

pasali74
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 22-Hzr-2006 / 19:00    Mesaj konusu:

mahur demiş ki:
abi gerçekten çok saolun ....yani inanın ne diyeceğimi bilmiyorum ama insanın yüreğine söz geçmiyor işte.....birden
"sevmiyorum arkadaş " diyemiyosun sonucta...he ilk gördüğün kızada hemen aşık olamıyosun...gerçekten bilemiyorum...sınav arafesinde gerçekten moralim çok bozuk.......sizinde dediğiniz gibi galiba unutmaya çalışmak...yada seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli deyip hayaliyle yetinmek.....yada bilmiyorum işte....

bu arada damar02 abi içimi gerçekten rahatlattın....
gerçekten çok saol abi

arkadaşım uzaktan sevmek kadar kötü birşey yok.helede sevdğin insanın bi başkasına aşık olduğunu başkasına ait olduğunu bilerek sevmek en kötüsü sanırım....ama ümidini kesme....hayatıonı tamamen ona da adama.belkiş bir gğn seni sewer ama sen seni sewen insanlarla olmaya bak.emin ol daha mutlu olursun.çünkü senin sewgin fazla olduğu zman yıpranıyorsun be kardeşşş...ve biliyor musun belki senin için bi umut ışığı olur benim şu anki erkek arkadaşım 4 senedir beni sewiyordu.ben ona karşı bişey hissetmememe rağmen sewgisine ilgisine karşı kayıtsız kalamadım ve ona deliler gibi aşığım....umarım o kız da seni sewer ve mutlu olursunuz...
Kullanıcı profilini gör
mahur
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 28-Hzr-2006 / 04:37    Mesaj konusu:

walla ne diyim hepiniz çok saolun...ne bilim hiç böyle olmamıştım..ilk defa yaşıyorum ondanmıdır nedir ...ya abi bi türlü gözümün önünden gitmiyor..(....) olsun ......zamana bıraktım herşeyi napim .... zorla güzellik olmuyor işte.....aklıma acayip acayip şeyler geliyor abi ya.......Allah'tan hayırlısı.....ne bilim.....hepiniz çok saolun....kalbinizin sahibine emanet olun.....ne olur dualarınızı esirgemeyin abilerim...ne olur....
Kullanıcı profilini gör
Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 03-Tem-2006 / 02:30    Mesaj konusu:

mahur demiş ki:
walla ne diyim hepiniz çok saolun...ne bilim hiç böyle olmamıştım..ilk defa yaşıyorum ondanmıdır nedir ...ya abi bi türlü gözümün önünden gitmiyor..(....) olsun ......zamana bıraktım herşeyi napim .... zorla güzellik olmuyor işte.....aklıma acayip acayip şeyler geliyor abi ya.......Allah'tan hayırlısı.....ne bilim.....hepiniz çok saolun....kalbinizin sahibine emanet olun.....ne olur dualarınızı esirgemeyin abilerim...ne olur....

kardeşim dualarımız da biz de herzaman yanındayız emin ol.
sen müslüm babayla ruhunun ızdırabını gider ve zamanını bekle.asla unutma imkansız hiçbişeydir ve hiçbişey imkansız değildir...

Kullanıcı profilini gör
mahur
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 05-Tem-2006 / 19:47    Mesaj konusu:

tabiki abi...imkansız değildir hiç birşey...zamana bıraktım artık napim yapcak fazla işey yok...haksızmıyım....
Kullanıcı profilini gör
Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 06-Tem-2006 / 18:53    Mesaj konusu:

mahur demiş ki:
tabiki abi...imkansız değildir hiç birşey...zamana bıraktım artık napim yapcak fazla işey yok...haksızmıyım....

sonuna kadar haklısın yüreğine sağlık kardeşim benim.

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Diğer Konular
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering