Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - LÜTFEN DİKKAT okumadan geçme
LÜTFEN DİKKAT okumadan geçme
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
Yazar Mesaj
bicare_517
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Ordu Vatan & Ünye Mekan
MesajTarih: 04-Nis-2006 / 19:59    Mesaj konusu: LÜTFEN DİKKAT okumadan geçme

slm arkadaşlar... özcelikle burda yazılı olan herşeyi okumanızı arz ederim.
arkadaşlar bazı sapa fikirli insanlar müslümcü deyince ,akıllarına hemen silah,bıcak,Es***,jilet,hep kötü şeyler geliyor.demekki zamanında bir kısım insan prokasyon olsun diye böle şeyler yapmış yani bizi markalamışlar biz bir aile olarak bizi böle görmelerini istemiyoruz.

Aşğadaki sağ ve sol bölüme bakınız ve fikirlerinizle safınızı belli ediniz hangi tarafdan olmak istersiniz. son zamanlarda sitemizde bazı fikirleri paslanmış arkadşlar müslümcülüğün jiletle bıcakla olacağını ıspat edmeye çalıştılar ama yemedi bende bunu onlara ince bir sitem olsun diye yaptım...!
böyle bir konu açmayı çok düşündüm acmıyacaktım aslında ama bir kişinin bu konuya el atması gerekiyordu . Oda ben oldum sanırım şimdi o kıymetli fikirleirnizi bekliyorum.
gönlünüz gönlümüzdür....!

Kullanıcı profilini gör
damar81
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Yanl?zl?ktan..S.aleyküm...
MesajTarih: 04-Nis-2006 / 20:08    Mesaj konusu:

Zaten arkadaşım gerekli açıklamayı yapmış Bende zaten bu olayı hep söylüyorum Müslüm baba dinleyen illaki jilet;Es***....v.b gibi şayler söylenmesi çok saçma yaaa ne alakası var heee tabiki yapanlar var biliyorum .Eee bunu genelleme yapamak hiçde hoş bişii olmaz heralde.Bu olay hakkında söylenenler gerçekten çok ayıp.

Kullanıcı profilini gör
The_SCARface
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Maziden
MesajTarih: 04-Nis-2006 / 20:33    Mesaj konusu:

ben sağdayım arkadaş.
müslüm baba bir yaşam tarzıdır.iki tane kendini bilmez faça attı diye 15bin küsür üye(ki buzdağının görünen kısmı bu)asla fişlenemez.
no jilet no hap no Es*** yes müslüm baba inadına müslüm baba

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 04-Nis-2006 / 23:52    Mesaj konusu:

The_SCARface demiş ki:
ben sağdayım arkadaş.
müslüm baba bir yaşam tarzıdır.iki tane kendini bilmez faça attı diye 15bin küsür üye(ki buzdağının görünen kısmı bu)asla fişlenemez.
no jilet no hap no Es*** yes müslüm baba inadına müslüm baba

arkadaş ifadeyi almış Exclamation

güzel bir konu saol...

Üye

Nereden: istanbuldan
MesajTarih: 05-Nis-2006 / 01:10    Mesaj konusu:

arkadaş bunu resimle ifade edip göstermene ne gerek vardı.iyi bişeyler yapayım diye iyice körüklüyosun,
Kullanıcı profilini gör
eskmuzik

MesajTarih: 05-Nis-2006 / 03:40    Mesaj konusu:

ben de sağcıyım hem fenerliyim hem babacı muhabbet kuşları desen bayılırım
Kullanıcı profilini gör
invidus
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 05-Nis-2006 / 04:23    Mesaj konusu:

bicare kardeş yani mesajın güzel de resim biraz garip olmuş hepsini beraber gösteriyor gibi...
Kullanıcı profilini gör
DUNDAR

Nereden: İSTANBUL/KARS
MesajTarih: 05-Nis-2006 / 06:07    Mesaj konusu:

Merhaba kardeşlerim...Biz ''müslümcüler'' ailesine,çevresine ve topluma yararı olan üretici insanlarız.İnançlı,saygılı,gönülden seven vefalı dostlarız...Hayatın her yüzünü görmüş ve iyi olan taraflarını örnek almışızdır.Mutlulukları ve acıyı yaşarken bile yaşamın asaletini yansıtmışızdır.Sevgiyi öyle yaşarız ki ; Görenler ''işte gerçek sevgi bu olmalı'' der...Yürürken havaya değil yere bakarız.Çünkü yerde yürüyen karıncayı ezip geçmemek için...Konuşurken insanın gözlerine bakarız.Karşımızdakinin mevkisi makamı bizim için önemli değildir...Bizi yüreğindeki sevgisi ve güzel karakteri ilgilendirir.Alemdeki tüm güzel insanları severiz.Çünkü bizi yaratandan dolayı...Müslüm Baba'yı bu kadar seven insanlar,gönlünde bu denli büyük sevgiler barındıran insanlar hiç kendine ve çevresine zararlı olabilirler mi !..Geçmişte bu tür olumsuz davranışlarda bulunan şahıslar ''Müslüm Gürses'e ve Müslümcüler''e büyük bir zarar vermiştir.O şahıslar da zaten yaptıkları yanlışın farkına varmışlardır.Bizi güçlü ve onurlu kılan bilgilerimiz,değerlerimiz ve sevgimizdir.Sitede yer alan bilgiler,resimler,arşivler,dökümanlar,kaliteli forumlar zaten bizim kalitemizi gösteriyor.Biz ''Müslümcü'' sanatını icra ediyor ve yeni nesillere taşıyor,paylaşıyoruz.Yaşam sevgisini ,Müslüm Gürses sevgisiyle birleştirerek gönülden gönüle taşıyoruz.Biz karamsarlığın değil ; sevgi,mutluluk ve umudun sembolüyüz.Müslüm Gürses'i tanıyan,tanıtan,seven,dinleyen,dinleten her ''Güzel insan'' ''Müslümcü''dür ve kardeşimizdir.Bizler ''Müslümcüyüz''...Sanatımızın hakkını verelim ve yüceltelim...Tüm güzel kardeşlerime sevgiler ve saygılarımla...

MesajTarih: 05-Nis-2006 / 14:28    Mesaj konusu:

invidus demiş ki:
bicare kardeş yani mesajın güzel de resim biraz garip olmuş hepsini beraber gösteriyor gibi...

babacan resim iki bölüm sol ve sağ grup diye 2 ye ayrılıyor kardesortadaki cizgden sonra diğer tarafa geciyor.resim bir kompisizyon çalışmasıdır bir tarafda müslümcü olduğunu iddaaa eden ş....... bir yanda gercek muslumculer var .
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 05-Nis-2006 / 17:59    Mesaj konusu:

Çok güzel olmuş kardeş, olayı güzel izah etmişsin ellerinbe sağlık.
Fakat orada bir fenerli var ne iş kardeş Confused

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
damar81
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 05-Nis-2006 / 19:52    Mesaj konusu:

Admin demiş ki:
Çok güzel olmuş kardeş, olayı güzel izah etmişsin ellerinbe sağlık.
Fakat orada bir fenerli var ne iş kardeş Confused

Yani görüyoruz FB nin asaletini görüyoruz arkadaşlar heryerde fenerbahçe var Surprised
Kullanıcı profilini gör
bicare_517

MesajTarih: 05-Nis-2006 / 20:20    Mesaj konusu:

arkadaşlar olay fener filan değil ben cimbomluyum babada cimbomlu ama bu resmi birilerine o kadar cok kızdım ki o yuzdne hızlı yaptım fenerli flan onlard abizim kardesimiz onlarda babanın evladı

Kullanıcı profilini gör
damar81
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 05-Nis-2006 / 21:15    Mesaj konusu:

bicare_517 demiş ki:
arkadaşlar olay fener filan değil ben cimbomluyum babada cimbomlu ama bu resmi birilerine o kadar cok kızdım ki o yuzdne hızlı yaptım fenerli flan onlard abizim kardesimiz onlarda babanın evladı

Bizde işin gırgırı olsun diye dedik yoksa olayın ciddiyetini biliyoruz Arrow
Kullanıcı profilini gör
baba65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: van
MesajTarih: 06-Nis-2006 / 18:39    Mesaj konusu: Cevap: LÜTFEN DİKKAT okumadan geçme

abi ben de sağda olmak isterim tabii ki ama fb yerine milli takım yap da kimse gücenmesin

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: Adana/Kiremithane
MesajTarih: 06-Nis-2006 / 20:17    Mesaj konusu:

ben ortacıyım baba herseyden biraz tadacaksın ama Es*** filan içiyorsan övünmiyeceksin bence utanılacak bişey ama tutupta kuşları secmem ortacıyım ben

damar81
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 06-Nis-2006 / 20:19    Mesaj konusu:

esrarli__gozler demiş ki:
ben ortacıyım baba herseyden biraz tadacaksın ama Es*** filan içiyorsan övünmiyeceksin bence utanılacak bişey ama tutupta kuşları secmem ortacıyım ben

Eywallah Arrow Arrow Arrow
Kullanıcı profilini gör
aMCaoGLu
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ZoNGuLDaK
MesajTarih: 06-Nis-2006 / 20:42    Mesaj konusu:

tabiki sağdayız ama soldanda bazışeyler var ama hepsi değil.ama en uygunu müslüm babaya yakışan taraf tabiki sağ taraftır

mumya
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 06-Nis-2006 / 21:59    Mesaj konusu: Cevap: LÜTFEN DİKKAT okumadan geçme

tabiki sağdayım baba nerde biz orda
Kendimi kimseye anlatamadım.............
Kullanıcı profilini gör
KILICBEY
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KAHRAMANMARAŞ
MesajTarih: 06-Nis-2006 / 22:00    Mesaj konusu:

Kardeş böyle bir konuyu hazırladığın bizlerle paylaştığın için sağol.Bende sağ taraftanım.Bazı insanlar Müslümcüdendiği zaman hep jiletçi psikopat esrarkeş akıllarına geliyor.Bu da Baba'ya karşı olan entel kesiminin eline bir koz veriyordu.Bu da bizi üzüyordu.Bu konuyu hazırladığın için sağol.Herkese sevgilerle...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 06-Nis-2006 / 23:39    Mesaj konusu:

damar81 demiş ki:
bicare_517 demiş ki:

Bizde işin gırgırı olsun diye dedik yoksa olayın ciddiyetini biliyoruz Arrow

kardeş sende anma gırgırcısın ha.

1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering