Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Gürses Akbank Reklamında
Müslüm Gürses Akbank Reklamında
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Reklam Görüntüleri
Yazar Mesaj
pilot7448
Üye
Üye

Nereden: Germany
MesajTarih: 15-Ekm-2007 / 19:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

Neden olmazsin iste modern zamandayiz hafif müzük ve komik itirazim var
helal olsun bu reklamda emegi gecen herkse bizi gururlandiriyorsunz
kaliteli reklam hak ettigide buydu saygilar
burdan müslüm gürses´e saygilar Selam
Adanali kenan Laughing
Kullanıcı profilini gör
KILICBEY
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KAHRAMANMARAŞ
MesajTarih: 15-Ekm-2007 / 19:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

Benim hoşuma gitti reklam bi sakınca görmedim.
Kullanıcı profilini gör
Erfan
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Hamburg/Adana
MesajTarih: 16-Ekm-2007 / 07:37    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

Bence de cok tatli olmus.

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 17-Ekm-2007 / 22:06    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

Admin demiş ki:
Müslüm Gürses'in sesini tv'lerde duymak güzel ama, İtirazım var şarkısının değiştirilip aynı formatta okunması (ki başkaşekilde de okunamaz) biraz tuhaf geliyor, sürekli aklıma itirazım var şarkısı geliyor Surprised
Ama ihityacım var demesi çok hoşuma gidiyor.
Bununla birlikle hani tv izlerken birden reklam kuşağı giriyor ya, birkaç kez denk geldim film arasında direkt Müslüm Baba'nın reklamına geçiyor, buda artı bir avantaj bizim için Wink
Şimdi dikkat edilecek bir husuta reklamın hedefi kimler? Herkes itirazım var şarkısını bilmez, biz Müslümcüler hariç. Bence hedef kitle olarak birinci planda Müslümcüler seçilmiş, tabi reklamda Müslüm Gürses'in oynamamasının nedenide hedefin sadece Müslümcüler olmadığının göstergesidir.
Genel olarak güzel buldum.
Ama Akbank'a bir türlü ısınamadım, artık rengindenmidir, sabancıdanmıdır nedir Smile

sayın bilal coca cola reklamının tutuğunu gören reklamcılar artık bu ülkeye mal olmuş ve kült isimlerle çalışıyorlar baba da bunlardan bir tanesi müslüm baba fili boya reklamı ve coca cola reklamı bunun bir göstergesidir ve bundan sonra babayı çok reklamda göreceğiz inşallah kimse kırılmasın ama müslüm baba para kazanacak karizması çizilecek diye adam para kazanmasın mı millete muhtaç mı olsun bunun için reklamcıların hitap ettiği sadece müslümcüler değil bütün türkiye dir saygılar
Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 18-Ekm-2007 / 01:13    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

en sonunda izlemek nasip oldu ben hep yürümeye mecburmuyum kira ödemeye mahkummuyum güsel olmuş saygılar..

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 18-Ekm-2007 / 06:28    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

şu koltuklara ihtiyacım var ...
baba ben alayım sana koltuk sana feda olsun be....

babaya başarılar

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 18-Ekm-2007 / 16:02    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

arkadaşlar devir degişti artık albümden para kazanma zamanı bitti babada buna kanaat getirdi bakın 2 seneyi geçti albüm yok zamanında milletin diline düşmüştü 3 ayda albüm çıkarıyor diye bence baba ekonomik olarak hayatını devam ettirmeye çalışıyor artık bizde bu ön yargılarımızdan kurtulmalıyız bence reklam güzel hiç bi sorun yok büyük ihtimal reklamın devamıda gelir mesale baba kredi çeklmek için bankanın şubesine falan gider Laughing bence bu konulardada baba ya destek olmalıyız

eger bir suçlu arıyorsakta o biziz korsan albümlere karşı yeterince savaşa bilseydik baba hala kendi işini yapıyor olurdu
Kullanıcı profilini gör
gebere_jakson
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 20-Ekm-2007 / 03:21    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

aslında bu reklam cok iyi olmuş ama cocacola olmadı müslüm gürsese yakışmadı
Kullanıcı profilini gör
columbuslu
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 20-Ekm-2007 / 12:46    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

Babaya her sey yakisir...............
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 20-Ekm-2007 / 18:02    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

colayı içen baba krediyi çekti nihayet yunuz bülbülle müslüm baba show da foxtv ekranlarında başlayacak baba koşuştrmaların içerisinde kaldı be Smile

Üye
Üye

Nereden: Istanbul
MesajTarih: 20-Ekm-2007 / 19:32    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

baydamarersin demiş ki:
colayı içen baba krediyi çekti nihayet yunuz bülbülle müslüm baba show da foxtv ekranlarında başlayacak baba koşuştrmaların içerisinde kaldı be Smile
BENDE COK BEGENDİM.BANA UYDU VALLA.
Kullanıcı profilini gör
kovmanicelo
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 20-Ekm-2007 / 20:41    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

bende izlemedim bakalım nasıl olmus

Dön artik geri sevgime inan
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 21-Ekm-2007 / 03:15    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

müslüm gürses bu reklam ile birlikte,artık popüler kültürün bir parçası olma yolunda olduğunu iyice tescil etmiştir..yıllar yılı içinde bulunduğu yerini ve saf'ını terk etmek adına bir adım daha atmıştır..ben daha önceki buna benzer konularla ilgili yorumlarımda,bu tarz işlerin içinde MÜSLÜM GÜRSES i görmekten haz almadığımı ifade etmiştim.DÜŞÜNCEMİN DEĞİŞMEDİĞİNİ belirtmek isterim..şimdi benim gibi düşünen müslümcüler elbette vardır.
ama şimdi bu konuyu her türlü ele alabilirsiniz.bu tip projelerde yer alması ve yer almaması konusunda gerek müslümcüler gerekse tüm müzik dinleyenleri yorum yapar.bunun nedenlerini sıralayabilir.oldukça da uzun sürer bu hadise..
LAKİN:böylesi projelerde yer alması GÜRSES e maddi anlamda getirisi olabilir,maneviyatı nıda artık GEREKEN şahıs ve şahıslar düşünecek..bir iş yaparken maddi kazanç yanında,diğer statüleride düşünmek zorundasınız.hele ki SİZ bu ülkede büyük bir sanatçı iseniz...

Ali Tekintüre
Kullanıcı profilini gör
yaso
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: izmir
MesajTarih: 25-Ekm-2007 / 20:48    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

o reklamı izledim bende begendim babanın sesi olurda güzel olmazmı ama müslüm babayı öyle bir dizide görmek istiyorum ki eski sarkılarından oluşmuş fonlar falan neyse ya baba iyisini bilir..

Üye
Üye

Nereden: GAZİANTEP
MesajTarih: 27-Ekm-2007 / 16:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

arkadaşlar baba ne yapsa güzeldir haber için teşekkürler...
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 11-Ksm-2007 / 21:53    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

bence süper olmus en azından brr reklamından iyi Wink ama olsun babaya hersey yakısır Wink

Üye
Üye

MesajTarih: 21-Ksm-2007 / 18:42    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

Bende cok begendim. bana uydu valla.
Kullanıcı profilini gör
kurt000253
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: [_GÜNGÖREN_]
MesajTarih: 03-Arl-2007 / 05:25    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

bende bi kaç kere izledim reklamı hoşuma gitti valla reklamda olsa yinede insanların ihtiyaçları için sölemiş Very Happy Wink
Kullanıcı profilini gör
fbfbfb_1907
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 15-Ekm-2008 / 00:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

yakışır müslüm babamıza

Ne diye arayıp sorayım seni
ne diye bağlanıp seveyim seni
MUHİTTİN SEÇEN NE DİYE ARAYIP
Kullanıcı profilini gör
jest_50
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 15-Ekm-2008 / 04:01    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses Akbank Reklamında

hayırlısı...
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Reklam Görüntüleri
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering