Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/custom_files/custom_head.php:23) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/custom_files/custom_head.php:23) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/custom_files/custom_head.php:23) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/custom_files/custom_head.php:23) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/custom_files/custom_head.php:23) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü
[Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Yazar Mesaj
kapsal0434
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

MesajTarih: 01-Hzr-2006 / 20:23    Mesaj konusu: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

Müslüm Baba’dan iyi yolculuklar

Albüm 29.Temmuz.2002 Tarihinde dağıtım yapılmaya başlatıldı

Universal müzik şirketinden ''BP VENALLUS SUPER V'' sponsorluğunda çıkan bir türkü albümüdür.Pek bilinen albüm değildir pek kimsenin elinde yoktur ama türkü sevenler için önerilecek bir albümdür.

MÜSLÜM Gürses’ten kamyon sürücülerine özel albüm. Şarkıcı BP’den 16 kilogramlık ‘Super V’ yağ alan kamyonculara hediye olarak verilen kasette, başka yorumcularca seslendirilen türkü aralarında kamyonculara nasihat ediyor.

A YÜZÜ

1-Yol Ver dağlar

2-Seko Seko

3-Geçti dost kervanı

4-Yeşil çimen

5-Bir yiğit gurbete giderse

B YÜZÜ

6-Bağlandı yollarım

7-Yiğitler silkinip ata binende

8-Güzel ne güzel olmuşsun

9-Derdim Çoktur hangisine yanayım

10-Ulu dağların başında

11-Yol ver dağlar

Kasette Müslüm Gürses'in vermiş olduğu ve söylediği nasihatlar:

Önce türkü, sonra muhabbet

"EVEET... Hayırlı yolculuklar şoför kardeşim. Ben Müslüm Gürses" diye başlayan sohbet şöyle sürüyor: "Farzet ki yanındaki koltukta ben oturuyorum. Haydi şimdi kemerini tak, çevir kontağı. Kulağın bende, gözün yoldadır. Ama önce bir türküye kulak verelim, muhabbetimize sonra devam edelim."

• "Bir kamyonun camında gördüm. Şöyle diyor: Evim derim sana, bekleyen olmasa. Çok kamyoncu tanıdım, kamyonuna eli değmemiş. Aman yola çıkmadan iyi bak ona!"

• "Dört mevsimin dördü de bir olur, en berbat hava gelir kamyoncuyu bulur. Ama iyi şoför en vahim durumda gözünü yoldan, tabeladan, işaretten ayırmaz. Bil ki kuralların hepsi senin için, benim için.. Ne yapılmışsa insan için"

• "Uyku mu çöktü kardeşim? Çek bir kuytuya, dinlen hele. Senin ki can değil mi, ondan kıymetli neyin var? Bekleyenin çok, varsın biraz da yol beklesinö

Kaset kapağından bilgi:

BP VANELLUS SUPERV'nin armağanı olan bu kasetle amacımız sizlerin yolculuğuna birazcık olsun keyifli,neşe katabilmek,Müslüm
Gürses'in tatlı sohbeti ve sizler için bizzat seçtiği türküler yol boyu siz şoförlere eşlik edecek.Yolculuğun keyfinide,zorluğunuda bileb bilir...

Bir selam vermiyorsun sevgilim bilmem niye
....Ne Olur Bize de Gel
İç Bir Kahve Sigara.
harunkapsal82@hotmail.com

En son kapsal0434 tarafından 09-Ekm-2006 / 16:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
damar81
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Yanl?zl?ktan..S.aleyküm...
MesajTarih: 01-Hzr-2006 / 20:50    Mesaj konusu:

saolasın harun Exclamation
Kullanıcı profilini gör
kadirbilim
Üye
Üye

MesajTarih: 01-Hzr-2006 / 21:54    Mesaj konusu:

valla dinlemek isterdim keşke olsa elimde
Kullanıcı profilini gör
umuttt
Üye
Üye

Nereden: sdsd
MesajTarih: 05-Hzr-2006 / 21:17    Mesaj konusu:

eywallah kardeş
Kullanıcı profilini gör
DUNDAR

Nereden: İSTANBUL/KARS
MesajTarih: 23-Hzr-2006 / 02:58    Mesaj konusu:

Arkadaşlar bu şarkıların bazılarını ben çocukken dinlemiştim.Vay be Harun kardeşim.Beni nerelere götürdün.Bu albüm reklam amaçlı çıkmış.
İşte bu tür forumlar sitede en çok sevdiğim forumlardan.Müslüm Gürses sitesinde böyle forumlar oldukça daha güzel yerlere geleceğiz hep beraber.Gün geçtikçe emin adınlarla ilerliyoruz.Teşekkürler Harun kardeşim.Harikasın...Emeğine sağlık...hep birlikte daha iyiye ve güzele...

En son DUNDAR tarafından 30-Ağu-2006 / 02:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
abdi

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 23-Hzr-2006 / 03:20    Mesaj konusu: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

keske bende olsaydi da dinleyebilseydim.

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 23-Hzr-2006 / 16:25    Mesaj konusu:

bu albüm ne mutlu ki bana ilk baskı olarak elimde mevcut
Kullanıcı profilini gör
bicare_517

Nereden: Ordu Vatan & Ünye Mekan
MesajTarih: 23-Hzr-2006 / 19:36    Mesaj konusu:

kapsal kardes parayı bulim hekelini diktirecem be yaw nerde ne var bulup seriyosun onumuze emeğine sağlık.

Kullanıcı profilini gör
mahsuertunc

Nereden: istanbul
MesajTarih: 24-Hzr-2006 / 01:31    Mesaj konusu:

usta ilk defa duydum helal olsun böyle birşey duyurdun sagol
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 29-Ağu-2006 / 16:11    Mesaj konusu:

saol harun abiii..emeğine sağlık..bizede Arrow Arrow Arrow düşüyor...

By_Isyankarr
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 03-Eyl-2006 / 22:39    Mesaj konusu:

eline saglık kardeşim saolasın.
Kullanıcı profilini gör
Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: diyarbakir/istanbul
MesajTarih: 05-Eyl-2006 / 02:16    Mesaj konusu:

yaw harun bilgilendirdin bizi eline sağlık ama inadına mı yapıyosun kardeşim? Surprised al işte bende olmayan bir albüm daha.nerden bulacağım? Confused
saygılar

Adam olmayan Müslümcü olamaz!!!
Kullanıcı profilini gör
inanmeng
Üye
Üye

MesajTarih: 15-Eyl-2006 / 13:46    Mesaj konusu:

arkadaşlar bu kaset elinde olan varmı
Kullanıcı profilini gör
By_Isyankarr
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 20-Eyl-2006 / 00:47    Mesaj konusu:

saolasın harun kardeş eline saglık bu tanıtımın altında yazan kamyoncu bölümünü bulunmayanlar bölümüne ekledim arkadaşlar.
Kullanıcı profilini gör
arsiz_cocuk
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 02-Ekm-2006 / 05:28    Mesaj konusu:

sağol harun kardeş bizi aydınlattıgın için
Kullanıcı profilini gör
yunuserseri
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: g.antep
MesajTarih: 29-Ekm-2006 / 18:56    Mesaj konusu: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

güzel olurd erim

Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 21-Arl-2006 / 07:15    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

arkadasalr o donemde reklamlarda hemen hemen her gun cıktı kaset tanıtımı aralarda konusma yapıyor ben bpcıyı canından bezdırmıstım adam sonunda numune kasetı beles vermıstı zaten kaset sayılı basıldı tek baskıdır
Kullanıcı profilini gör
sev_yeter25
Üye
Üye

Nereden: ERZURUM
MesajTarih: 11-Oca-2007 / 21:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

teşekürler sağol
Kullanıcı profilini gör
serhatozdal
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 24-Oca-2007 / 16:07    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

çok güzele benziyor
Kullanıcı profilini gör
emir99
Üye
Üye

Nereden: k?br?s
MesajTarih: 01-Şub-2007 / 04:36    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Müslüm Baba İle Yolculuk Albümü

teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering