Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Şarkı Söylemek Lazım Final
Şarkı Söylemek Lazım Final

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Tv Görüntüleri
Yazar Mesaj
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 15:32    Mesaj konusu: Şarkı Söylemek Lazım Final

Yorumlar sizlerin arkadaşlar

Bölüm 1

Link

Video Linki

Bölüm 2

Link

Video Linki

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke

En son Rahmi06 tarafından 26-Ağu-2008 / 15:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
mustafabergen
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 15:52    Mesaj konusu: Re: Şarkı Söylemek Lazım Final

eyvallah abi. paylaşım için saol. eline emeğine sağlık
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 16:38    Mesaj konusu: Cevap: Şarkı Söylemek Lazım Final

ben melikenin sesini diğer yarışmacılara bakarakatan beğendim ve bence birinci olması gerekirdi sesi çok kötü olan birinci oldu yazık

Üye
Üye

Nereden: elazığ
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 16:58    Mesaj konusu: Cevap: Şarkı Söylemek Lazım Final

paylaşımın için sağol abi ellerine sağlık
Kullanıcı profilini gör
mustafabergen
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 18:09    Mesaj konusu: Re: Cevap: Şarkı Söylemek Lazım Final

karaaliler demiş ki:
ben melikenin sesini diğer yarışmacılara bakarakatan beğendim ve bence birinci olması gerekirdi sesi çok kötü olan birinci oldu yazık
katılıyorum.. bencede melike 1i liği hakediyodu...
Kullanıcı profilini gör
nerdenbilsinler
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 22:35    Mesaj konusu: Re: Cevap: Şarkı Söylemek Lazım Final

paylaşım iç.in teşekkurler emeğine sağlık rahmı abi Rolling Eyes

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BATMAN
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 23:16    Mesaj konusu: Cevap: Şarkı Söylemek Lazım Final

Müslüm Baba büyüksün

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 27-Ağu-2008 / 00:28    Mesaj konusu: Cevap: Şarkı Söylemek Lazım Final

Paylaşım için saol rahmi abi eyvallah...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 27-Ağu-2008 / 01:15    Mesaj konusu: Re: Cevap: Şarkı Söylemek Lazım Final

bu son yaptıkları yorum çok kötüydü,babada durmadı arap saçı,birazda alçak tonda okuduğu için olsa gerek,melikenin kurbanı oldu desek yanlış olmaz.

Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 27-Ağu-2008 / 01:38    Mesaj konusu: Cevap: Şarkı Söylemek Lazım Final

abi kim birinci oldu ya uyuyakalmısım çok merak ettim şimdi
Kullanıcı profilini gör
jest_50
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 27-Ağu-2008 / 05:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: Şarkı Söylemek Lazım Final

PayLaşım için tşkler abi.
Kullanıcı profilini gör
nacves
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 27-Ağu-2008 / 14:52    Mesaj konusu: Re: Cevap: Şarkı Söylemek Lazım Final

Yarışmada bir şike olduğu belliydi,seyircilerin dikkatini çekerek ,asumana oy verilmesini sağladı,Baba nasıl 5. oldu hala inanamıyorum,hep birinci olurlardı,nedense gıcık jüriler yüzünden 5.oldular.Şarkı seçimi yanlıştı,uyum pek fazla olmasa bile iyi okudular,diğer yarışmalara nazaran,adaletsizlik oldu:(

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
ANLATAMADIMM
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: van
MesajTarih: 30-Ağu-2008 / 01:40    Mesaj konusu: Re: Cevap: Şarkı Söylemek Lazım Final

ben pek izlememe ragmen bence bundan öncek, sarkıları iyiydi fakat bu şarkıda çok kötü sölemedi melike ama yazık oldu şarkıyı iyi seçemedi melike bence arabesk bi şarkı söleseydi birinciydi her şeyin hayırlısı olsummm
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Tv Görüntüleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering