Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - AraBeskin FayDaları
AraBeskin FayDaları
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
Yazar Mesaj
MevZuDeriN
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Bursa
MesajTarih: 28-Ağu-2005 / 18:53    Mesaj konusu: AraBeskin FayDaları

Ben hep suna dikkat etmşimdir her kim araBesk dinliyorsa ya aşık veya ağar takılıyor coğu insanda üzüntülü oluyor ama bu yaşam onunla birleşmiş artık istesede araBeski bırakamaz mesela Ben babacıyım Ölünceye kadarda müslümcü kalıcam ...

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Hamburg/Adana
MesajTarih: 28-Ağu-2005 / 19:29    Mesaj konusu:

Haklisin kardes. bence her insana göre degisik faydalari oluyor arabesk asik ken dinlemek baskaaaa sarhosken dinlemek baska mesela yani.her duruma göre degisiyor.damrdan vazgecilmez Exclamation

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Bursa
MesajTarih: 28-Ağu-2005 / 19:53    Mesaj konusu:

Ben her içtiğimde kesinlikle araesk çalmalı müzik olmadığı zaman tadını alamıyorum veya kendime müslümden parçalarla avutuyorum hep isyanlardayım isyanlarım gecelere çünki geceleri içiyorum içerken pop çaldığı zaman tat tuz kalmıyor Bende öyle oturup babayı açıcam zaten pop müzikten bir şey anlamıyorum ki ağar takılmak her zaman iyidir ama dozajında olucak bozmuyalım kendimi arkadaşlar ..

Üye
Üye

MesajTarih: 28-Ağu-2005 / 19:54    Mesaj konusu: Re: AraBeskin FayDaları

mevzuderin demiş ki:
ben hep suna dikkat etmşimdir her kim arabesk dinliyorsa ya aşık veya ağar takılıyor coğu insanda üzüntülü oluyor ama bu yaşam onunla birleşmiş artık istesede arabeski bırakamaz mesela ben babacıyım Ölünceye kadarda müslümcü kalıcam ...

sende bizdensin kardeş
Kullanıcı profilini gör
hasan_muslumcu
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: trabzon
MesajTarih: 07-Eyl-2005 / 01:17    Mesaj konusu:

Bence cok dogru sölüyosun kardes muslum baba yı dinleyen herkez asık oluyo ya da agır takılıyo benim gibi var mı muslum baba gibisi

bir anlatsam,bir anlatsam buna yürek dayanmaz..
www.muslumcu.com
www.muslumcu.net
www.muslum-gurses.com
Kullanıcı profilini gör
AyAzZz
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Deliler Diyar?ndan..! [45]
MesajTarih: 07-Eyl-2005 / 19:15    Mesaj konusu: Müslüm'cü

Herkezin bir tarzı vardır bizim tarzımızda arabesk+müslüm baba.senİn allahina tapayim...

ben geldim meyhaneci
bu akşam buralayım
sevgilimden ayrıldım
yürekten yaralıyım

kaderim düşman bana
kahretmişim dünyama
adımı sorma bana
bir bahtı karalıyım
müslüm'cü ayaz
Kullanıcı profilini gör
scareabus
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 09-Eyl-2005 / 11:28    Mesaj konusu:

Smile müslüm baba manevi babamız. ağarız ama niye? babayız ama niye? kederliiz ama niye? hezanlıyız ama niye? sebebini sor......
Kullanıcı profilini gör
muslumcuoguz
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 09-Eyl-2005 / 13:02    Mesaj konusu: arabeskın faydaları

Hocam bence arabeskın faydaları başka başlık altında muslum babanın faydaları ıse başka başlık altında toplanmalıydı

bınaenaleyh arabesk başkadır muslum baba arabeskı bambaşkadır ben bır erol budanı yada ferdı orhanı dınleyınce sınek vızıltısı gıbı gelıyor babanın yanında sınavlara calışırkene uyku ılacı alır uyuyamazdım ama babayı dınleyınce uyurdum ..

vanda bazı kedıleri muslum babanın sesıyle evcılleştırp bazende uyuturlarmış bu derecedır babnın seının farkı cunku baba odur abısı ıbrahım tatlıses 7 oktav sesı var cok guzel felan amenna herşeye amenna ancak banın elektrıgı babanın o ıhtışamı ve dınleyınce ınsanın ruhuna verdıgı o duyguları ve sakınleştırıcı ozellııgı kımse veremesz o yuzden arabesk bır yana babanın arabeskı bır yana bunu hanı benzetmek gıbı olmasında şuna benzeteyım mesela kuranı kerım hafızlarından gelmış gecömış en guzel sesı olan abdulbasıt abdussamed olarak anılır gercekten oyle gırtlak kımsede yoktur yada ses dıyelım ama velakın ustat mustafa ısmaıl abdussamedın Hocasıdır ve sesı onun kadar güzel ve tiz deıldır ama o bir okudugu zaman ruhların ıçıne ışleryen bır şekılde okurdu hatta bır gun azap ayetını okudugu sırada bır kişi dayanamayıp kalp krizinden vefat etmıştır .
muslum babayla dıger arabeskcılerın farkıda haşa kurana benzetmek olmasında bır kıyasla boyledır

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MARDiN "Sevda Yolundan"
MesajTarih: 04-Ekm-2005 / 22:35    Mesaj konusu: Re: arabeskın faydaları

muslumcuoguz demiş ki:
hocam bence arabeskın faydaları başka başlık altında muslum babanın faydaları ıse başka başlık altında toplanmalıydı

bınaenaleyh arabesk başkadır muslum baba arabeskı bambaşkadır ben bır erol budanı yada ferdı orhanı dınleyınce sınek vızıltısı gıbı gelıyor babanın yanında sınavlara calışırkene uyku ılacı alır uyuyamazdım ama babayı dınleyınce uyurdum ..

vanda bazı kedıleri muslum babanın sesıyle evcılleştırp bazende uyuturlarmış bu derecedır babnın seının farkı cunku baba odur abısı ıbrahım tatlıses 7 oktav sesı var cok guzel felan amenna herşeye amenna ancak banın elektrıgı babanın o ıhtışamı ve dınleyınce ınsanın ruhuna verdıgı o duyguları ve sakınleştırıcı ozellııgı kımse veremesz o yuzden arabesk bır yana babanın arabeskı bır yana bunu hanı benzetmek gıbı olmasında şuna benzeteyım mesela kuranı kerım hafızlarından gelmış gecömış en guzel sesı olan abdulbasıt abdussamed olarak anılır gercekten oyle gırtlak kımsede yoktur yada ses dıyelım ama velakın ustat mustafa ısmaıl abdussamedın hocasıdır ve sesı onun kadar güzel ve tiz deıldır ama o bir okudugu zaman ruhların ıçıne ışleryen bır şekılde okurdu hatta bır gun azap ayetını okudugu sırada bır kişi dayanamayıp kalp krizinden vefat etmıştır .
muslum babayla dıger arabeskcılerın farkıda haşa kurana benzetmek olmasında bır kıyasla boyledır

kardeş sana katılıyorum.çok güüzel bir örnek vermişsin helal sana.

Sansim Buymus Çok Sevdim Düstüm Bu Hale...
Kullanıcı profilini gör
uadiman
Üye
Üye

MesajTarih: 04-Ekm-2005 / 22:39    Mesaj konusu: Re: Müslüm'cü

ayazzz demiş ki:
herkezin bir tarzı vardır bizim tarzımızda arabesk+müslüm baba.senİn allahina tapayim...

ben geldim meyhaneci
bu akşam buralayım
sevgilimden ayrıldım
yürekten yaralıyım

kaderim düşman bana
kahretmişim dünyama
adımı sorma bana
bir bahtı karalıyım
müslüm'cü ayaz

sana katılıyorum kardes
Kullanıcı profilini gör
jaba
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: Samsun
MesajTarih: 04-Arl-2005 / 03:36    Mesaj konusu: 55

Arabesk takılan adam ağır olur
yani efendi yeri ortamı bilir ve sevilir
pop adamı delirtir
rap cıldırtır al sana millete eğlence

bafra lı müslümcü
Kullanıcı profilini gör
howl_wolf
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Ta$ba$IndaN..
MesajTarih: 12-Arl-2005 / 04:55    Mesaj konusu:

Bi tek efkarlı huzunlu falan olunca dşnlenmesı gerekmıyo Bence her ortamda her yerde gider sarkıları var..
Kullanıcı profilini gör
kapsal0434

MesajTarih: 12-Arl-2005 / 19:15    Mesaj konusu:

mevzuderin demiş ki:
ben hep suna dikkat etmşimdir her kim arabesk dinliyorsa ya aşık veya ağar takılıyor coğu insanda üzüntülü oluyor ama bu yaşam onunla birleşmiş artık istesede arabeski bırakamaz mesela ben babacıyım Ölünceye kadarda müslümcü kalıcam ...

ben sana pek katılmıyorum ben babayı açık olduğum için dimlemiyorum sadece sesi hoşuma gidiyor zaten ilk dinlemeyede bundan dolayı başladım ve ağırlık içseldir dış görünüş değil arebeski bırakmaya gelince tahminim bırakırım çünkü bu hep böyle sürmesz korkma sende bir gün bırakacaksın artık dinlemeyi.yoksa bu kadar dinleyenlere ne oldu ki sanıyorsun hepsi bıraktılar arabesk geçicidir..

sistem mesajı: İlgili mesaj birleştirildi. birleştirilen mesaj İlk mesajdan 46 dakika sonra yollandı..:

galiba iki sene daha dinlerim..

Bir selam vermiyorsun sevgilim bilmem niye
....Ne Olur Bize de Gel
İç Bir Kahve Sigara.
harunkapsal82@hotmail.com
Kullanıcı profilini gör
ozi55
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: samsun
MesajTarih: 12-Arl-2005 / 20:54    Mesaj konusu:

Baaba elbet bir ğün toprağa gidecek allah göstermesin
işte o zaman ne olcak
benım için hiç bu sevği bıtmez
usanmadan dinlerım ya sonradan gelen babanın haytda olmadığı zmanda yenı nyetışen nesıl babaya nasıl bi ğözle bakıcak

forzaenver
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 12-Arl-2005 / 22:21    Mesaj konusu: Re: 55

jaba demiş ki:
arabesk takılan adam ağır olur
yani efendi yeri ortamı bilir ve sevilir
pop adamı delirtir
rap cıldırtır al sana millete eğlence

bafra lı müslümcü

kardeş güzel deyinmişsin sana katılıyorum Exclamation

Üye

MesajTarih: 13-Arl-2005 / 04:51    Mesaj konusu:

Bide olaya farklı açıdan bakın hep dert tasa düşünmeyin.
arabesk başlı başına bir felsefedir. siz arabesk dinleyen insanları geleneklerine bağlı, türk toplumuna zarar vermeyecek davranışları bulunan(hakiki arabeskçilerden bahsediom öle olduğunu sananlardan değil) sevdiğine karşı kusur işlemeyen ve ya sevginin ne demek olduğunu bilen çevresine karşı yardımsever, kendisi gibi acı çekenlerin her zaman yanında bulunan, iyi günlerinde kötü günlerini unutmayan, saygılı, ağır başlı, kimseye bir kusur işlememek için elinden geleni yapan, bir karıncayı bile incitmeyen, insanlar olarak görürsünüz.(tabi istisnalarıda vardır ama genel konuşuyom)
işte bu bir felsefedir. adıda yaşam felsefesi... ama bana göre bu felsefenin savunucusu isyan ettiği şeylerin ne olduğu şeyi iyi tanımalıdır. yani isyan etmek bizi inandığımız diğer değerlere ters davranışlara itmemeli, davranışlarımızı kontrol altına almayı bilmeliyiz. çünkü bu savunduğumuz felsefede hayatın her türlü sıkıntısına göğüs germek bir kuraldır. eğer kadere ve ya hayata daha başlangıçta yenilmek ancak iradesi düşük insanlara özgüdür. ama unutmayalım ki bizler anadolunun her türlü yokluğunu bilen insanların çocukları olarak onların iradesine sahip olmalıyız
inşallah bişeyler anlatabilmiştiriz
Kullanıcı profilini gör
isimsiz
Üye
Üye

MesajTarih: 15-Arl-2005 / 01:15    Mesaj konusu:

Sizce de arabesk bir yaşam felsefesi değilmidir.
Kullanıcı profilini gör
ozi55
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: samsun
MesajTarih: 19-Arl-2005 / 21:02    Mesaj konusu:

Kardeşlerım bıde şimdi
herkes şöle diyor
işte test bıle yapmışlar çiçeklere şarkı dınletmişler
arabesk dinleyen çiçöek boynunu bukmuş
wala ne ğüldüm yaaa
içimden tabiii bende denıcem bu testı

isimsiz
Üye
Üye

MesajTarih: 19-Arl-2005 / 21:36    Mesaj konusu:

Usta beni de güldürdün ya eğer bişey olsa benim çiçeklere olurdu. capcanlı duruyolar. araştırmayı kim yapmış onuda öğrensene
Kullanıcı profilini gör
____SinanZorbey____
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 12-Mar-2006 / 08:00    Mesaj konusu:

arabesk ruhun gıdasıdırRazz

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering