Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Babanın oyunculugu
Babanın oyunculugu

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Dizi ve Filmleri
Yazar Mesaj
oguzhan_1907
Üye
Üye

MesajTarih: 14-Oca-2005 / 04:15    Mesaj konusu: Babanın oyunculugu

Merhaba arkadaslar

Bildiginiz gibi teomanın (rock sarkıcısı,babanın yakın arkadası) bugunlerde yeni bir filmi sinemalarda oynamaya baslayacakmıs...bu filmde muslum babada oynayacakmıss..

teoman daha onceleride hatırladıgım kadarıyla mumya firarda adlı bir film daha yapmıstı ama bu film beklenen ilgiyi gormemişti...

şimdi bu akıllı teoman babayı filminde oynatarak babanın ustun oyunculugu sayesinde gişe rekorlarını alt ust edecek...

siz bu konuda ne dusunuyorsunuz? Arrow Arrow Arrow

necmi
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: türkiye
MesajTarih: 23-Oca-2005 / 19:47    Mesaj konusu:

kesinlikle doğru
Kullanıcı profilini gör
oguzhan_1907
Üye
Üye

MesajTarih: 07-Şub-2005 / 23:04    Mesaj konusu:

Necmi bilader helal olsun valla sana su mesaja cevap veren bi allahın

kulu sensin...
Kullanıcı profilini gör
PiSLiK
Üye
Üye

MesajTarih: 08-Şub-2005 / 01:07    Mesaj konusu: Re: Babanın oyunculugu

oguzhan_1907 demiş ki:
Merhaba arkadaslar

Bildiginiz gibi teomanın (rock sarkıcısı,babanın yakın arkadası) bugunlerde yeni bir filmi sinemalarda oynamaya baslayacakmıs...bu filmde muslum babada oynayacakmıss..

teoman daha onceleride hatırladıgım kadarıyla mumya firarda adlı bir film daha yapmıstı ama bu film beklenen ilgiyi gormemişti...

şimdi bu akıllı teoman babayı filminde oynatarak babanın ustun oyunculugu sayesinde gişe rekorlarını alt ust edecek...

Ben katılmıyorum bu düşünceye.Katılmam için Baba'nın "ÜSTÜN" oyunculuğu sözü geçerli olmalıydı.Bütün filmlerini izledim.Açık sözlü olmak gerekirse Baba,filmlerinde üstün oyunculuk segilemiyor.Ki bunu kendisi de kabul ediyor.Bir röportajında bununla ilgili bir soru üzerine "ben şarkıcıyım kardeşim,aktör değilim" demişliği vardır.Baba'ya oyunculuk konusunda yeteneksiz demek te istemiyorum,ama elinde olmayan sorunlardan etkilendiği görülüyor.Filmlere ayrılan düşük bütçe gibi,beklentisi büyük olmayan filmlerde oynamak durumunda kalması gibi ve müziğe,kasetlere ve plaklara ayırdığı fazla zamanı yüzünden oyunculuğu ikinci plana atması,yeteneğini geliştirememesi gibi..Zaten filmleri pek etkileyici ve gerçekçi olamıyor Baba'nın ne yazıkki.Burda demek istediğim,Müslüm'cüyüz diye bazı konularda fanatiklik yapıyoruz,"üstün oyunculuk" gibi mesela.Bu olmamalı.Yinede oğuzhan kardeşimizin fikrine saygı duyuyorum tabi.
Kullanıcı profilini gör
Majesteleri
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: TE?K?LAT?´TAN
MesajTarih: 08-Şub-2005 / 01:15    Mesaj konusu:

PiSLiK demiş ki:
oguzhan_1907 demiş ki:
Merhaba arkadaslar

Ben katılmıyorum bu düşünceye.Katılmam için Baba'nın "ÜSTÜN" oyunculuğu sözü geçerli olmalıydı.Bütün filmlerini izledim.Açık sözlü olmak gerekirse Baba,filmlerinde üstün oyunculuk segilemiyor.Ki bunu kendisi de kabul ediyor.Bir röportajında bununla ilgili bir soru üzerine "ben şarkıcıyım kardeşim,aktör değilim" demişliği vardır.Baba'ya oyunculuk konusunda yeteneksiz demek te istemiyorum,ama elinde olmayan sorunlardan etkilendiği görülüyor.Filmlere ayrılan düşük bütçe gibi,beklentisi büyük olmayan filmlerde oynamak durumunda kalması gibi ve müziğe,kasetlere ve plaklara ayırdığı fazla zamanı yüzünden oyunculuğu ikinci plana atması,yeteneğini geliştirememesi gibi..Zaten filmleri pek etkileyici ve gerçekçi olamıyor Baba'nın ne yazıkki.Burda demek istediğim,Müslüm'cüyüz diye bazı konularda fanatiklik yapıyoruz,"üstün oyunculuk" gibi mesela.Bu olmamalı.Yinede oğuzhan kardeşimizin fikrine saygı duyuyorum tabi.
haklısın kardeş
doğruya doğru
Kullanıcı profilini gör
cpu-m-m-x
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 23-Şub-2005 / 00:45    Mesaj konusu:

Ama kardeş bazı filmlerinde BABA harbiden oyunculuk yapmış. Arrow
Kullanıcı profilini gör
oguzhan_1907
Üye
Üye

MesajTarih: 15-Mar-2005 / 16:12    Mesaj konusu:

Babayı her zaman her yerde savunuruz....
ayrıca guzellik gorecelidir bence muslum baba butun filmlerinde
Bret pitt ten bile guzel oyunculuk yapıyor..

no brad pitt yes Muslum baba okeyyyy yessss

Tanrı muslum babayı ve sevenlerini korusun........... Arrow
Kullanıcı profilini gör
muslumicinolurum
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 16-Mar-2005 / 08:51    Mesaj konusu:

ozaman verelim babanin eline bi kilic bide at, truva filminde oynatalim brad pittin yerine Razz
Kullanıcı profilini gör
oguzhan_1907
Üye
Üye

MesajTarih: 29-Mar-2005 / 22:11    Mesaj konusu:

olur ondan guzel oynar
Kullanıcı profilini gör
haciconda
Üye
Üye

Nereden: Bayburt
MesajTarih: 07-Nis-2005 / 18:56    Mesaj konusu:

Arkadaşlar İsyankar filmini izlemelisiniz.
oyunculuğunu bu filmde göstermiş
Kullanıcı profilini gör
-hasan-
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 07-Nis-2005 / 22:53    Mesaj konusu:

bence baba super ben babanın fılmlerını ızlerken asırı derecede zevk alıyorum.bence mukemmel hele o sarkı soleyıslerı yokmu canLı canLı goruntulu sarkı delırtıyo benı.....saygılarımla okeeeeeeey yes

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering