Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/custom_files/custom_head.php:23) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/custom_files/custom_head.php:23) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/custom_files/custom_head.php:23) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/custom_files/custom_head.php:23) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/custom_files/custom_head.php:23) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü
[Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Yazar Mesaj
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 08-Şub-2007 / 01:44    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

Yiğitler Silkinip Ata Binende

Sivas/Şarkışla-Aşık Veysel Şatıroğlu-Muzaffer Sarısözen

Yiğitler Silkinip Ata Binende
Derelerde Bozkurtlara Ün Olur
Yiğit Olan Döne Döne Döğüşür
Kötüler Kavgadan Kaçar Hun Olur

Bir Yiğit Cidasın Almış Eline
Serini Koymuştur Yiğit Yoluna
Kalkan Paralana Zırhlar Deline
Kanlı Gömlek Koç Yiğide Don Olur

Bir Yiğit Cidasın Almış Atıyor
Ağ Elleri Kızıl Kana Batıyor
Bir Kötü Kavgadan Dönmüş Kaçıyor
Kaçma Kötü Kaçma Şimdi Dön Olur

Köroğlu Çağırır Figan Ağıtlar
İman Ehli Birbirlerini Öğütler
Boydan Boya Demir Donlu Yiğitler
Vurur Cidasını Kahraman Olur
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 12-Şub-2007 / 00:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

bu albumün çıktığı zamanı biliyorum ama elimde yok serime bu albumü de eklemek isterdim ama biraz zor gibi teşekürler kardeş ..
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 12-Şub-2007 / 00:46    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

bu albumün çıktığı zamanı biliyorum ama elimde yok serime bu albumü de eklemek isterdim ama biraz zor gibi teşekürler kardeş ..
Kullanıcı profilini gör
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 16-Şub-2007 / 21:47    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

arvişimde bulunan bır albumdur cok guzel tŞk

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 13-Mar-2007 / 06:32    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

piyasada şu an 1 el yok 2 el belki bulurrsunuz şayet benim gibi bulamassınız hatta Very Happy
okadar ararım tararım yok ya harun abi yaktrın bizi şimdi nereden bulacaz bunu ya kafayı yicem ya biri bundan istek yaparsa radyoda tam bela

ARKADAŞLAR RADYODA BU ALBÜM KAYITI ŞARKI İSTEMEYİZİNİZ ELİMİZDE YOK Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing MALESEF ama diger versiyon şarkıları var tabi

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul/G.O.P
MesajTarih: 13-Mar-2007 / 20:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

eline saglık eyvallah
Kullanıcı profilini gör
1903
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 12-Nis-2007 / 01:25    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

saolasın kardes emeqine saqLık.. Wink
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 25-Ağu-2007 / 04:02    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

ewt güzel bi albüm bunu yayınlaya bilirim haberiniz olsun tamamı mevcut xmen
Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 25-Ağu-2007 / 17:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

eyvallah saol eline saglık

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 25-Ağu-2007 / 18:47    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

bu albümü bende çok aradım ama bazı müzik marketler daha bu albümün adını bile duymamıslar...Bp petrol istasyonlarında veriliyordu belki müzik marketlerde de bulunur dedim ama yokmus...bilgi için saol abi

Kullanıcı profilini gör
celik_07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: samsun
MesajTarih: 04-Oca-2008 / 05:39    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

babaya devammmmmmmmmmmm da. saygılar
Kullanıcı profilini gör
nacves

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 04-Oca-2008 / 06:44    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

tesk edrım cok guzelll emegıne saglık.))))

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
aMCaoGLu
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ZoNGuLDaK
MesajTarih: 04-Oca-2008 / 14:02    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

Bendede Tüm Albüm Yok Ama 4-5 Parça Mevcut Şuan..
Müslüm Gürsesin Her Tarzını Dinleyemediğimi Herkes Bilir..
Fazla üstüne Düşmediğim Bir Tarz..
Türkü Dinlerim Ama Müslüm Gürses'ten Değil..
Müslüm Gürses'ten Arabeski tercih Ediyorum.. Wink

turkstallion
Üye
Üye

Nereden: malatya müslümcüler caddesi
MesajTarih: 04-Oca-2008 / 19:13    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

benim arabamda o kaset var uzun yollarda da dinliyorum çok güzel albüm baba arada nasihat ediyor çok güzel albüm acele etme kamyoncu kardeşim Very Happy
Kullanıcı profilini gör
shmark_14
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: bilecik
MesajTarih: 23-Tem-2008 / 20:46    Mesaj konusu: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

eminim müslüm babanın o albümüde çok güzeldir. keşke dinleye bilsek. inş müslüm baba yeni bir albüm yapar
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 23-Tem-2008 / 23:12    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

teşekür ederim eline üreğine sağlık paylasım için...
Kullanıcı profilini gör
gangster
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Trabzon
MesajTarih: 04-Eyl-2008 / 14:05    Mesaj konusu: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

albüm olsada dinlesek valla ne zamandır onu arıyorum zaten
Kullanıcı profilini gör
kafkasmurat
Üye
Üye

MesajTarih: 04-Eyl-2008 / 18:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

yüreğine sağlık

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 31-Oca-2009 / 00:43    Mesaj konusu: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

Hürriyet 27 temmuz 2002
Ayşe ARMAN

[url=hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=87361&yazarid=12]Web Page Name[/url]
3 dakika sonra eklenen mesaj:
]TIKLAYIN

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
TheKing
Üye
Üye

MesajTarih: 04-Şub-2009 / 18:40    Mesaj konusu: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

yorumlar baya hoş. güzel bir albüm benim için şahsen. babanın nasihatlarıda bayada güzel. çoğu üyelerin dediği gibi baya zor bulunuyor piyasada. müsait bir zamanımda kaseti ripliyip hizmetinize sunuyum arkadaşlar.

hiç olmazsa arşivinde bulunmayan arkadaşlarımız faydalansın.

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering