Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslüm babamı büyük aşkın mı ?tercihin
müslüm babamı büyük aşkın mı ?tercihin
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
Yazar Mesaj
sevdayolu47
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MARDiN "Sevda Yolundan"
MesajTarih: 01-Ekm-2005 / 00:47    Mesaj konusu: müslüm babamı büyük aşkın mı ?tercihin

Arkadaşlar belki biraz saçma olacak ama ben yinede konu açıyım dedim.çünkü şuan başım böyle bir belada.
ne yaptımsa sevdiğim kızı mülümcü yapamadın sürekli aramızda sorun çıkarıyormuş.isyankar olmuşum.
müslüm babamı sevdiğin kızmı ? ikisi arasında tercih yapman gerekiyor.siz olsanız tercihiniz ne olur.ama içten cevaplarınızı bekliyorum... Confused

Sansim Buymus Çok Sevdim Düstüm Bu Hale...
Kullanıcı profilini gör
Erfan
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Hamburg/Adana
MesajTarih: 01-Ekm-2005 / 01:11    Mesaj konusu:

Müslüm babasiz ask olmaz,derdimizi onunla paylasiriz. Exclamation

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 01-Ekm-2005 / 01:53    Mesaj konusu:

Müslümcü kardeşim, Müslümcülüğün aşka engel olmadığını, aşkın müslüm baba ile daha da alevlendiğini anlat ona.
Kullanıcı profilini gör
EMREUYSAL
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Ankara
MesajTarih: 01-Ekm-2005 / 04:58    Mesaj konusu:

Kardeş!!!bence sen kız arkadaşına müslüm gürses'in aşk konusunda daha yararlı olacağını anlat.bu aşkınızı güçlendirir.
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 01-Ekm-2005 / 16:06    Mesaj konusu:

Sevgİlİ mÜslÜmcÜ kardeŞİm ve hemŞerİm. benİm sana tavsİyem eĞer mÜslÜm gÜrses aranizda sorun Çikartmiyorsa bu aranizda konuŞtuĞunuz zaman oluyorsa fazla ÜstÜlemeyİn derİm ben. ÇÜnkÜ İlerİyİ yaŞayacak olan sİzlersİnİz. mÜsslÜm baba deĞİl. mÜslÜm baba sana sadece kÖtÜ gÜnlerde lazim . ya anlatmak İstewdİĞİm sende kalmiŞla sana benzİyorla yaŞayin yaŞa mÜslÜm babayi.

zorla gÜzellİk olmaz. sevmİyorsa dİnletme

gözlerinde gözlerim,,
gözlerimde gözlerin kalmış...
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
muslumcuoguz
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 01-Ekm-2005 / 18:12    Mesaj konusu: slm

Vallaha ben bu soruya 5 6 sene once sorulsaydı benzerı bır soruyla muslum baba mı oz babanmı desydıler muslum baba dıyordum ama hatamı anladım o kadar uçmuyorum ancak babamdan sonra muslum baba derım konuyla belkı alakası yoktur . ama başlık dıkkatımı çektı de yazdım.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 01-Ekm-2005 / 19:17    Mesaj konusu:

Ben olsam müslüm babayı hiç bir şeye değişmem çünkü sevgilinle olsanda olmasanda müslüm babayı dinliyorsun müslüm baba gibi yok
Kullanıcı profilini gör
dert_kupu
Üye
Üye

MesajTarih: 01-Ekm-2005 / 22:04    Mesaj konusu: Re: slm

Benim gözümde müslüm baba ayrıdır,yarim ayrıdır gerci sevdigimde müslümü sevdigi icin problem olmaz
Kullanıcı profilini gör
jaba
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: Samsun
MesajTarih: 02-Ekm-2005 / 20:14    Mesaj konusu: Re: müslüm babamı büyük aşkın mı ?tercihin

sevdayolu47 demiş ki:
arkadaşlar belki biraz saçma olacak ama ben yinede konu açıyım dedim.çünkü şuan başım böyle bir belada.
ne yaptımsa sevdiğim kızı mülümcü yapamadın sürekli aramızda sorun çıkarıyormuş.isyankar olmuşum.
müslüm babamı sevdiğin kızmı ? ikisi arasında tercih yapman gerekiyor.siz olsanız tercihiniz ne olur.ama içten cevaplarınızı bekliyorum... Confused

kardeş vallah ---ben olsam---kız beni böyle sevmiyorsa diyecegim laf------------beni böyle sev seveceksen ---o zamanda sevmiyorsa diyecegim laf
-------yolun açık olsun güle güle git----

saygılarımla --bafralı müslümcü--
Kullanıcı profilini gör
sevdayolu47
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 03-Ekm-2005 / 19:09    Mesaj konusu: Re: müslüm babamı büyük aşkın mı ?tercihin

Kardeş vallah ---ben olsam---kız beni böyle sevmiyorsa diyecegim laf------------beni böyle sev seveceksen ---o zamanda sevmiyorsa diyecegim laf
-------yolun açık olsun güle güle git----

saygılarımla --bafralı müslümcü--[/quote]

işte güle güle git diyemiyorsun arkadaş
tanrı kimseye böyle bir dert vermesin
ben aşkın kahrını çekemez oldum

Kullanıcı profilini gör
carmen
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 04-Ekm-2005 / 00:50    Mesaj konusu:

Baba ne kıza ne arabaya ne de paraya değişilir.Baba sevgisi içimizde bitmeyen bir sevdadır.cennete bile Babayı değişmem
Kullanıcı profilini gör
sevdayolu47
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 05-Ekm-2005 / 02:15    Mesaj konusu:

kapsal0434 demiş ki:
kardeş hiç bunlara gerek yok sen ne babayı unut ne de sevgilini.tatlı tatlı anlat emin ol ki o da anlayacak insanların zevkleri aynıdır.ve baba dinlediğini bundan sonra pek belli etme azalttım de.

bende öyle yapıyom zaten pek belli etmemeye çalışıyorum.ama ne bilsinki babadan hayatta vazgçmeyeceğimi.tşk.

Kullanıcı profilini gör
estet
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 07-Ekm-2005 / 01:09    Mesaj konusu:

Valla birader aynı sey benimde basımda var.eger ciddi düsünüyorsan
tabiki sevdigin kız.ama yok hepsi 250 gr icinse ver ayarı gitsin.
Kullanıcı profilini gör
-hasan-
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 07-Ekm-2005 / 03:04    Mesaj konusu:

Ya baba zaten sızın ılıskınız cıddı bı ılıskı ise.baba muslum aranızda bı sorun olmaz.senı delıkanlı gıbı seven kız muslum gurses dınlıYosun dıe bırakmaz.bırakırsa zaten senı sevmıYodur.benımde basıma geldı gelmedı deıl.kız kabul edıYo kardesım senın zevkındır dıYo.neYse sen gene kendın bılırısn ilişkiniz ciddise sorun olmaz.

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: ?zmir
MesajTarih: 07-Ekm-2005 / 03:21    Mesaj konusu:

estet demiş ki:
valla birader aynı sey benimde basımda var.eger ciddi düsünüyorsan

kusura bakma kardeşim ama 250 gr'dan kastın nedir?

sistem mesajı: İlgili mesaj birleştirildi. birleştirilen mesaj İlk mesajdan 13 dakika sonra yollandı..:

bence ikisi arasında tercih yapmak kadar mantıksız bişey olamaz. Öncelikle sana bişey sormak istiyorum, müslüm'ü dinlerken eskiden bişeyler mi hatırlayarak dinliyosun yoksa şuanki sevgilini düşünerek mi dinliyosun....bunu soruyorum çünkü kız arkadaşın öyle düşünüyor olabilir. onun için dinlemeni istemiyordur.ama sebeb bu değilde sadece senin asileşmense bu çözülebilir bi durum. tek yapacağın sevgilinin sevmediği davranışlarda bulunmaman.ama böylede çözülmüyosa ısrarla dinlemeni istemiyosa ona başkalarının tercihine saygı duymasını hatırlatman lazım.
Kullanıcı profilini gör
sevdayolu47
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 07-Ekm-2005 / 03:36    Mesaj konusu:

Arkadaşlar olayı farklı boyutlra çekmeyin lütfen. zaten o telafüzü bile hoş olmayan kelime için olsaydı konuyu buraya kadar taşımazdımki.biraz daha terbiyeli olsanız iyi olcak.

sistem mesajı: İlgili mesaj birleştirildi. birleştirilen mesaj İlk mesajdan 4 dakika sonra yollandı..:

seren35 demiş ki:
estet demiş ki:
valla birader aynı sey benimde basımda var.eger ciddi düsünüyorsan

kusura bakma kardeşim ama 250 gr'dan kastın nedir?

sistem mesajı: İlgili mesaj birleştirildi. birleştirilen mesaj İlk mesajdan 13 dakika sonra yollandı..:

bence ikisi arasında tercih yapmak kadar mantıksız bişey olamaz. Öncelikle sana bişey sormak istiyorum, müslüm'ü dinlerken eskiden bişeyler mi hatırlayarak dinliyosun yoksa şuanki sevgilini düşünerek mi dinliyosun....bunu soruyorum çünkü kız arkadaşın öyle düşünüyor olabilir. onun için dinlemeni istemiyordur.ama sebeb bu değilde sadece senin asileşmense bu çözülebilir bi durum. tek yapacağın sevgilinin sevmediği davranışlarda bulunmaman.ama böylede çözülmüyosa ısrarla dinlemeni istemiyosa ona başkalarının tercihine saygı duymasını hatırlatman lazım.

mantıksız değil seren hanım.müslümdende ondanda vazgeçemiyorum.ben müslüm babayı 12 senedir dinliyorum eskiyle felan alakası yok.alışkanlık olmuş.o sevmediği için bahaneler arıyor yok isyankar ediyormuş yok aramızda sorun yaratıyormuş.ama kılık kardeşimin dediği gibi fazla belli ettirmemeye çalışıyorum.artık bilmiyorum allah sonumuzu hayretsin...

Kullanıcı profilini gör
seren35
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: ?zmir
MesajTarih: 07-Ekm-2005 / 03:49    Mesaj konusu:

Sevdayolu söylediğimi yanlış anlamana gerek yok ben sana tercih yap yada vazgeç demedim.haddime değil zaten, böyle bişey banada mantıksız geldi onu söyledim.ayrıca terbiyesini bozan estet denen kişidir.lafının nereye gittiğini bilerek konuşsun.
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 07-Ekm-2005 / 04:11    Mesaj konusu:

Estet, forumdan süresiz banlandı, ahlaksızlığın bu kadarı!!
neyse arkadaşlar, güzel bir konu, konuya devam edelim, bende yazzıcam birşerler Crying or Very sad

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
buraxbey
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 07-Ekm-2005 / 19:25    Mesaj konusu:

Zevkler ve renkler tartışılmaz.eğer dinlemek istemiyorsa dinlemez ama bana ya ben ya müslüm baba yı seç diyecek kadar alçalıyorsa zaten yorumsuzdur.bu sorusuyla seviyesini belirtmiştir ve onunla sağlıklı bir ilişki sürdürülemez.yani biraz bu konuda seren hanıma hak vermemek elde değil.bana böyle bir teklif gelse ne yapardım aslında bilemiyorum.sözüm meclisten dışarı bir laf vardır"bekara karı boşaması kolay"insanın başına gelmeyince bilemez.
Kullanıcı profilini gör
hasan_muslumcu
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: trabzon
MesajTarih: 07-Ekm-2005 / 22:04    Mesaj konusu:

Walla abi benim sevgilim olmadıgı için bilmiyorum ama ben olsaydım sevgilime de sevdirirdim muslum baba yı...

bir anlatsam,bir anlatsam buna yürek dayanmaz..
www.muslumcu.com
www.muslumcu.net
www.muslum-gurses.com
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering