Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslüm baba arşivi bitti=))
müslüm baba arşivi bitti=))
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
Yazar Mesaj
xmuslumcux
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

MesajTarih: 13-Ksm-2005 / 21:45    Mesaj konusu: müslüm baba arşivi bitti=))

Arkadaşlar sonunda müslüm gürses arşivini tamamladım.
almanya minareci arşivi tamam
yina almanya türküola arşivi tamam
elenor tamam
uzellr tamam
hülya plak tamam
palandöken tamam
sarı kaya plak tamam
bestefon tamam
türkofon tamam
çın çın plak tamam
çimen plak tamam
modern plak tamam
ömür plak tamam
tüfon plak tamam
1000 şarkıdan fazla mp3
1000 yakın resim film resimi albüm kapağı plak kapağı fotoğrafları askerlik resimleri v.b
125 den fazla kaset
30 dan fazla plak
deneme kasetleri
pavyon kasetleri
konserler
klipler
filmleri
imzalı fotoğrafı
vesikalık fotoğrafı
ve daha çook firmadan çıkmış kasetleri
güneş plak,jet plak v.b
konserde çekilmiş resimleri
ve daha sayamayacağım şeyleri tamamladım.
benim 10 yılımı aldı.daha yeni başlıyanlara ve yarılayanlara allah kolaylık versin:)
artık bittiğine göre müslüm gürsesleri sandığa kilitleyip daha bu şeylerle uğraşmıyacağım.

saygı ve sevgilerimle

:::xmuslumcux:::

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 13-Ksm-2005 / 21:57    Mesaj konusu:

Sana hayirli uĞurlu olsun kardeŞ. bellİ bayaĞi uĞraŞtiĞin. Şİmdİ Sana desem kİ bunlarin bİrazini bİzİmle paylaŞŞŞŞ olmaz dersİn . :d :d dermİsİn . demezmİsİn . neyse Sana dİĞer ÇaliŞmalarinda kolayliklar ama burayi unutma kardeŞ. Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow

gözlerinde gözlerim,,
gözlerimde gözlerin kalmış...
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
kapsal0434

MesajTarih: 13-Ksm-2005 / 22:01    Mesaj konusu:

Gerçekten de bütün baba hatranlarının hayal ettiği ve canı gönülden istediği bir arşivi toplamışsın helal olsun kardeş emeklerine.

Bir selam vermiyorsun sevgilim bilmem niye
....Ne Olur Bize de Gel
İç Bir Kahve Sigara.
harunkapsal82@hotmail.com
Kullanıcı profilini gör
erhantaskin

Nereden: Sevda Ülkesinden
MesajTarih: 13-Ksm-2005 / 22:17    Mesaj konusu:

Ne mutlu saNa...... Arrow Arrow Arrow Arrow helal olsuN yakısır .... Exclamation Exclamation Exclamation

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: k?rklareli
MesajTarih: 14-Ksm-2005 / 01:14    Mesaj konusu:

Ben öyle sağdan soldan mp3 toplayıpta arşiv yapan kişllere müslümcü demem herzaman elinde kasette cdide plkta orjinal olcak allah bilir biliktirdiğin şarkıların hepsi anosludur

sistem mesajı: İlgili mesaj birleştirildi. birleştirilen mesaj İlk mesajdan 2 dakika sonra yollandı..:

vay Be müslüm babanın bu güne kadar hiç bir kasedini cdisini ve plaklarını alma mp3 şeklinde sağda solda albümleri topla ondan sonra Ben gerçek müslümcüyüm de yok öyle yama

sistem mesajı: İlgili mesaj birleştirildi. birleştirilen mesaj İlk mesajdan 3 dakika sonra yollandı..:

xmuslumcu x müslümcü adam önce allaha inanır ve allaha küfür etmez sen müslümcü olmadan önce bir müslüman olsan nasıl olur Bence hiç fena sayılmaz varmı lan erkeklikte adamın arkasından ana avrat müslümcü comda sövmek he nereye baksam her taşın altında sen çıkıyorsun Benimle aşık tacaksan msnye karı gibi arkamdan sövme ok

sistem mesajı: İlgili mesaj birleştirildi. birleştirilen mesaj İlk mesajdan 3 dakika sonra yollandı..:

hem bi gel bakalım bi görüşelim müslüm babanın arşivini o kızancık halinlemi yaptın allah bilir bir soru sorsam sorduğum soruya değil cevap ancak dilin tutulup apışıp kalırsın seni son defa uyarıyorum birdaha ne müslümcü coma nede karahanın sitesinde seni görmiyecem

insanlara yaka silktirdin Beş para etmez kanınla insanların kalbini kırdın bilmediğin konularda bilmişlik tasladın nedir lan senden çektiğimiz bu ya adam olmayı öğrenirsin yada seni Ben adam etmesini bilirim
Kullanıcı profilini gör
kimsesizkul
Üye
Üye

Nereden: türk?ye
MesajTarih: 14-Ksm-2005 / 01:50    Mesaj konusu:

Bos yere kendını kandırma kardes dedıklerıne sen ınanıyormusun sagdan soldan edındıgın bılgılerı burda soyleme muslumu 10 yıldan berı dınlıyom dıyorsun sen bana bır sarkı yola ben san butun arsıvımı yolayacam demekkı sende var butun albumu ozama kapansın camıler sarkısı da vardır hodrı meydan hadı buyur bakalım bakalım su 10 yılın emegının karsılgında bı sarkı yolayabılecekmısın babna da yolaman gerek yok sıtede yayınla ok

MesajTarih: 27-Ksm-2005 / 19:11    Mesaj konusu:

Arkadaş bak kendimden önce müslüm gürses arşivime laf söyletmem.göründüğü gibi baya hakaret etmişsin canın sağolsun.haa korktuğumdan sanma sen ne kadarda olursa olsun benim müslüm cü gardaşımsın.sana küfür etmişim diyorsun yalan.sadece ateşe gönlüm sen pavyon dedin bende değil dedim bu kdar yalanmı?yazık bunları yadığın için.birde ben her türlü tartışmayada hazırım.banada kimse kafa tutamaz bunu idda ediyorum.hodri meydan.diyorum.diğer Arkadaşalraı yani müslümcü gardaşlarımdan özür diliyorum saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

:::vanlı xmuslumcux:::

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 27-Ksm-2005 / 19:16    Mesaj konusu:

kimsesizkul demiş ki:
bos yere kendını kandırma kardes dedıklerıne sen ınanıyormusun sagdan soldan edındıgın bılgılerı burda soyleme muslumu 10 yıldan berı dınlıyom dıyorsun sen bana bır sarkı yola ben san butun arsıvımı yolayacam demekkı sende var butun albumu ozama kapansın camıler sarkısı da vardır hodrı meydan hadı buyur bakalım bakalım su 10 yılın emegının karsılgında bı sarkı yolayabılecekmısın babna da yolaman gerek yok sıtede yayınla ok

kardeş, adam toplamış bize bilgi veriyor, ne güzel birşey.
belki almanyada çıkan eserlerden birçok uyemizin haberi yok, xmuslumcux sayesinde bilgileni,yor tüm forum kullanıcılarımız.
yani sende çıkıp yazabilirsin. albümler hakkında bilgiler verebilirsin
bilgi paylaştıkça çoğalır...

dogan demiş ki:
ben öyle sağdan soldan mp3 toplayıpta arşiv yapan kişllere müslümcü demem herzaman elinde kasette cdide plkta orjinal olcak allah bilir biliktirdiğin şarkıların hepsi anosludur
vay be müslüm babanın bu güne kadar hiç bir kasedini cdisini ve plaklarını alma mp3 şeklinde sağda solda albümleri topla ondan sonra ben gerçek müslümcüyüm de yok öyle yama
xmuslumcu x müslümcü adam önce allaha inanır ve allaha küfür etmez sen müslümcü olmadan önce bir müslüman olsan nasıl olur bence hiç fena sayılmaz varmı lan erkeklikte adamın arkasından ana avrat müslümcü comda sövmek he nereye baksam her taşın altında sen çıkıyorsun benimle aşık tacaksan msnye karı gibi arkamdan sövme ok
hem bi gel bakalım bi görüşelim müslüm babanın arşivini o kızancık halinlemi yaptın allah bilir bir soru sorsam sorduğum soruya değil cevap ancak dilin tutulup apışıp kalırsın seni son defa uyarıyorum birdaha ne müslümcü coma nede karahanın sitesinde seni görmiyecem
insanlara yaka silktirdin beş para etmez kanınla insanların kalbini kırdın bilmediğin konularda bilmişlik tasladın nedir lan senden çektiğimiz bu ya adam olmayı öğrenirsin yada seni ben adam etmesini bilirim

doğan!
forumda dini ve siyasi içerikli, kullanıcıları aşağılayıcı ve rencide edici cümleler kullanması yasak!
kişisel sorunlarınızı sitemize yansıtmayın!!!
bu yüzden 1 uyarı daha aldın. son uyarın kaldı, devam edersen banlanırsın, bilgin olsun.
uyarı ile ilgili açııklama sitemizin sıkça sorulan sorular böülmünde mevcut

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!

En son Admin tarafından 31-Arl-2007 / 17:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
muslumcuoguz
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 27-Ksm-2005 / 23:04    Mesaj konusu: slmlar

Haco madem o kadar bırıktırmışsın barı klıp felan sıteye yollasan bızlerde nasıplensek ben deıl 10 sene 15 sendır kaset topluyorum ama senın buldugun şeylerı hala bulamadım.çın çın plak felan onları nıye radyolarda hıç çalmıyorlar --ya da bu kasetlerdekı şarkılar ne yazabılırmısın acaba

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: Samsun
MesajTarih: 08-Arl-2005 / 21:59    Mesaj konusu:

xmuslumcux demiş ki:
arkadaş bak kendimden önce müslüm gürses arşivime laf söyletmem.göründüğü gibi baya hakaret etmişsin canın sağolsun.haa korktuğumdan sanma sen ne kadarda olursa olsun benim müslüm cü gardaşımsın.sana küfür etmişim diyorsun yalan.sadece ateşe gönlüm sen pavyon dedin bende değil dedim bu kdar yalanmı?yazık bunları yadığın için.birde ben her türlü tartışmayada hazırım.banada kimse kafa tutamaz bunu idda ediyorum.hodri meydan.diyorum.diğer arkadaşalraı yani müslümcü gardaşlarımdan özür diliyorum saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

:::vanlı xmuslumcux:::

kardeş sen onlara bakma sen uğraşmışsın o kadar
onların taktir etmesi lazımken hakaret ediyorlar insanları anlamak zor

seni kutlarım

bafralı müslümcüdursun
Kullanıcı profilini gör
____SinanZorbey____
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 12-Mar-2006 / 09:01    Mesaj konusu:

xmuslumx senınle tanısmak ısterım kardesımSmile

Kullanıcı profilini gör
abdi

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 12-Mar-2006 / 10:05    Mesaj konusu:

bosver xmuslumcux kardes inadina müslüm baba.

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: meçhul
MesajTarih: 02-Şub-2007 / 16:24    Mesaj konusu: Cevap: müslüm baba arşivi bitti=))

hayırlı olsun kareşim

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 02-Şub-2007 / 16:38    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba arşivi bitti=))

Ne mutlu sana kardeş...hayırlısı olsun...severek ve hep mutlu gününde dinlemen dileğiimle saygılar sevgiler...

dertler_
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MUŞ
MesajTarih: 10-Şub-2007 / 03:35    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba arşivi bitti=))

helal olsun kardeşimee inşallah bizde tamamlarız
Kullanıcı profilini gör
KRaLL_3444
Üye
Üye

MesajTarih: 30-Arl-2007 / 18:39    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba arşivi bitti=))

kardeş sen paylaşmışın...

ister 1 albüm ister 100 albüm
ister 1 şarkı ister 1000 şarkı

adam olmazsan Muslumcu de olamazsın...
Kullanıcı profilini gör
fbfbfb_1907
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 04-Tem-2010 / 11:35    Mesaj konusu:

erhantaskin demiş ki:
Ne mutlu saNa...... Arrow Arrow Arrow Arrow helal olsuN yakısır .... Exclamation Exclamation Exclamation

Ne diye arayıp sorayım seni
ne diye bağlanıp seveyim seni
MUHİTTİN SEÇEN NE DİYE ARAYIP
Kullanıcı profilini gör
adem_reis78
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 05-Tem-2010 / 02:20    Mesaj konusu: re:

vallahi süper emege saygı...!! Wink

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 05-Tem-2010 / 16:07    Mesaj konusu: re: re:

helal olsun......emeğine sağlık........
Kullanıcı profilini gör
mazidenbiri34
Üye
Üye

Nereden: istanbul/sarıyer
MesajTarih: 08-Tem-2010 / 05:41    Mesaj konusu: re: re: re:

xmuslumcux, ellerine sağlık hayırlı uğurlu olsun arşivin. ALLAH bizlere de nasip etsin. sen bozma moarlina, çıkar arşivinin keyfini..
SAYGILAR

illallah,illallah. bu hayata illallah
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering