Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Selam olsun tum kardeslerime
Selam olsun tum kardeslerime

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
Yazar Mesaj
GurbetZorBaba
Üye
Üye

Nereden: izmir
MesajTarih: 24-May-2006 / 18:14    Mesaj konusu: Selam olsun tum kardeslerime

Selamun aleykum herkese oncelikle... suan konusmaya o kadar cok ihtiyacim oldugu icin forum actim arkadaslar kusura bakmayin caninizi sikabilirim biraz gene kusura kalmayin. ben londrada okuyorum 7 aydir burdayim hala turkiyeye donmedim. kafayi yemek uzereyim. konuscak bi allahin kulu bitane arkadasim kardesim dedigim insan yok yanimda. annemin kokusu babamin kokusu burnumda tutuyor. tek dayanagim muslum babanin cd leri ve sigaram...bu siteyi msnden bi arkadasim tavsiye etti uye ol dedi cok baba cocuklar var sitede dedi bende uye oldum... allah kimseyi gurbet ele dusurmesin,allah kimseyi anasindan babasindan ayirmasin...allaha emanetin olsun herkes ,allahin selameti herkesin ustunde olsun..... saglicakla kalin...

Üye
Üye

Nereden: ADANA/merkez
MesajTarih: 24-May-2006 / 18:33    Mesaj konusu:

Canımızı sıkmak ne demek kardeş dünyanın neresinde olursa olsun tüm Müslümcüler kardeşimizdir.Londra ya kadar uzanmadım ama bilirim ''hazan olur şu gurbetin geceleri''(babanın şarkısı).Sitemizde yenisin heralde,aramıza hoşgeldin.Adresim:cascadesea@hotmail.com Allaha'a emanet ol.

damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 24-May-2006 / 18:35    Mesaj konusu:

kardeşim hoşgeldin aramıza.bu sitede dediğin gibi çok sağlam ve güzel dostlar var.sende aramıza geldin.sende kardeşimizsin dostumuzsun.samimi ve paylaşmasını bilen herkese başımız üstünde yerimiz var.tanışma ve msn bölümünde msn adreslerimiz var.her zaman beklerim.her konuda muhabbet ederiz.gönlün gönlümüzdür...........ALLAHA emanetsin gözüm
Kullanıcı profilini gör
GurbetZorBaba
Üye
Üye

MesajTarih: 24-May-2006 / 20:37    Mesaj konusu:

vay bee harbi diyom kiral cocuklarsiniz. muslum babanin sayesinde bu kadar guzel iyi insanlar toplanmis bi siteye harbiden icime bi seylik geldi babuslar..... allaha emanet olun...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Küçükçekmece
MesajTarih: 24-May-2006 / 20:49    Mesaj konusu:

h.g kardeş aramıza ılk once sıkma canını dostum bu zor gunler gecer bır gun her ınsanın dertlı gunlerı vardır.ama bak senınkı okadar kotü degıl bence cok ıyı orada ne guzel okuyosun dımı kardeşim neyse eger bızımle tanısmak ıstersen kardeş tanısma bolumunden msnımızı alırsın dertlesırız kib dostum
Kullanıcı profilini gör
forzaenver
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 24-May-2006 / 21:50    Mesaj konusu:

A.selam hoşgeldin kardeş eğer dostluk arıyorsan burası en ideal yer bunu unutma burdaki arkadaşlık ve forum ortamı çok süper bende senin gurbette kaldım baya oldu sana allah sabır versin Exclamation

Üye

MesajTarih: 24-May-2006 / 23:19    Mesaj konusu:

saolasin forzaenver bu hayatta allah hepimize yardim eylesin kardsim tekrar allah razi olsun..... allaha emanet olun

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: diyarbakir/istanbul
MesajTarih: 02-Hzr-2006 / 18:49    Mesaj konusu:

forzaenver demiş ki:
A.selam hoşgeldin kardeş eğer dostluk arıyorsan burası en ideal yer bunu unutma burdaki arkadaşlık ve forum ortamı çok süper bende senin gurbette kaldım baya oldu sana allah sabır versin Exclamation

gurbetzorbaba kardeşim ne demek kimsem yok?biz burada ağaç kökü müyüz?senin 16bin tane dostun kardeşin var her türlü sıkıntında yanındayız.

şehir söner sen yanarsın tersine
buruk olur geceleri gurbetin...

Adam olmayan Müslümcü olamaz!!!
Kullanıcı profilini gör
caChaReL
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KaranL?k Â?Ã?Â?kakLardan
MesajTarih: 01-Tem-2006 / 01:53    Mesaj konusu:

Kardeşş Canını Hiçç Sıkmaa Bizler Buradayız .. ALlah'a EmanetSin . .
Kullanıcı profilini gör
hasan_muslumcu
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: trabzon
MesajTarih: 08-Tem-2006 / 03:52    Mesaj konusu: Cevap: Selam olsun tum kardeslerime

Aleyküm selam kardes hoşgeldin aramıza msn var mı hasan_61_hasan@hotmail.com bu benimki ekle konusuruz...çok haklısın Allah kimseyi sevdiklerinden ayırmasın...
herkeze selam...damara devam...

bir anlatsam,bir anlatsam buna yürek dayanmaz..
www.muslumcu.com
www.muslumcu.net
www.muslum-gurses.com
Kullanıcı profilini gör
GurbetZorBaba
Üye
Üye

MesajTarih: 11-Tem-2006 / 01:26    Mesaj konusu:

harbi diyom 10 numara insanlarsanız. sanaldan degıl realden bu lafları duysaydım yemın ederım aglardım kardeslerım. allah razı olsuın. allah kımseyı gurbete dusurmesın. allaha herkese saglık sıhat versın. paraymış pulmuş hepsi tıraş. bir avuc mutluluk harbı dıyom herşeye bedel ya

Üye
Üye

MesajTarih: 21-Tem-2006 / 16:22    Mesaj konusu:

Allah kavuştursun kardeş
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 21-Tem-2006 / 16:45    Mesaj konusu:

hoş geldin kardeş sefalar getirdin...önemli olan senin de bizim gibi aynı düşüncelere sahip olman...
msn adresim AhMeT_AsLaN_1903@hotmail.com
ekle görüşürüz..ALLAHA EMANET OL KULA DEĞİL....

caChaReL
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KaranL?k Â?Ã?Â?kakLardan
MesajTarih: 28-Tem-2006 / 00:56    Mesaj konusu:

Kardeş cacharel@muslumcu.com Ekle Konu$aLım Her zaman Biz Burdayız ... Smile Smile
Kullanıcı profilini gör
sevgisizkral
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: meçhul
MesajTarih: 02-Şub-2007 / 03:24    Mesaj konusu: Cevap: Selam olsun tum kardeslerime

bi tane daha kardeşin oldu şimdi msn adresim emre@muslumcu.com her derdine ortak olmaya hazırım kardeşim

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering