Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Baba İçin Ne Yaptınız
Baba İçin Ne Yaptınız
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
esrarengiz_sis
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul bagcılar
MesajTarih: 10-Arl-2006 / 21:09    Mesaj konusu: Re:

babaya bence en iyi destek onun konserlerine gitmek onu tüm dünyaya duyurmak insanlara sevdirmek ben müslümcüyüm diyipte kenara çekilmek degil onun için mücadele etmek birşeylerim peşine düşmek ben bir tekstilde çalışıyorum inannın herkez benim sayemde müslümcü olmuştur çünkü amacım birşeyler yapmak şuan askerdeyim ve yine aynıyım tüm devrelerime müslümü aşılamak yolun dayım gittiniz heryere mutlaka bir müaslüm baba kasetini götürün girdiniz ortamlarda teyimlre takın dinleyin oda olmadı telofonlarınıza kaydedin inanın birşeyler elde ediceksiniz gittiniz yerlerde müslüm babanın korsan sidileri satılıyorsa bunu onleyin uyarın uyarınızı dikkate almıyorsa yetkililere bildirin benden bukadar egerki biz gerçekten müslümcüysek bunları yapmak zorundayız birşeyler elde etmek için
Kullanıcı profilini gör
esrarengiz_sis
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul bagcılar
MesajTarih: 10-Arl-2006 / 21:13    Mesaj konusu: Re:

babaya bence en iyi destek onun konserlerine gitmek onu tüm dünyaya duyurmak insanlara sevdirmek ben müslümcüyüm diyipte kenara çekilmek degil onun için mücadele etmek birşeylerim peşine düşmek ben bir tekstilde çalışıyorum inannın herkez benim sayemde müslümcü olmuştur çünk müslümü aşılamak yolun dayım gittiniz kasetini elde ediceksiniz gittiniz yerlerde müslüm babanın korsan sidileri satılıyorsa bunu onleyin uyarın uyarınızı dikkate almıyorsa yetkililere bildirin benden bukadar egerki biz gerçekten müslümcüysek bunları yapmak zorundayız birşeyler elde etmek için
Kullanıcı profilini gör
afat
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 11-Arl-2006 / 03:07    Mesaj konusu: Cevap: Baba İçin Ne Yaptınız

İYİMİ ETTİM KÖTÜMÜ ETTİM BİLMİYORUM AMA 1999 DA İŞ ARKADAŞIM BENİ KIZDIRMAK İÇİN BABAYLA ALAY ETTİ BENDE KENDİMİ KAYBETTİM KARNINDAN YARALADIM OLAN BENİM 7 AYIMA OLDU SAĞLIK OLSUN BABAYA FEDA OLSUN YILLAR
Kullanıcı profilini gör
kovmanicelo
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 11-Arl-2006 / 14:44    Mesaj konusu: Cevap: Baba İçin Ne Yaptınız

ben de müslüm babanın orjinal kaset ve cd alıyorum ama bana göre bunlar müslüm baba için bir sey yaptım denilmez bu site hepimizin burdan baslayabiliriz müslüm baba için birseyler yapmaya

Dön artik geri sevgime inan
Kullanıcı profilini gör
yusufum68
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 11-Arl-2006 / 21:38    Mesaj konusu: Re:

Ben kar-kış demedim Ankara Buluşmasına gittim.Buluşmamız Türkiye gündemine bomba gibi düştü.Salladı adeta.Ayrıca oğlumun okulu için kurmuş olduğu Okul Fan Klüp sitesine muslumcu.com'un bannerini ekledim.Okullu gençler sitemizden haberdar olsun ve ziyaret etsinler diye. :)Baba için yetmez.Şu yılbaşını bi aşalım daha bir çok projeye imza atacağız hep beraber inşallah.

Üye
Üye

Nereden: Giresun
MesajTarih: 22-Arl-2006 / 18:37    Mesaj konusu: Re:

ßaßa için né yaptım.. ßaßa için KorSanLarı Sakız paraSına SatıLırken orjinaL kaSét&Cd'Sini aLdım.. ßi de ßeLki Çok mühim deiL ama minißüSçüLük yaptım 2-3 yıL.. o SıraLar araßaya ßinén herkeS ßaßayı dinLémek zorunda kaLıyordu Smile $imdi de ßi IRC Sérver'da adminim.. Dj'Lik Yaptığım ZamanLar ßaßayı mutLaka Tek Geçerim.. én azından hayran SayıSına katkıda ßuLunduğumu dü$ünüyorum..

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 19-Şub-2007 / 20:22    Mesaj konusu: Re:

walla ilk işim okuldaki arkadasları müslümcü yapmak oldu. ilk başladığım dönemde ben hep koridorlarda bağıra bağıra müslüm baba söylüyordum.dersimiz erken bitince hoca şarkı söyletiyordu.bende müslüm babadan patlatıyodum.herkes çığlık atıyordu hocada bana gülmüştü.ama şimdi warya artık ben söyleye söyleye bütün sınıf öğrendi babanın şarkılarını.bana gülen hocamız bile gonca hadi müslümden (baba) söyle bir şarkı dioru ..anlıcanız ilk olarak onları müslümcü yaptım sonrda onlara müslüm babanın yeni çıkan albümünü aldırdım.şimdi full damar hep damar hep orjinal işte bu kadar

Üye
Üye

MesajTarih: 10-Mar-2007 / 21:03    Mesaj konusu: Re:

en bantıklısı kasetlerini tüketmemiz ve onun için özel klipler yapmak hediyeler vermektir
Kullanıcı profilini gör
efsa58
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: esk
MesajTarih: 10-Mar-2007 / 23:56    Mesaj konusu: Re:

ben orjınal kaset ve cd lerını alıyorum
Kullanıcı profilini gör
SuGar
Üye
Üye

Nereden: ?st
MesajTarih: 11-Mar-2007 / 01:36    Mesaj konusu: Re:

müslüm baba için elimden geleni yaptım
orjinal kasetlerini aldım cd lerini aldım
bi kaseti için 3 km yol yürüdüm(babaya değer)
herkese tanıdıklarıma babayı tanıttım baba adına sitelerde görev yaptım
araştırma etkinlik elimden geleni yaptım ve yapmayada hazırım!!!
Kullanıcı profilini gör
mfvc
Üye
Üye

MesajTarih: 31-Mar-2007 / 20:56    Mesaj konusu: Re:

Müslüm babaya 2-3 tane hayran kazandırmışımdır..

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 22:04    Mesaj konusu: Cevap: Baba İçin Ne Yaptınız

bende bu zamana kadar hiç korsan kasetini almadım babanın hep orjinal aldım hem kasetini hemde cd sini alırım

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 22:10    Mesaj konusu: Re:

arkadaşlar baba için geçerli değil ama korsan cd ve kasetin neden bukadar karşısındasınız yıllarca sanatcıları cebimiz yanarak dinlemedikmi 20 dolara bizamanlar cd satılıyodu yoksul insanlar bunları alamıyodu sanatcılar nasıl yalılarda oturuyor ferrarilerle geziyor bi cdler için servet ödüyoruz korsana bence bukadarda karşı çıkmamalıyız yoksul insanlarda müzik dinlemeli

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 31-Mar-2007 / 22:31    Mesaj konusu: Re:

baba nın orjinal kasetlerini aldıkk müslüm babanın adını ortamlarda heryerde duyurmaya cok az da olsa dinlemeyen insanlara dinlettik ve sevdirmek için çaba gösterdikk
Kullanıcı profilini gör
muratelaldilar
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: adana
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 23:15    Mesaj konusu: Re:

konserlerine gidiyorum albümlerini orjinal alıyorum... Wink

bizbize yeteriz
alayına rest ceken adanalı
Kullanıcı profilini gör
alpier060606
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara,çankaya
MesajTarih: 05-Nis-2007 / 19:21    Mesaj konusu: Re:

müslüm baba yı dinleme sebebım olsun diye kız arkadasımdan ayrıldım daha napıyım

zincirlikuyu_s
Üye
Üye

Nereden: Zincirlikuyu dan
MesajTarih: 05-Nis-2007 / 20:24    Mesaj konusu: Re:

mahallenin duvarlarına babanın sarkı sözlerini 3,4 sene önce yazardık simdi bizim mahallenin ufaklık ları bile her yere müslümkes yazmaya baslamıs

tas ya?d?r ba??ma sevdi?im için...
Kullanıcı profilini gör
dertler87
Üye
Üye

Nereden: ist
MesajTarih: 05-Nis-2007 / 20:35    Mesaj konusu: Re:

o adamda ne buluyosun dediler sövdüler kavga ettim...

çalıştım aldığım haftalığın kuruşuna dokunmadan unkapanına gittim orjinal albüm aldım kaç km yol yüürüdüm kaset plak aradım vs...vs...
Kullanıcı profilini gör
mstycl
Üye
Üye

Nereden: ?Stanbul SAr?yer
MesajTarih: 05-Nis-2007 / 20:46    Mesaj konusu: Re:

Çok Kişiyi MUslumcu YAptım Razz Razz Razz
Kullanıcı profilini gör
EvLaTTT
Üye
Üye

Nereden: ?st/KASIMPA?A
MesajTarih: 19-Nis-2007 / 19:06    Mesaj konusu: Cevap: Baba İçin Ne Yaptınız

Babama canım feda ben hep İMÇ den eski albümlerinin cdlerini alıyorum sonra işte www.muslumcu.net war siteye takılıyorum daha fazla
şeyler yapmak istiyorum ama şu an aklıma gelmiyor kardeşlerim bu arada kardeşlerim Babamın posterlerini filan nerden bulabilirm odama asıcamda şimdiden tşkr...Saygılar...

Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
6. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering