Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [7 Mayıs 2006] Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum Günü
[7 Mayıs 2006] Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum Günü
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü
Yazar Mesaj
mutiny
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 01-Ekm-2006 / 17:45    Mesaj konusu: Cevap: 7 Mayıs 2006 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum

iyiki warsın baba Exclamation
Kullanıcı profilini gör
pippo
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 09-Ekm-2006 / 23:06    Mesaj konusu:

nice senelere allah uzun ömür versin inşallah.
Kullanıcı profilini gör
siracettinesin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MARDİN KALESİNDEN
MesajTarih: 15-Ekm-2006 / 02:51    Mesaj konusu:

iyiki varsın baba iyiki doğdun Arrow
Kullanıcı profilini gör
sedeste_19
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 23-Ekm-2006 / 20:31    Mesaj konusu: müslüm baba

öncelikle müslüm babamızın dogum gününü kutlarım ve tüm müslüm cü dodtlarımızında dogum günü kutlu olsun.saygılarımlaa? iyki varsın müslüm baba sen olmasan çekemezdim bu dünyanın kahrını dertlerime deva oldun seninle hayat buldum. her şarkında bir anlam var seni okadar çok seviyorumki bu sevgiyi kimse bilemez. farkımız tarzımız müslüm baba sen başımızın tacısın babaların babasısın ve şunuda belirtmek isterim babaların agası olmaz daha ne diyeyim baba herşey gönlünce olsun? umutsuzluklar bütün acılar?aglatmasın seni ? derin sancılar? kötü günler bütün hasretler dilegim müslüm baba herşey gönlünce olsun........... BEN DENİZLİNİN TAVAS İLÇESİNDEN BEKİR KIZILKAYA SAYGILARIMLA BABA BİZ VAROŞLARIN ÇOCUGU TAVAS DELİKANLISIYIZ AYNI SENİN GİBİ MÜSLÜM BABA SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMM
Kullanıcı profilini gör
yunuserseri
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: g.antep
MesajTarih: 28-Ekm-2006 / 20:03    Mesaj konusu: Cevap: 7 Mayıs 2006 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum

BABA keşke seni görüpte sana buşiirle yüzüne karşı söyleseydim (dogum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene karakollar beni alır sorgular gecelerce hiç bekleme belki gelmem gelemem denelerce

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 29-Ekm-2006 / 04:51    Mesaj konusu: babanın ve benim doğum günüm

arkadaşlar ben aşk bakımından ne şanssız ama babamız müslüm gürses bakımında çok şanslıyım çünkü bende her sene olduğu gibi bu senede 15. inci yaşıma 7 mayıs ta babamız la beraber gireceğim
Kullanıcı profilini gör
osman19788
Üye
Üye

Nereden: Damaristandan
MesajTarih: 01-Ksm-2006 / 16:58    Mesaj konusu:

biraz gec oldu ama babanin dogum gününü ictenlikle kutlarim.
nice senelere
Kullanıcı profilini gör
orkunun
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 15-Ksm-2006 / 07:34    Mesaj konusu: Cevap: 7 Mayıs 2006 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum

artık ehr organizasyonda varım
Kullanıcı profilini gör
umutsuzhayat_58
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 14-Arl-2006 / 04:51    Mesaj konusu: Re:

muslum babayı çok seviyorum böyle bir sanatçı turkiyeye bidaha gelmez kıymetini bilelim.babanın üstüne sanatçı ve yorumcu tanımam
Kullanıcı profilini gör
yaseen
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 19-Arl-2006 / 05:47    Mesaj konusu: Re:

baba allah senı basımızdan eksık etmesın
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 24-Arl-2006 / 21:08    Mesaj konusu: Cevap: 7 Mayıs 2006 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum

iyiki varsın baba seninle başladım ilk arabeks müziğine acıyı kederi senin şarkılarınla anladım. bü güne kadar seksen tane albümü nü aldımm hepsini birbirinden ayıramıyorum,hepsini severek dinliyorum,iyiki varsın baba nice yıllara..
Kullanıcı profilini gör
siracettinesin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MARDİN KALESİNDEN
MesajTarih: 25-Arl-2006 / 01:37    Mesaj konusu: Re:

Nice yıllara Müslüm Baba iyiki doğdun,iyiki varsın,doğum günün kutlu olsun.Allah seni başımızdan eksik etmesin seni çok seviyoruz.Her zaman yanımızda her zaman kalbimizdesin,tek tesellimiz sensin.

içmeden yıkılmış sarhoş gibiyim...
Kullanıcı profilini gör
danzel19
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbuL
MesajTarih: 27-Arl-2006 / 21:15    Mesaj konusu: Re:

iyiki doğdun baba nice yıllara inş allah oğlumda babası gibi müslümcü olur Smile
Kullanıcı profilini gör
danzel19
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbuL
MesajTarih: 27-Arl-2006 / 21:28    Mesaj konusu: Yanıt: Re:

siracettinesin demiş ki:
Nice yıllara Müslüm Baba iyiki doğdun.Mutlu yıllar,doğum günün kutlu olsun.Seni çok seviyoruz.İyiki varsın,her zaman yanımızda her zaman kalbimizdesin. Razz

iyi ki varsın baba Smile Smile babaya selam damara devam
Kullanıcı profilini gör
yusufum68
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 28-Arl-2006 / 00:58    Mesaj konusu: Cevap: 7 Mayıs 2006 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum

Bilal kardeş henüz erken ama 3.ncüsünü kutlayacağımız 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü için yavaş yavaş hazırlıklara başlasak olur.Bu gün ses getirsin istiyorum.Üzerime düşeni yapacağımdan emin ol.Öyle bir Organizasyona imza atalım ki,tüm diğer sanatçılar Müslüm Babayı kıskansın.

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 28-Arl-2006 / 01:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2006 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

İnşallah abi, güzel şeyler düşünüyoruz...

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
berat1905
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 30-Arl-2006 / 20:08    Mesaj konusu: Re:

baba dünyada sen teksin
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 09-Oca-2007 / 23:54    Mesaj konusu: Re:

Allah başımızdan eksik etmesin
Kullanıcı profilini gör
sametyahsi
Üye
Üye

Nereden: Mamak-Akdere
MesajTarih: 15-Oca-2007 / 16:44    Mesaj konusu: Re:

Saolun Bizew Bu bilgileri Verdiğiniz İçin.Daha Öğreneceğimiz Çok Şey Var.Onuda Müslümcü.net'teen Öğreneceğiz.Tüm Müslüm Gürses Hayranlarına Saygılarımla....
Baba Müslüm Söylesin evlatları Dinlesin. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
zarali
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 27-Oca-2007 / 21:46    Mesaj konusu: Cevap: 7 Mayıs 2006 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum

baba büyüksün
kurban olduğum allah seni başınızdan eksik etmesin
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
6. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering