Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - LÜTFEN DİKKAT okumadan geçme
LÜTFEN DİKKAT okumadan geçme
Sayfa Önceki  1, 2

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
Yazar Mesaj
damar81
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Yanl?zl?ktan..S.aleyküm...
MesajTarih: 07-Nis-2006 / 00:15    Mesaj konusu:

ENVER kardeş işin içine FENERBAHÇE girdi o yüzden biraz fenerbahçeden konuştuk o kadar yani Yoksa ben işin ne kadar önemli olduğu biliyorum bunu en baştada söyledim zaten saygılarla.

Kullanıcı profilini gör
sevdayolu47
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MARDiN "Sevda Yolundan"
MesajTarih: 07-Nis-2006 / 06:12    Mesaj konusu:

DUNDAR demiş ki:
Merhaba kardeşlerim...Biz ''müslümcüler'' ailesine,çevresine ve topluma yararı olan üretici insanlarız.İnançlı,saygılı,gönülden seven vefalı dostlarız...Hayatın her yüzünü görmüş ve iyi olan taraflarını örnek almışızdır.Mutlulukları ve acıyı yaşarken bile yaşamın asaletini yansıtmışızdır.Sevgiyi öyle yaşarız ki ; Görenler ''işte gerçek sevgi bu olmalı'' der...Yürürken havaya değil yere bakarız.Çünkü yerde yürüyen karıncayı ezip geçmemek için...Konuşurken insanın gözlerine bakarız.Karşımızdakinin mevkisi makamı bizim için önemli değildir...Bizi yüreğindeki sevgisi ve güzel karakteri ilgilendirir.Alemdeki tüm güzel insanları severiz.Çünkü bizi yaratandan dolayı...Müslüm Baba'yı bu kadar seven insanlar,gönlünde bu denli büyük sevgiler barındıran insanlar hiç kendine ve çevresine zararlı olabilirler mi !..Geçmişte bu tür olumsuz davranışlarda bulunan şahıslar ''Müslüm Gürses'e ve Müslümcüler''e büyük bir zarar vermiştir.O şahıslar da zaten yaptıkları yanlışın farkına varmışlardır.Bizi güçlü ve onurlu kılan bilgilerimiz,değerlerimiz ve sevgimizdir.Sitede yer alan bilgiler,resimler,arşivler,dökümanlar,kaliteli forumlar zaten bizim kalitemizi gösteriyor.Biz ''Müslümcü'' sanatını icra ediyor ve yeni nesillere taşıyor,paylaşıyoruz.Yaşam sevgisini ,Müslüm Gürses sevgisiyle birleştirerek gönülden gönüle taşıyoruz.Biz karamsarlığın değil ; sevgi,mutluluk ve umudun sembolüyüz.Müslüm Gürses'i tanıyan,tanıtan,seven,dinleyen,dinleten her ''Güzel insan'' ''Müslümcü''dür ve kardeşimizdir.Bizler ''Müslümcüyüz''...Sanatımızın hakkını verelim ve yüceltelim...Tüm güzel kardeşlerime sevgiler ve saygılarımla...

Dündar abim Çok güzel açıklamış. Helal Abi Katılıyorum sana...

Sansim Buymus Çok Sevdim Düstüm Bu Hale...
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 14-Nis-2006 / 04:54    Mesaj konusu: Cevap: LÜTFEN DİKKAT okumadan geçme

arkadaşlar benim yeri geldiğinde konusu açıldığında ifade ederim.müslüm baba sevgisi bir hayat felsefesidir.çünkü babayı dinlerken gerçek hayatı bir parça olsun anlayabiliyorum.bana yaşanacak her türlü hayata dair hadiseleri az çok hayal edebiliyorum.müslüm baba sevenleri kaliteli olmalı,girdiği her ortamda hemen kendini farkettirebilmeli efendiliğiyle oturmasıyla ,terbiyesiyle ve ağırbaşlılığıyla.biz sevenlerine bu şekilde olmak yaraşır.çünkü biz MÜSLÜM GÜRSES aşkıyla,MÜSLÜM BABA sevdasıyla yaşayan ADAMLARDANIZ...adam kıtlığının yaşandığı bu vefasız alemde.......saygılar benden
Kullanıcı profilini gör
aMCaoGLu
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ZoNGuLDaK
MesajTarih: 14-Nis-2006 / 05:28    Mesaj konusu:

ya bizim konuşupta yer doldurmamıza hiç gerek yok bence DÜNDAR kardeşimiz her şeyi anlatmış açık açık aynen katılıyorum ona hatta ekleyecek bişeyde bulamıyorum

esrarengizgenc
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: adana
MesajTarih: 16-Hzr-2006 / 22:11    Mesaj konusu:

sagi seçsem fener var solu seçsem kötülük var yani asagi tükürsem sakal yukari tükürsem biyik

ultrAslan
Kullanıcı profilini gör
em_re
Üye
Üye

MesajTarih: 12-Ağu-2006 / 19:26    Mesaj konusu: Cevap: LÜTFEN DİKKAT okumadan geçme

anlamadım bu ne ya Question Question
Kullanıcı profilini gör
ultraceyar
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 27-Ağu-2006 / 21:27    Mesaj konusu:

müslüm gürses babamıza sormak lazım, o ne derse o!!!
Kullanıcı profilini gör
yansanayi
Üye
Üye

Nereden: trabzon
MesajTarih: 03-Eyl-2006 / 02:58    Mesaj konusu:

sol taraftan olan zaten müslümcü diildir ya babanın adını jiletle esrarla kirletmeyin biz yürekli temiz delikanlı müslümcüleriz jiletçi müslümcü diil
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 29-Eyl-2006 / 19:27    Mesaj konusu:

saol doğukan kardeşim...tabikii hepimiz sağ tarafta olmak isteriz... Question

Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: diyarbakir/istanbul
MesajTarih: 03-Ekm-2006 / 03:52    Mesaj konusu:

Ben müslümcüyüm.doğukanın da çok güzel ifade ettiği gibi müslümcülüğün M'sini bilmeyen zırtapozlar yüzünden müslüm babadan bahsettik mi jilet de verelim mi diyolar moralimizi bozuyorlar.Ama bu site tüm önyargıları birer birer yıkıyor ve gerçek Müslümcülüğü hakettiği yere taşıyor
saygılarımla

Adam olmayan Müslümcü olamaz!!!
Kullanıcı profilini gör
harabe_gonul
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: antakya
MesajTarih: 09-Arl-2006 / 03:08    Mesaj konusu: Cevap: LÜTFEN DİKKAT okumadan geçme

bende sağdağım kardeşler.fenerliyim.jilet atmak isteyenleri ali desidero reklamlarına gitmelerini öneriyorum.ALEME SELAMMMM

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: meçhul
MesajTarih: 01-Şub-2007 / 05:05    Mesaj konusu: Cevap: LÜTFEN DİKKAT okumadan geçme

bu şekil ön yargılı yaklaşımlar hiç güzel değil her şöyle bi önermeleri var buları söyleyenlerin sanırım : ali müslümü dinledi kendine jiletle zarar verdi velide müslüm dinliyor ozaman velide jiletçi ne kadar saçma bi önerme oldu değilmi? bu düşünceler çok saçma allah böyle düşünenlere akıl fikir versin

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 23-Şub-2008 / 18:27    Mesaj konusu: Re:

tabiki bende sağcıyım ama sağ resimde fenerbahçeli futbolcu var onu anlamadım ama ben sağcıyım

Ne diye arayıp sorayım seni
ne diye bağlanıp seveyim seni
MUHİTTİN SEÇEN NE DİYE ARAYIP
Kullanıcı profilini gör
alperayy_27
Üye
Üye

Nereden: çıktı bu ayrılık
MesajTarih: 23-Şub-2008 / 22:06    Mesaj konusu: Re:

bütün kardeşlerime ve büyüklerimize sevgiler saygılar ne demiş Müslüm Baba

Sev Bütün İnsanları Say Bütün İnsanları Kin Gütme Unut Gitsin Geçmişte Olanları Dürüst Ol İnsancıl Ol Düşün Öbür Dünyayı Bir Karıncayı Bile İncitme Sakın Evlat !

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 23-Şub-2008 / 23:20    Mesaj konusu: Re:

3-5 kendinibilmez yüzünden zamanında müslüm baba dinleyip konserlerinde jilet atmış bu genelleme olarak görülmüş..ama bu kötü görüntü sizler gibi güzel kendini bilen müslümcü arkadaşlar sayesinde silindiğine inanıyorum...

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 15-Mar-2008 / 04:03    Mesaj konusu: re:

müslüm fanatikliğine yakışan sağdır.müslüm babamız istermi böyle evlatlarının Es*** içmesini jilet çekmesini bi müslüm babaya soralım elbetteki istemez bence boş iş jilet Es*** hayata kızıp kendine zarar veriyosan kendi ayıbın hayatla mücadele edeceksinki tadından yenilmez olsun herşeyi jilete esrara silaha dökersek halimiz harap.sağcıyım buba bende. saygılar.

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 15-Mar-2008 / 15:59    Mesaj konusu: cevap: lütfen dikkat okumadan geçme

sagdayız tabı
baba dınlemek bır ayrıcalık zaten,

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
DAGISTAN
Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 25-Mar-2008 / 02:05    Mesaj konusu: cevap: lütfen dikkat okumadan geçme

eyvallah bende sagdanım ama babaya laf gelmicek sekilde herkesin düsüncesine saygım var herkes istedigi yoldan gidebilir eyvallah

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 10-Eyl-2008 / 23:31    Mesaj konusu: re:

müslüm babayı dinleyimm kendini kesen, onu bunu içen adam zaten müslümcü değildir.. müslümcü dediğin zmaan efendiii yerine göre ağırlığına basan insanlardınn genelikkle

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering