Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - dinleyici profili
dinleyici profili

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
Yazar Mesaj
asertkaya
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 01-Ksm-2005 / 15:23    Mesaj konusu: dinleyici profili

Arkadaşlar müslüm gürse bir phenomenondur. ben köken olarak varoş bir semtte büyümem dolayısı ile arabeske yatkınlığı olan birisiyim fakat müslüm sevmeye başlayısım 17 yaşındadır. dınledığım tum sanatcılar egıtımım arttıkça ve gördüğüm yeni hayatlarla bana salakça gelmeye baslmaıstır baba bir istisnadır

ben master yaptım gençlerin en rockcılarıyla bırlıkte yaşamıs bırıyım bir cok raockcıyya babanın ne olduğunu anlatabilmiş sevdirebimiş biriyım

ben hemen her türlü müzik dinledim opera baleden hoşlanırım yabancı müzik dinler ve severim hemde çok insanın özentisinden öte dinlerim kulağım oldukça gelişmiştir anlayacağınız en derin tasavvuf müzüğinden tutun bob marleye luis armstrong a kadar...

fakat dinlediğim tüm müziklerin sanatçıların arasında mÜslÜm babanib yerİ hep ayri olagelmİŞtİr bu adamın yaptığı müzik yorumu ve şarkıları dünyadaki tüm müzik sınıflandırmalarının dışında kalacak kadar özgün kendisi fizksel ve kişilik olarak da sanatcıların arasında farklı bir yerde yani fenomen kelimesini tam manasıyla hakediyor...

ayrıca kesinlikle para derdi olmayan bir adam zira hayatına kasetlarıne bakarsanız görürsünüz eğer düzgün bir menejeri olsa dünyanın en onemlı sanatcısı olurdu hemde enzengını zıra dinleyeni inanılmaz etkiliyor...cıkar para ver dese bırak parayı canını verecek kadar etki altına lıyor insanı

en son ankarada gençlik parkında dinledim canlı performanısının düsük olduğu solenırdı "senı gördum nesem geldıyı soluyordu akla hayale gelmıycek bir tarz ve tattaydı yanımdan gecti inanmıyacaksaız ama çok tatlı bı adam heykel gibi acayp bir karizma

ama malesef ülkemizde halkın en amele kesiminin tekelinde gibi görünüyor dinleyenlerin büyük kısmı kendini jiletleyenlerin çoğu da dahil genç kızların yabancı müzik dinlemeye başladıkları gibi bir özenti içindeler ve malesef babayı batırıyorlar

daha sonra da yorumlar olacak sizlere veda ederken su sarkıyı daha dikkatlı dınlemenizi öneriyor sevgiler sunuyorum ve yorumlarınızı bekliyorum

bulunur elbet...
unuttum artık seni sildim bütün askını
kaderının önunde egme sakın başını
yanağıma dokulen bir damla goz yasını
sensılmesen olur sılen bulunur elbet...
Kullanıcı profilini gör
jaba
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: Samsun
MesajTarih: 03-Ksm-2005 / 03:55    Mesaj konusu: haklısın

Cok haklısın ama baba zaten müzik aleminin tartışmasız babası ama dediğin gibi baba daha iyi yerlere gelebilirdi
Kullanıcı profilini gör
DaMaR_GFB
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: çıktı bu ayrılık
MesajTarih: 03-Ksm-2005 / 20:54    Mesaj konusu:

çok güzel yazmışın eline gönlüne sağlık müslüm babayı tartışılmasız bir numara sindiremeyenler var tabii hor görmeye çalışıyolar ama biz bize yeteriz her şey gönlümüzce olsun...
Kullanıcı profilini gör
asertkaya
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 06-Arl-2005 / 14:39    Mesaj konusu:

Arkadaşlar hadi el atın babyı amelelerin psikopatların tekelinden kurtaralım adam daha hayttayken kıymeti bilinsin millet baba diyince psikopatları görüyo babanın kalitesinden mahrum kalıyo bu amme hizmetidir ve hepimize vacipir yani babyı tanıtmak anlatmak yorumunun eşsizliğini herkese anlatmanız görevinizdir saygılar sunuyorum
Kullanıcı profilini gör
kapsal0434
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

MesajTarih: 06-Arl-2005 / 17:01    Mesaj konusu:

Kardeşim güzel yazmışsın ellerine sağlık bu olumsuz düşünceyi yıkalım demişsin bende sana canı gönülden katılıyorum ve işte bu sitede bütün üyeler olarak bu düşünceyi yıkmaya bunun yerine herkes tarafından saygı duyulan bir hayran kitlesi yaratmak peşindeyiz ve akabinde babayı mutlu etme çabası içerisindeyiz eğer düşüncenin peşindeysen bu konunun üzerine gidelim yani ci diyip gitmeyelim lafım sana değil ama bazen böyle arkadaşlar çıkıyor güzel görüş söylüyorlar ve sonra kaybolup gidiyorlar anlayacağın kendisi bile söylediğine inanmıyor kaldıki milyonlarca insan inansın

Bir selam vermiyorsun sevgilim bilmem niye
....Ne Olur Bize de Gel
İç Bir Kahve Sigara.
harunkapsal82@hotmail.com
Kullanıcı profilini gör
AyAzZz
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Deliler Diyar?ndan..! [45]
MesajTarih: 06-Arl-2005 / 17:50    Mesaj konusu:

kapsal0434 demiş ki:
kardeşim güzel yazmışsın ellerine sağlık bu olumsuz düşünceyi yıkalım demişsin bende sana canı gönülden katılıyorum ve işte bu sitede bütün üyeler olarak bu düşünceyi yıkmaya bunun yerine herkes tarafından saygı duyulan bir hayran kitlesi yaratmak peşindeyiz ve akabinde babayı mutlu etme çabası içerisindeyiz eğer düşüncenin peşindeysen bu konunun üzerine gidelim yani ci diyip gitmeyelim lafım sana değil ama bazen böyle arkadaşlar çıkıyor güzel görüş söylüyorlar ve sonra kaybolup gidiyorlar anlayacağın kendisi bile söylediğine inanmıyor kaldıki milyonlarca insan inansın

helal kapsal Exclamation

Tek sebep kara gözlerindir alkol komalar?ma...
Kullanıcı profilini gör
howl_wolf
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Ta$ba$IndaN..
MesajTarih: 26-Oca-2006 / 20:53    Mesaj konusu:

bizde varo$ semtde yani İstanbul zburnunda dogma buyumeyız. aslımızı asla inkar etmeyenlerdenız. biz memnunuz cok sukur..
bİz babadan boyle gorduk..

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 26-Oca-2006 / 21:59    Mesaj konusu:

Evet kardes aynen dedigin gibi.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ANTALYA
MesajTarih: 27-Oca-2006 / 01:31    Mesaj konusu:

Arkadaşlar söylediklerinize katılıyorum.
    müslüm gürses her zaman bir numara Exclamation

Ne sevgi ne dosttan yana yüzüm gülmedi
Canım dediklerim kıymet bilmedi. Ağladı gözlerim yaşı dinmedi...
Kullanıcı profilini gör
Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: diyarbakir/istanbul
MesajTarih: 28-Oca-2006 / 18:23    Mesaj konusu:

Arkadaş!!!senin amele dediğin alın teriyle ekmeğini kazanıyor.baba parasıyla benzin doldurduğu arabada kadına kıza hava atmıyor.dinlesin de müslüm babayı ameleler emekçiler dinlesin.
sitemizin amacı zaten müslüm babayı ve müslümcülüğü hakettiği yere taşımak,ona şüphe yok.saygılar

Adam olmayan Müslümcü olamaz!!!
Kullanıcı profilini gör
eskmuzik

MesajTarih: 28-Oca-2006 / 20:45    Mesaj konusu:

Evet amele benzetmesi biraz yalnış olmuş
müslüm baba entellerin değil küskünlerin babasıdır
Kullanıcı profilini gör
jaba
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: Samsun
MesajTarih: 05-Şub-2006 / 02:19    Mesaj konusu:

Benim gördügüm kadarıyla babayı artık sevmeyen yok yanı ayyaş ve fakir kesime in sanatcısı deyilde artıkı herkesin sanatcısı oldu baba

hayata küsmü? ama sevgisine sevdal?
çünkü o bir bafral?
Kullanıcı profilini gör
By_Isyankarr
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 17-Ağu-2006 / 17:11    Mesaj konusu:

baba bencede artık her kesime hitap ediyor ama bu bizim için iyi oldu dersek bu bir tartışma konusu.
Kullanıcı profilini gör
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KALLEŞ DÜNYA DAN
MesajTarih: 23-Ağu-2006 / 19:32    Mesaj konusu:

zaten eskiden beri hitap etmekteydide bazı insanlar anlamamazlıktan geliyordu olaybu yani Exclamation
Kullanıcı profilini gör
forzaenver
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 06-Eyl-2006 / 02:41    Mesaj konusu:

eskmuzik demiş ki:
Evet amele benzetmesi biraz yalnış olmuş
müslüm baba entellerin değil küskünlerin babasıdır

Arrow Arrow Arrow

Nereden: istanbul
MesajTarih: 06-Eyl-2006 / 03:02    Mesaj konusu:

çok güzel yazmışsın kardeşim eline saglık ama ne yazikki bazı insanlar yüzünden baba bu hale geliyor dediğin gibi babayı bu durumdan kurtaralım
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering