Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 5 İstanbul (1. İftar) buluşması gerçekleşti, resimlerimiz
5 İstanbul (1. İftar) buluşması gerçekleşti, resimlerimiz
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Yazar Mesaj
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 08-Ekm-2007 / 06:54    Mesaj konusu: 5 İstanbul (1. İftar) buluşması gerçekleşti, resimlerimiz

5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti

Soldan sağa üye adları: tayfun, cacharel, karaaliler, damar02, sokak_şairi, babacan1102, cevatpolat, baydamarersin, cle_,
Soldan sağa isimler: tayfun, aykut, suat, mahmut, mehmet , ömer, cevat, murat, erdi.

TÜM RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Şef ömer, garson hasan ve komi isa'ya VE SAYİT'E altın balık çalışanlarına teşekkür ederiz.

güzel bi buluşmamızı gercekleştirdik yine gelen tüm dostlarımıza sonsuz sevgilerimle .....
gelemeyen kardeşlerim de eminimki yüreginiz bizimleydi...
buluşmada ve sitede emegi gecen gecen tüm dostlarıma sonsuz saygılar .....
eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
5 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 08-Ekm-2007 / 06:57    Mesaj konusu: Re: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler ve yorum

tayfun : benim sevgili kardeşim e çok teşekkürler buluşmada yaş olarak en küçüklerimizdi. ama gönlü ortada.

cacharel: aykut kardeşime teşekkür ediyorum güzel anlar paylaştık çok değerli bir kardeşimiz saolasın ayaklarına sağlık.

karaaliler: oda bizlerle berabr güzel anları yaşatan bir müslümcü aramızda gördük sohbet ettik tanıştık inş devamında hep beraberiz ayaklarına sağlık.

cle_:ERDİ: msn de az çok konuştugum fakat kısa sürede reelde tanıştık 10 numara bir müslümcü kardeşimiz kendisinede ayrıca teşekkür ediyoruz tanışmaktan ve aynı ortamda MÜSLÜM BABAYI konuşmaktan büyük haz aldık .. gönlüne sağlık.

sokak şairi_ mehmet abi herzamanki gibi bizlerle idi nişan ve düğün hazırlıkları arasında bizimle oldu şahsına çok teşekkür ediyorum.

cevatpolat: 2 ci defa buluştuk gerçektende şahane bir insan ve müslümcülüğüde örnek teşkil eden bir şahsiyet.. herşeyiyle teşekkür ediyorum. kendisine

damar02: mahmut abide hem organizede hemde muhabbetyle kişiliğiyle bizlerle oldu kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.. saolasın abi MÜSLÜM BABAYA DEVAM Smile

VE BABACAN1102: ömer abimiz.. allah ona öyle bir gönül vermişki beni çok etkiliyor . organizeyi kendisi yaptı çok güzel günlerden birini daha biz müslümcülere sundu. şahsına çok teşekkürler..

ve ben aramızda kabulleniyorum sevgili POSEİDON şehmuz abim onu aramızda olarak kabul ediyorum ve saygılarımı yolluyorum.. baş sağlığı diliyorum allah geride kalanlara sağlık versin abim.

hasan:. kanal 1 de röpörtajımızda bizimleydi ömer abinin iş yerinde ziyaret ettik saolsun bizi iyi karşıladılar onada ayrıca teşekkür ediyorum.

VE TELEFONLA HEP BERABER KONUŞTUĞUMUZ ( ALİ TEKİNTÜRE) hocamızada teşekkürler aramızda görmüş kadar olduk. inş beraber olmak ümidiyle

baydamarersin: kendisini hiç beğenmedim yorum yok... Confused

aramızda olmak isteyipte olamayan her müslümcüye selamlar olsun can sağlığı diliyorum.

En son baydamarersin tarafından 08-Ekm-2007 / 07:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
HaNcI_Abi
Üye
Üye

Nereden: Karanlıklar Ülkesinden
MesajTarih: 08-Ekm-2007 / 06:57    Mesaj konusu: Re: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler ve yorum

Gercekten Super bı bulusma Olmus Mahmut Abime Murat Abime Omer Abime Tsklerımı Iletıyorum Gelemesekde Gonlumuz Bır...
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 08-Ekm-2007 / 07:02    Mesaj konusu: Re: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler ve yorum

Yeni yüzler ve yeni organizasyonlar görmek güzel, Ramazan çoşkusunuda böylece yaşamış olduk. Ayrıca karaaliler ve cle_'yi de merak ediyordum görmüş oldum, karizma Smile
Tebrikler.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
forzaenver
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 08-Ekm-2007 / 07:18    Mesaj konusu: Re: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler ve yorum

Abi yine süpersiniz gerçekten şu ramazanda en güzel şeyleri siz yapıyorsunuz resimlerde çok güzel inşallah dahada kalabalık oluruz hepberaber oluruz ....

Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 08-Ekm-2007 / 13:25    Mesaj konusu: Re: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler ve yorum

hepinizi tebrik ediyorum cok güsel görüntüler yüreginize saglık saygılar..

Üye
Üye

Nereden: GAZİANTEP
MesajTarih: 08-Ekm-2007 / 13:39    Mesaj konusu: Re: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler ve yorum

çok güzel bir ortam içimden keşke bende orda olsam ı geçirmemek mümkün deyil fotoğraf kareleri de çok güzel yüreyinize sağlık...
Kullanıcı profilini gör
ex-arab

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 08-Ekm-2007 / 17:44    Mesaj konusu: Re: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler ve yorum

Ömer abi papyon çok yakışmış valla Smile ....gönlünüze sağlık arkadaşlar

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 08-Ekm-2007 / 18:59    Mesaj konusu: Re: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler ve yorum

guzel resımler o karede olmak vardı bu arda <karalıler< sende dehşet çıkmışsın

Üye
Üye

Nereden: Germany
MesajTarih: 08-Ekm-2007 / 22:26    Mesaj konusu: Re: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler ve yorum

Iftariniz kabul olsun ve affiyet olsun arkadaslar bizi hem menmun hemde mutlu ediyorsunuz
cesitli etkenliklerle ve (....) (....) BULUSMANIZLA
Kullanıcı profilini gör
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 09-Ekm-2007 / 00:29    Mesaj konusu: Re: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler ve yorum

organizasyon güzel ortam güzel de ortamda müslüm baba resmi görmeyi isterdik yine de güzel *************************
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 09-Ekm-2007 / 00:40    Mesaj konusu: >>>>>>>>>>>>>>>

merkez_tost demiş ki:
organizasyon güzel ortam güzel de ortamda müslüm baba resmi görmeyi isterdik yine de güzel *************************

orada müslümcülük namına olduğumuzu gereken kişiler biliyor .. önemli olan duyurusu yapılan MÜSLÜMCÜLERİ görmekti...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 09-Ekm-2007 / 06:30    Mesaj konusu: re: >>>>>>>>>>>>>>

hepiniz canı gönülden hem müslümcülük hemde arkadaşlık yönünden kutluyorum.bence dünyada örneği olmayan bir dostluk ve arkadaşlık var ortada hepinizin kadir gecesi mubarek olsun

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KaranL?k Â?Ã?Â?kakLardan
MesajTarih: 10-Ekm-2007 / 05:48    Mesaj konusu: re: re: >>>>>>>>>>>>>

Bulu$ma qüzeLdi Teşekkürler.
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 10-Ekm-2007 / 18:40    Mesaj konusu: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler ve yo

evet arkadaşlar çok güzel bir iftar yemeği oldu bir birimizi tanıma fırsatı oldu dikkatimi çeken bir şey oldu arkadaşlar bir birimizi ilk defa görmemize rağmen çok kısa süre içinde kaynaştık sanki daha önceden tanışıyormuşuz gibi oldu çok memnun oldum arkadaşlar bu şekilde buluşup bir şeyler paylaşmak gerçektende çok güzel xmen kardeşim yorumun için teşekkürler

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 11-Ekm-2007 / 03:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler v

helal olsun hepinize.çok istiyordum sizinle olmayı tanışmayı.aksilik oldu gelemedim.mahmut kardeşime söylemiştim mazeretimi.inşallah bir daha seferde tanışacağız..
Kullanıcı profilini gör
fatih_42
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: konya
MesajTarih: 11-Ekm-2007 / 08:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler v

çok sevindim gerçekten müslümcü müslümcünün gardaşıdır şimdiden ramazan bayramınız mübarek olsun
Kullanıcı profilini gör
nesrinim
Üye
Üye

MesajTarih: 12-Ekm-2007 / 13:58    Mesaj konusu: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler ve yo

canı gönülden kutlarım hepinizi aranızda olmak isterdim selamlar olsun.
Kullanıcı profilini gör
yusufum68

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 12-Ekm-2007 / 15:10    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler v

afiyet olsun arkadaşlar.yine güzel bir buluşma olmuş.ayrıca bayramınızı canı gönülden kutluyorum

Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 13-Ekm-2007 / 07:13    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler v

Arkadaşlar buluşmanız mükemmel olmuş, kısmet değilmiş beraber olmak,
hepinize saygı ve sevgilerimle.
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering