Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Baba Bizimdir Bizim Kalacak!!!
Müslüm Baba Bizimdir Bizim Kalacak!!!
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: diyarbakir/istanbul
MesajTarih: 24-Nis-2006 / 21:07    Mesaj konusu: Müslüm Baba Bizimdir Bizim Kalacak!!!

Müslüm Baba efsanesine gönülveren herkesi saygıyla selamlıyorum.......

Bilindiği gibi arabesk müzik değişen dünyayla birlikte yeni bir kimliğe büründü.bundan nasibini en fazla alan da şüphesiz müslüm gürses oldu ve son yıllarda damardan uzak ve hayran kitlesini genişletmeye yönelik çalışmalarda yer aldı.

Müslüm baba yorumcu olduğu için okuduğu her parçanın hakkını fazlasıyla verdi ve helal olsun dedirtti.babaya ıyyy diyen kesimin bakış açısını değiştirdi ama biz müslümcüler kendimize bile itiraf etmezsek de eski şarkılarına eski müslüm gürsese içten içe özlem duyduk.bu özlemim özelikle son kasette iyice belirginleşti.yalanım varsa allah belamı versin son albümün afişini her gördüğümde gözlerim doluyor.albüm satışları iyi müslüm baba adına seviniyorum ama alternatif parçalar seslendirdi diye sadece meraktan albüm alanların sayısı hiç de az değil.

işte bu bağlamda müslüm baba öksürse dinlerim diyen benim gibi müslümcü arkadaşların ortak yarası ve ortak temennisi şu:MÜSLÜM BABA BİZİMDİR BİZİM KALACAK!!!
değerli fikirlerinizi bekliyorum..saygılar
[/b]

Adam olmayan Müslümcü olamaz!!!
Kullanıcı profilini gör
forzaenver
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 24-Nis-2006 / 21:32    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Baba Bizimdir Bizim Kalacak!!!

Kardeş seninin sözlerine katılmamak mümkün değil ama geçmişte ki müslüm babayı her zaman arıyorum bende yalan yok bunun için şimdiki çıkardığı kasete lafım yok güzel olmuş Exclamation

Aktif Üye

Nereden: ?STANBUL
MesajTarih: 24-Nis-2006 / 21:33    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Baba Bizimdir Bizim Kalacak!!!

bu zaman ki gençlik babanın yeni şarkılarını duyup ıyyy diyor..yeni şarkılarının durumuda ortada.babanın sesi çok değişmiş.ben onlara bi de bulunur elbet i dinleyin diyorum bak babaya ıyyy diycekmisiniz.işte bu yüzden arabesk çöküyor.eski şarkıları dinleseler böyle olmaz...

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 24-Nis-2006 / 22:41    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Baba Bizimdir Bizim Kalacak!!!

sana katılıyorum kardeş
müslüm baba bizimdir bizim kalacak..................
Aktif Üye

MesajTarih: 25-Nis-2006 / 01:26    Mesaj konusu:

arkadaşlar bu mesajı inanın üzülerek yazıyorum

Ben Babayı son 1 yıldır dinliyorum ama bu zaman aralığında eski albümlerinin hemen hemen hepsini dinleme fırsatı buldum sizler gibi fakat artık hep böyle miydi ama tanıyamaz hale geldim.

2000`li yıllardan sonra babayı birçok TV programında görüyoruz ama sanki "vefasız alemin her şeyine darılan" "bir durak görmeyen" müslüm babamız gitti yerine her söylenene gülen, her tarafa çekilmeye müsait bambaşka Bir Müslüm Gürses geldi. Ruh hali son yıllarda çok değiştiğini düşünüyorum ve babayı tanıyamamak beni üzüyor.
Kullanıcı profilini gör
damar81
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Yanl?zl?ktan..S.aleyküm...
MesajTarih: 25-Nis-2006 / 01:34    Mesaj konusu:

Bazı eski şarkılarında veya bütün eski şarkılarında hiç böyle olmamıştır bu son zamanlarda yeni nesil ne yazıkkı ıyy diyolar ve bende bundan hiç memnun kalmıyorum son zamanlarda sesi güzel değilmi niye ibo showda ne güzel döktürdü sesi güzel değil diyenler müslüm babayı bu nesil'e uyduramıyolar.

Kullanıcı profilini gör
KILICBEY
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KAHRAMANMARAŞ
MesajTarih: 25-Nis-2006 / 01:59    Mesaj konusu:

Kardeş bu konu için sağol eski Baba'yı bizde özlüyoruz.Baba'nın bu haline dayanamıyorum.Ama Baba ne söylese yakışır yakışmasına da eskisi gibi damar şarkılar söylese bizi de memnun etse.Hayran kitlesi büyüyor.Kabul.Ama bizden uzaklaşıyor.Nerede ''esrarlı gözler,yaranamadım,küskünüm''ve daha nice damar şarkılar.Baba'nın her çıkan albümünü alıyorum.Albümü dinledikten sonra kapatıp eski şarkılarını dinliyorum.İçimden derin bir ah çekip nerde bu şarkılar diyorum.Baba yalvarıyoruz, tarzına dön!

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 25-Nis-2006 / 15:57    Mesaj konusu:

arkadaşlar!!baba eşsiz bir yorumcu ne söylese hakkını veriyor ama müslüm babayı müslüm baba yapan gidecek birgün,isyankar,esrarlı gözler,anlatamadım,yaşamaya çalıştım ve daha birçok eserin varlığını bilen biz müslümcülere son yıllardaki parçalar yetmiyor.gönül telimiz titremiyor.
herzaman alayına isyan sahte müslümcülere isyan inadına müslüm baba

Kullanıcı profilini gör
eskmuzik
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

MesajTarih: 25-Nis-2006 / 16:10    Mesaj konusu:

ben yaşım itibarıyla Müslüm Gürsesin eski halini yaşayamadım Ancak bize miras kalan şarkılar dolayısıyla takip edebiliyorum. Şehmus kardeşimin dediği doğru O zamanki hali gerçekten harikaymış
Ama şu anda Müslüm Babayı olduğu gibi kabul etmemiz gerekiyor. Gerçek müslümcüler, müslüm babanın her şeklini kabul edebilendir.
Kullanıcı profilini gör
ozac44
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 25-Nis-2006 / 18:10    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Baba Bizimdir Bizim Kalacak!!!

Bu konuya biraz esprili bir dille yaklaşayım Surprised

Malum Müslüm Baba çıkardığı son albümlerle tarzını değiştirdi. Artık şarkılarında keman darbuka eloktro saz duyamazsınız, onun yerini piyano gitar ve keyboardlar aldı.

Bırakın baba böyle 3-5 albüm daha çıkarsın tarzını herkese kabul ettirsin.Aradan biraz zaman geçer ve mutlaka ortaya bir yapımcı çıkar ve şunu der;Acaba Müslüm Baba'ya arabesk bir albüm yapsak tutar mı ? Surprised
Hemen çalışmalara başlanır ve babaya full damar bi albüm yaptırılır Baba eskisi gibi damardan girer ve biz de eski Müslüm Babamıza kavuşuruz Exclamation

Başka çaresi yok çünkü Surprised

Fanatik Üye

MesajTarih: 25-Nis-2006 / 18:16    Mesaj konusu:

valla elenor plak fırsat kolluyor haberiniz olsun.bu kaset de bayağı ilgi gördü merak uyandırdı hemen ardına bi nostalji patlatacaklar gibime geliyor.
baba damar yapsa kesin tutar Surprised bi de onu denesin Surprised Smile

Kullanıcı profilini gör
KILICBEY
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KAHRAMANMARAŞ
MesajTarih: 26-Nis-2006 / 00:23    Mesaj konusu:

İnşallah damar bir albüm yaparda bizde rahatlarız.Bizim de dileğimiz bu.

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: Adana/Kiremithane
MesajTarih: 26-Nis-2006 / 16:19    Mesaj konusu: Re: Müslüm Baba Bizimdir Bizim Kalacak!!!

Poseidon demiş ki:
Müslüm Baba efsanesine gönülveren herkesi saygıyla selamlıyorum.......

Bilindiği gibi arabesk müzik değişen dünyayla birlikte yeni bir kimliğe büründü.bundan nasibini en fazla alan da şüphesiz müslüm gürses oldu ve son yıllarda damardan uzak ve hayran kitlesini genişletmeye yönelik çalışmalarda yer aldı.

Müslüm baba yorumcu olduğu için okuduğu her parçanın hakkını fazlasıyla verdi ve helal olsun dedirtti.babaya ıyyy diyen kesimin bakış açısını değiştirdi ama biz müslümcüler kendimize bile itiraf etmezsek de eski şarkılarına eski müslüm gürsese içten içe özlem duyduk.bu özlemim özelikle son kasette iyice belirginleşti.yalanım varsa allah belamı versin son albümün afişini her gördüğümde gözlerim doluyor.albüm satışları iyi müslüm baba adına seviniyorum ama alternatif parçalar seslendirdi diye sadece meraktan albüm alanların sayısı hiç de az değil.

işte bu bağlamda müslüm baba öksürse dinlerim diyen benim gibi müslümcü arkadaşların ortak yarası ve ortak temennisi şu:MÜSLÜM BABA BİZİMDİR BİZİM KALACAK!!!
değerli fikirlerinizi bekliyorum..saygılar
[/b]

Exclamation Exclamation Exclamation bir şey bırakmadın ki usta... Surprised

kapsal0434

MesajTarih: 26-Nis-2006 / 17:58    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba Bizimdir Bizim Kalacak!!!

ozac44 demiş ki:
Bu konuya biraz esprili bir dille yaklaşayım Surprised

Malum Müslüm Baba çıkardığı son albümlerle tarzını değiştirdi. Artık şarkılarında keman darbuka eloktro saz duyamazsınız, onun yerini piyano gitar ve keyboardlar aldı.

Bırakın baba böyle 3-5 albüm daha çıkarsın tarzını herkese kabul ettirsin.Aradan biraz zaman geçer ve mutlaka ortaya bir yapımcı çıkar ve şunu der;Acaba Müslüm Baba'ya arabesk bir albüm yapsak tutar mı ? Surprised
Hemen çalışmalara başlanır ve babaya full damar bi albüm yaptırılır Baba eskisi gibi damardan girer ve biz de eski Müslüm Babamıza kavuşuruz Exclamation

Başka çaresi yok çünkü Surprised

özkan kardeşim seninde dediğin gibi bu tarz değişikliğini fırsat bilen bri yapımcı bu zamnda arabesk albüm yaparsak büyük bri patlamanın olabilceğini düşünerek böyle bri projeye kalkışabilir.zamana bırakalım bakalım gelecek yıllarda neler olacak

Bir selam vermiyorsun sevgilim bilmem niye
....Ne Olur Bize de Gel
İç Bir Kahve Sigara.
harunkapsal82@hotmail.com
Kullanıcı profilini gör
Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 27-Nis-2006 / 15:01    Mesaj konusu:

valla eğer ticaretten ve müzikten anlıyorsa kasetçiler müslüm baba tam da gözüstünde iken damar bi albüm korsana inat en az bir milyon satar.

Kullanıcı profilini gör
selvi27
Üye
Üye

Nereden: müslüm gürses cumhuriyetinden///gaziantep
MesajTarih: 27-Nis-2006 / 17:42    Mesaj konusu:

gardaş kimsede aksini iddaa edemez saygılar katılıyorum sana

Nereden: İSTANBUL/KARS
MesajTarih: 28-Nis-2006 / 06:33    Mesaj konusu:

Bence Müslüm Baba ; SON kasetini arabesk yapacak ve olayı bitirecek.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 28-Nis-2006 / 21:29    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Baba Bizimdir Bizim Kalacak!!!

bende öyle düşünüyorum.dundar abi
Kullanıcı profilini gör
forzaenver
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 28-Nis-2006 / 22:42    Mesaj konusu:

DUNDAR demiş ki:
Bence Müslüm Baba ; SON kasetini arabesk yapacak ve olayı bitirecek.

İnşallah kardeş Exclamation

Fanatik Üye

MesajTarih: 01-May-2006 / 23:11    Mesaj konusu:

babanın nostalji yapmasının tam sırası aslında.içim içimi yiyor ya keşke kaset şirketim olsaydı vallah billah ya.

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering