Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Sevgiliye İsyan Edenler Buraya:(
Sevgiliye İsyan Edenler Buraya:(
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
Yazar Mesaj
AyAzZz
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Deliler Diyar?ndan..! [45]
MesajTarih: 11-Ksm-2005 / 18:21    Mesaj konusu: Sevgiliye İsyan Edenler Buraya:(

Kendimi bildim bileli kaderim hiç düzelmedi feleğe küstüm aşk desen 1 var 1 yok ben şimdi bunlara isyan etmeyeyimde kime edeyim tüm müslümcü dostlarıma ayrımsız selamlar...benim gibi böyle isyan edenler varmı? aranızda yoksa bende mi ? bir sorun var Idea Idea Idea Idea

Tek sebep kara gözlerindir alkol komalar?ma...
Kullanıcı profilini gör
muslumcuoguz
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 11-Ksm-2005 / 19:07    Mesaj konusu: slm

Hocam kadere ısyan edılmez çunku ben muslumanım dıyen bır ınsan ımanın 6 şartına eksıksız ıman etmesse dınden cıkar kadere ıman ımanın 6 şartından bırısıdır zaten bu dunya cennet gıbı herşey tozpembe olsaydı cennet cehenneme ne gerek kalırdı .allah bu dunyayı ayetı kerımesınde

ben hayatı ve ölümü kim daha guzel ışler yapacak dıye yarattım ---

başka bır ayette

içinizden gercek sabredenleri ve allah yoluna gıdenlerı ortaya cıkarana kadar sizleri deneyecegız .

bu sözler x ya da y şahsına aıt deıl ya da musa ısa harun....vs vs aleyhısselama aıt sozlerde deıl bunlar allahu azımuuşşan hazretlerının sozlerı ...bu yuzden kadere ısyan etmeyelım başımdan gecen bır hadıse ,

bır gun bır dılencı adama rastladım onunde tartı vardı tartıldım 250 000 dedı
bende allah senden razı olsun abi dedım ınşallah ışlerın açılır felan 250 yı uzatırkene dedıkı bana allahın adını azına alacaksan hıç verme o parayı bana .....
aaaaa dedım ne dıyorsun abi sen dedıgının farkındamısın?
bana dedıkı benım bababm vardı kavga ederdık hep sonra babam vefat ettı o vefat ettıkten sonrada ben boyle koturum yarım bobrekle kaldım annemde felç oldu evı terk ettım sokakta yatıyorum ..afedersınız bazıları gelıp travestı muammelesı yapıyor ...kımısı dovuyor kımısı şu ıkı üç parca paramı alıyort dedı allah benı goryor gordugu halde nıye bu hale koyuoyor dedı.

bende dedımkı abıcım sana bır kıssa anlatayım her gun eksıksız bıçımde fazlasıylan karıncaların rızkını gonderen allah nıçın koskoca peygamberı eyyub aleyhısselamı 10 sene bedenınde kurtlar cıkan hastalıkla ımtıhan ettı ...
nıye ? dedım ?
imtihan ...
........bu yuzden kimse kadere isyan etmesin kaderi de yaratan bizleri de yaratan allahtir.

gözler onu görmez ama o gözleri görür enam

sistem mesajı: İlgili mesaj birleştirildi. birleştirilen mesaj İlk mesajdan 3 dakika sonra yollandı..:

bu arada dılencı vefat etmeden once babasını dovuyormuş
...
ayetı kerımede şoyle buyrulmuştur....

o büyük gün gelmeden önce daha dünyada iken bile sizi yakın bir azapla sınayacagız umulur ki öğüt alırsınız diye...

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

MesajTarih: 11-Ksm-2005 / 19:47    Mesaj konusu:

Kadere isyan etmem etmeye gücüm yetmez ama aşka ve sevgiliye isyan edrim bu isyan allaha değil kula olur..

Bir selam vermiyorsun sevgilim bilmem niye
....Ne Olur Bize de Gel
İç Bir Kahve Sigara.
harunkapsal82@hotmail.com
Kullanıcı profilini gör
sevdayolu47
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MARDiN "Sevda Yolundan"
MesajTarih: 11-Ksm-2005 / 20:02    Mesaj konusu:

Selam kardeşim.elbetteki herkesin sorunu var.sorunum yok diyen insana ben inanmamam zaten.ama hep isyanla olmazki.kendine moral verip daha aktif olmalı insan.yoksa işin içinden çıkamaz.neyse baba bi şarkısın çok güzzel fade etmiş.ben yazacağım bu şarkıyı çok güzle çünkü

dertlerle doluyum yıllardan beri
felekle bir türlü barışamadım
nerdeyse gelecek ömrümün sonu
gönlümce tek bir gün yaşayamadım

sarmış etrafımı çıkmaz sokaklar
kendime göre bir yol bulamadım
tanrım affedilmez günahımmı var
şu yalan dünyada yaşayamdım

bir derdim bitmeden biri başladı
bütün arzularım hep yarım kaldı
gülmedi gözlerim hergün ağladı
gönlümce tek bir gün yaşayamadım....

sistem mesajı: İlgili mesaj birleştirildi. birleştirilen mesaj İlk mesajdan 3 dakika sonra yollandı..:

umarım herşey gönlünce olur....

Sansim Buymus Çok Sevdim Düstüm Bu Hale...
Kullanıcı profilini gör
AyAzZz
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 12-Ksm-2005 / 17:36    Mesaj konusu: yanlış anladınız galiba..!

Muslumcuoğuz kardeşim sen beni yanlış anladın galiba ben allaha isyan hiç etmedim ve etmemde ama benimde 1 yanlış kelimem oldu düzeltiyorum kadere isyan etmiyorum ama aşka sevgiye isyan ediyorum çünkü isyan ettirenler var tüm müslümcü dostlarıma ayrımsız selamlar..!

Kullanıcı profilini gör
-hasan-
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 12-Ksm-2005 / 17:59    Mesaj konusu:

ayazzz demiş ki:
kendimi bildim bileli kaderim hiç düzelmedi feleğe küstüm aşk desen 1 var 1 yok ben şimdi bunlara isyan etmeyeyimde kime edeyim tüm müslümcü dostlarıma ayrımsız selamlar...benim gibi böyle isyan edenler varmı? aranızda yoksa bende mi ? bir sorun var Idea Idea Idea Idea

aynı kalemdeyız kardes.saygılar olsun

sistem mesajı: İlgili mesaj birleştirildi. birleştirilen mesaj İlk mesajdan 10 dakika sonra yollandı..:

bahtımı yazanlara sitemkar olmuşum ben,ağlatan kaderimle İsyankar olmusum ben.....

Nereden: Sevda Ülkesinden
MesajTarih: 12-Ksm-2005 / 22:56    Mesaj konusu:

Allah'a ve kadere isyan etmek olmazzz.
bizim isyanımız vefasızlara...............Çok sevipte terkedildiğimiz zamanlara.......

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: Samsun
MesajTarih: 13-Ksm-2005 / 00:02    Mesaj konusu:

KardeŞlerİm oĞuz Çok gÜzzel nasİhatta bulundu . sİze ben kisaca hayatimi anlatiyim.
ben 1987 trabzon/ arakli doĞumluyum.
tam 12 yaŞindayken zevk İcabi bİr kiza teklİf ettİm bu da kabul ettİ .daha sonra İŞ cİddİye bİndİ ve tam 4.5 sene beraberlİgİmİz oldu bana hep sen İlerde bİr Şey olamazsin okuyamazsin derdİ severdİm delİ gİbİ bİr Şey dİyemezdİm ben elİmden geldİĞİnce okumaya ÇaliŞtim lİse2 de tajdİr bİle aldim ama bana sÜreklİ sen bİr Şey olamazsin dİyordu ama neden 4.5 sene Üzerİne dİyordu .buna ben sorardim İŞte okuyorum neden?hakİr gÖrÜyorsun derdİm İŞte sen adaam olmazsin derdİ 3 defa benden ayrildi 3 defasinda bariŞmayi baŞardim sorardim kendİ kendİme neden benİ sevmİyor KardeŞlerİm ben fakİr bİr aİlenİn Çocuguydum daha sonra ÖĞrendİm doktor olacak bİr Çocukla evlenecekmİŞ anladim neden bana karŞi bÖyle yaptiĞini ben derİm benİ sevmeyenİ bende sevmem ama ne kadar desem de hala onu delİ gİbİ seveerdİm meĞersem babasi zorla evlendİrmek İstİyormuŞ oda ben gİbİ yikik perİŞan İÇİndeydİ .İlk 4 ay bundan benİm haberİm yoktu ben de ona İnat baŞka kizla Çiktim olayi bİlmİyorum ya ondan bu duymuŞtu ama ne yazikkİ ne gÖrÜŞÜrdÜk ne konuŞabİlİrdİk hay benİm aklimi allah alsin zaten aldiya sevdİĞİm kiz daha da yikilmiŞti ama benİm ne suÇum var KardeŞlerİm boŞuna baba dememİŞ dÜŞÜnmeden karar verme boŞuna bu 4 ay sonra yanİ benİm olayi ÖĞrendİĞİm zamanlar evlenİyor elİmden aĞlamaktan baŞka bİr Şey gelmİyordu kİmsem de yoktu yardim edecek evlendİkten İkİ gÜn sonra bunlar arabayla gelİrken kaza yaparlar benİm dÜnyam bİttİ nİ yemİ ÇÜnkÜ artik gÖzÜmÜn ÖnÜnde deĞİl dÜŞÜmde vardi yanİ kardeŞleİm kazada Öl
Üyor.onunÜzerİne 3 sene geÇtİ ne kİmseye bakabİlİyorum nede onun gİbİsİnİ gÖrÜyorum benİ en Çok Üzende ona İnat baŞkasiyla Çikmam di KardeŞlerİm kİmseyİ sevemİyorum ne yapayim elİmde deĞİl benİm her gecem aĞlamakla geÇİyor benİm kolarimda az doĞranmadik yar var ama kİmsye Örnek olmak İstemem ne yapayim edemİyorum. bence hayat yaŞamak denİlen bİr Şey ama yİ nede herŞey raĞmen hİÇ bİr Şey İsyan etmedİm sadece hep kendİme kizdim ve dİyorum yaŞamak ne gÜlmek bana haram .KardeŞlerİm derdİmİ dİnledİĞİmİz İÇİn hepİnİze teŞekkÜr ederİm... mustafa...

hayata küsmü? ama sevgisine sevdal?
çünkü o bir bafral?
Kullanıcı profilini gör
harbicocuk
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 16-Ksm-2005 / 18:58    Mesaj konusu:

Wallla bende isyanlardayım her şey yalan aşk çok gerçei yok yalan ettiler bizi ayazzz katılıorum sana
Kullanıcı profilini gör
AyAzZz
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 16-Ksm-2005 / 19:33    Mesaj konusu:

erhantaskin demiş ki:
allah'a ve kadere isyan etmek olmazzz.
bizim isyanımız vefasızlara...............Çok sevipte terkedildiğimiz zamanlara.......

kardeş zaten biz allaha isyan etmiyoruz ...!

-hasan- demiş ki:
ayazzz demiş ki:
kendimi bildim bileli kaderim hiç düzelmedi feleğe küstüm aşk desen 1 var 1 yok ben şimdi bunlara isyan etmeyeyimde kime edeyim tüm müslümcü dostlarıma ayrımsız selamlar...benim gibi böyle isyan edenler varmı? aranızda yoksa bende mi ? bir sorun var Idea Idea Idea Idea

aynı kalemdeyız kardes.saygılar olsun

sistem mesajı: İlgili mesaj birleştirildi. birleştirilen mesaj İlk mesajdan 10 dakika sonra yollandı..:

bahtımı yazanlara sitemkar olmuşum ben,ağlatan kaderimle İsyankar olmusum ben.....

Exclamation Exclamation Exclamation
eyvallah hasan kardeş sanada saygılar olsun

Kullanıcı profilini gör
Erfan

Nereden: Hamburg/Adana
MesajTarih: 16-Ksm-2005 / 21:34    Mesaj konusu:

kapsal0434 demiş ki:
kadere isyan etmem etmeye gücüm yetmez ama aşka ve sevgiliye isyan edrim bu isyan allaha değil kula olur..

sana katiliyorum kardes. benimde isyanim olursa kula olur. bize böyle deli gibi severken bize cektirdikleri yüzünden isyan ederim.

her gün isyanim var benim kadere ne güldürdü ne öldürdü bir kere Exclamation

Nereden: Sevda Ülkesinden
MesajTarih: 16-Ksm-2005 / 21:40    Mesaj konusu:

[quote="ayazzz"]
erhantaskin demiş ki:
allah'a ve kadere isyan etmek olmazzz.

kardeş zaten biz allaha isyan etmiyoruz ...!

İyi kardes zaten allaha isyan etmek olmaz ama sen konu baslıgında kadere ,aska ,dünyaya vs.. isyan edenler buraya diye baslık atmıssın zaten kadere isyan allaha isyan demektirrr

sistem mesajı: İlgili mesaj birleştirildi. birleştirilen mesaj İlk mesajdan 1 dakika sonra yollandı..:

ayaz kardes allaha isyan etmiyorsun ama konu baslıgına bakarsan anlarasın kader isyan allaha isyandır
Kullanıcı profilini gör
gogocu_ammo
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: bursa
MesajTarih: 17-Ksm-2005 / 04:14    Mesaj konusu:

Bende öyle kardeş hep isyanlardayım bu gece kendimden geçebilir sokaklarda yanlız içebilir sanmayın bir ayyaş bir serseriyim yıllar önceki mazim aklıma düştü

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 18-Ksm-2005 / 01:26    Mesaj konusu:

Allah ve kadere isyan edemem ama kula öyle isyan ederimki çünkü çok zalim insanlar var ya kendini beyenmiş yada kendini bişey sanıyorlar bu zamanda aşkmı kaldı Idea
Kullanıcı profilini gör
ESRAR-Perdesi
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: DerinLerdeN (41)
MesajTarih: 18-Ksm-2005 / 01:32    Mesaj konusu: isyanlardayım

Kardeşler ben harbiyimdir ben babayla beraber kadere rest çektim isyanlardayım..........

Wink allahsiz Wink

esrarlı gözler
yalnız seni özler....
Kullanıcı profilini gör
AyAzZz
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 18-Ksm-2005 / 20:48    Mesaj konusu: konu başlığını kim neden değiştiriyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ben yanlış bir söz yazmadım ki konu başlığını kim değiştirdi kadere,feleğe,aşka,sevgiye isyan edenler diye yazdım bunda ne varda başlık değiştiriliyor anlam veremedim Wink Wink Wink Wink Wink

Kullanıcı profilini gör
askmilitani
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: erzurum
MesajTarih: 30-Ksm-2005 / 21:05    Mesaj konusu:

Canım gardaşım müslümcülerin kaderi bu aşktan yana yüzümüz gülmez bizim
ya seversin sevilmezsin
yada sevilirsin sevmezsin
yada ikinizde seversiniz kavuşamazsınız....
sevipde kavuşamamak nedemektir iyi bilirim sabahlara kadar ağladığımı bilirim aynı şekilde sevipde sevilmemeyide bilirim az isyan etmedik ama isyan allaha değil olamazda İsyanım kendime isyanım kıymet bilmeyen kullara....
İsyan asalettİr....
aĞlamayi ferdİden , baĞlamayi orhandan , İsyani mÜslÜm babadan ÖĞrendİk...

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 30-Ksm-2005 / 21:58    Mesaj konusu:

askmilitani demiş ki:
canım gardaşım müslümcülerin kaderi bu aşktan yana yüzümüz gülmez bizim
ya seversin sevilmezsin
yada sevilirsin sevmezsin
yada ikinizde seversiniz kavuşamazsınız....
sevipde kavuşamamak nedemektir iyi bilirim sabahlara kadar ağladığımı bilirim aynı şekilde sevipde sevilmemeyide bilirim az isyan etmedik ama isyan allaha değil olamazda İsyanım kendime isyanım kıymet bilmeyen kullara....
İsyan asalettİr....
aĞlamayi ferdİden , baĞlamayi orhandan , İsyani mÜslÜm babadan ÖĞrendİk...

isyan asalettir güzel söz kardeş eyvallah

Kullanıcı profilini gör
bunasilbaht
Üye
Üye

Nereden: Istanbul
MesajTarih: 30-Ksm-2005 / 23:23    Mesaj konusu: Re: konu başlığını kim neden değiştiriyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ayazzz demiş ki:
ben yanlış bir söz yazmadım ki konu başlığını kim değiştirdi kadere,feleğe,aşka,sevgiye isyan edenler diye yazdım bunda ne varda başlık değiştiriliyor anlam veremedim Wink Wink Wink Wink Wink

sevgiliye isyan ettigin zaman sevgilinin kaderini ve dolayisiyla sana aci vermesini de allah yazdigi icin ona da isyan etmis oluyorsun.
Kullanıcı profilini gör
AyAzZz
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 01-Arl-2005 / 00:59    Mesaj konusu: Re: konu başlığını kim neden değiştiriyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[quote="bunasilbaht"]
ayazzz demiş ki:
ben yanlış bir söz yazmadım ki konu başlığını kim değiştirdi kadere,feleğe,aşka,sevgiye isyan edenler diye yazdım bunda ne varda başlık değiştiriliyor anlam veremedim Wink Wink Wink Wink Wink

sevgiliye isyan ettigin zaman sevgilinin kaderini ve dolayisiyla sana aci vermesini de allah yazdigi icin ona da isyan etmis oluyorsun.[/quote

vallaha mı ? bilmiyordum Wink sen nediyon kardeş isyan ediyorsan gir bu foruma bana nasihat lazım değil tamam mı Idea

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering