Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Baba İçin Ne Yaptınız
Baba İçin Ne Yaptınız
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
banned
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: heryer
MesajTarih: 30-Oca-2009 / 22:42    Mesaj konusu: re:

neler yapmadınız diye sorarsan bana daha az zamanımı alır Very Happy
herşey yaparım! yaptımda yaparımda yaptırırımda yaptırırızda...
Kullanıcı profilini gör
arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: AnKaRaGüCü GeCeKoNDu dan
MesajTarih: 30-Oca-2009 / 23:50    Mesaj konusu: re:

1-en başta çocuklugumdan beri onu çok sevdim saydım ve dinledim
2-her yerde her ortamda onu dinledim onu konuştum
3-çogu arkadaşalrımı müslüm babaya alıştırdım
4-kaset ve cd lerini elimden geldigi kadar almaya çalıştım
5-onu gerçek babam kadar sevdim ve gerçek babama duydugum saygıyı duydum
Kullanıcı profilini gör
*CANREİS*
Üye
Üye

Nereden: bitlis
MesajTarih: 30-Oca-2009 / 23:50    Mesaj konusu: re:

ben kardes genelde babaya katkı olsun diye orjınal albüm alırım. ve genel de babayı sevmeleri için milleti baba ya cekerim . onlar babayı dinler ve severler onlarda baska arkadaslara yayarrrrrr.
Kullanıcı profilini gör
ultramuslumcu
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 31-Oca-2009 / 06:30    Mesaj konusu: re:

Valla Baba için her şeyi yaparım öncelikle orjinal cd aldım,Baba için hayatımı değiştirdim de diyebilirim.
Kullanıcı profilini gör
OSMANN49
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MUŞ
MesajTarih: 04-Ekm-2009 / 04:13    Mesaj konusu: re:

müslüm baba için sadece tarfi imkansız bir sevgi var içimde ancak elimden bu geliyor babanın arşivini aldım yaptım ve o sevgi hergün brz daha çoğalıyor allah babaya uzun ömürler versin

Üye
Üye

Nereden: Amasya
MesajTarih: 08-Oca-2012 / 07:20    Mesaj konusu: re:

Ellerinden öperim babamın kasetleri var gençliğinde almış bnm yaşlardayken canını verirdi onları vermezdi kmseye söktüm aldım elinden icabında biraz zor oldu ..
Kullanıcı profilini gör
baba_muslumcu25
Üye
Üye

Nereden: izmir
MesajTarih: 09-Oca-2012 / 21:57    Mesaj konusu: re:

orjinal albumlerini alarak babaya katkıda bulunmuşuzdur diye düşünüyorum babayı sevmeyenlere ön yargıyla bakanlarlada hep doğruları gerçek babayı anlatıp müslüm baba hakkındaki kötü ön yargıların kalkmasınada vesile olmuşusdur kendi çapımızda bunlarda bi katkıdır heralde babaya

Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
8. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering