Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 4. İstanbul Buluşması...
4. İstanbul Buluşması...
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Buluşma Hazırlıkları
Yazar Mesaj
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 22-Ağu-2007 / 02:58    Mesaj konusu: 4. İstanbul Buluşması...

Değerli Müslümcü dostlar! Artık bir Muslumcu.com klasiği haline gelen buluşmalarımızın birini daha siz değerli üyelerimizin katılımıyla;

4. İstanbul buluşmasını ( 02.09.2007 pazar ) günü gerçekleştireceğiz.

İstanbulda başlayan bu Müslümcü yüreklerin kaynaşması, Ankarada devam etmiş ve tekrar 4. İstanbul buluşmasıyla devam etmektedir.

Gerek forumlarda gerekse özel mesajlarla böyle bir buluşmanın yapılması adına fazla sayıda talep geldi. Bu özel günde tüm Müslümcü kardeşlerimizi aramızda görmek istiyoruz. Yüreğinde Müslümcülüğü had safhada, samimiyetle taşıyan tüm dostlarımızı bekliyoruz. Nezih ve keyifli bir mekanda gerçekleşecek olan bu samimiyet ortamında görüşmek üzere. Saygılarımızla..

Buluşma Adresimiz: Zeytinlik Mah.Zeytinlik Halk Pazarı. NO 48-49-50. BAKIRKÖY/İSTANBUL.
(ALTIN BALIK RESTORANT) TEL: (0212)583 39 82-583 40 15,
(SAAT. 13:00)

İlk olarak (BAKIRKÖY ÖZGÜRLÜK MEYDANINDA) biraraya gelinecek toplu halde. Daha sonra buluşma adresine hep beraber gidilecektir

İLETİŞİM TELEFONLARIMIZ:
0535 252 55 00.
0544 282 95 08

En son damar02 tarafından 22-Ağu-2007 / 04:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
2 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 22-Ağu-2007 / 03:27    Mesaj konusu: Re: 4 ncü istanbul buluşması...

tüm müslümcü dostlarımızla tanışmak dilegiyle,

saygı ve sevgilerimizle

Üye
Üye

Nereden: Bagriyanik kücelerden
MesajTarih: 22-Ağu-2007 / 03:49    Mesaj konusu: Re: 4 ncü istanbul buluşması...

ben gelemeyeceğim.şimdiden iyi eğlenceler sizlere
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 22-Ağu-2007 / 03:51    Mesaj konusu: Re: 4 ncü istanbul buluşması...

keşke olabilseydim sizin gibi degerli insanların yanında am saglık olsun adanayı bekliyoruz şimdiden kalbim sizinle
Kullanıcı profilini gör
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 22-Ağu-2007 / 04:37    Mesaj konusu: Re: 4 ncü istanbul buluşması...

emeginize saglık şimdiden. hadi dostlarım mahcup olmayız inşllallah herkesten önce ordayım hazırlıkları özellikle kendim yapacağım şimdiden teşekkür ediyorum ayrıca GAMZE ABLAM MAHMUT KARDEŞİM VE MURAT vesile oldugunuz için saygılarımı iletiyorum sizlere .

eyvallahhhh

nerdesin

En son babacan1102 tarafından 15-Ksm-2009 / 16:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
talihkusu34
Üye
Üye

Nereden: Istanbul
MesajTarih: 23-Ağu-2007 / 02:23    Mesaj konusu: Re: 4 ncü istanbul buluşması...

tüm müslümcü kardeşlerimizi bekliyoruz saygılar.
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 23-Ağu-2007 / 03:57    Mesaj konusu: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

bi aksilik çıkmazsa ORDAYIM....

gözlerinde gözlerim,,
gözlerimde gözlerin kalmış...
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 23-Ağu-2007 / 15:52    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

Muslumcu.com'a Müslüm Gürses'e gönül verenlere hayırlı olsun, en son Ankarada birlikteydik. Bu güzel organizemizde katılmak isterdim ama işlerimiz elvermiyor. Murat kardeşimde çok heyecanlı duyuruyuda kendisi yaptı, sağolsun Muslumcu.com'a gönül vermiş.
Daha çok buluşmalarımız olacak, inşallah yine katılmak istiyorum. Bellimi olur atlar gelirim. Gelemezsekte yüreğimiz sizlerle.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 23-Ağu-2007 / 21:10    Mesaj konusu: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

bu kadarcık mı?? yaw buluşmaya kaç gün kaldı şunun şurasında.. hadi müslmcü kardeşler. bakın valla çook zevkli oluyo buluşmk tanışmak.. bunu en iyi ben biliyorum.. nerdesiniz.. şöle ortalığı kasıp kavuralım yeniden..

gözlerinde gözlerim,,
gözlerimde gözlerin kalmış...
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 23-Ağu-2007 / 23:08    Mesaj konusu: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

allah izin verirse gelecem arkadaşlar buluşup tanışmak kaynaşmak çok iyi olur

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 24-Ağu-2007 / 02:46    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

her müslümcünün başımız üstünde yeri vardır. hep sanaldan taıştık konuştuk dostluklarımızı reele dökelim hep beraber. zaten konuşunca sanki 40 yıllık dost gibi bir tablo ortaya çıkıyor inanıyorumki güzel keyifli ÖZEL günlerimizden biri olacak.

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 24-Ağu-2007 / 05:51    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

agzına sdaglık muratım aynen

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 25-Ağu-2007 / 18:09    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

Bir Müslümcü olarak aranızda bulunmaktan onur duyarım..aranızda bana da yer var değil mi...? asker olmam sebebiyle siteye fazla giremiyortum ama amelliyat oldum ve hava değişiiömi aldım 05.09.2007 günü iznim bitiyo tarih te benim için çok güzel bi zaman...umarım güzel bi buluşma gerçekleşir...

asiceecee_44
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 26-Ağu-2007 / 00:16    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

anaaaaa bulusma olurda gelmezmıyım yawwwww.bir aksılık olmassa ucarak gelıcemmm vallaaaa.iple çekıommm pazarııı.arkadaslar gelin valla super oluyooo benden soylemesiii :d

<b>Sistem Mesajı:</b> İlgili mesaj birleştirildi. Birleştirilen mesaj ilk mesajdan 2 dakika sonra yollandı..:

heee bu arada gelırsem tek gelmem haberınız olsun 3 kıkı gelırız alayına-isyan ben ve harbı_damar offffffff super olucak vallaaaa.isallah gelebılırım

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 26-Ağu-2007 / 02:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

Asker olmam sebebiyle siteye fazla giremiyorum..ama ameliyat oldum ve hava değişimine geldim..Allahtan bişey olmazsa buluşmada olcam...

3.istanbul buluşmasından sonra güzel bi istanbul buluşması olcak..hadi bakalım rastgele...

yusufum68

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 26-Ağu-2007 / 02:31    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

hadi hayırlısı.söz vermiyorum ama bu buluşmaya gelmek istiyorum.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 26-Ağu-2007 / 02:43    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

yusufum68 demiş ki:
hadi hayırlısı.söz vermiyorum ama bu buluşmaya gelmek istiyorum.

işallah aramızda olursun Yusuf abi...

sevgi ve saygılarımla...

nurcum
Üye
Üye

MesajTarih: 26-Ağu-2007 / 21:00    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

YA of ben gelemicem ne yazıkki aslında okadar cok istiyorumki malum uzak ankara bulusmasına insallah ama cok istiyorum yaa ah bi babam izin werse walla sewe sewe neyse orda benim warlıgımıda hissedin yanınızdayım böle biseyi düzenlediginiz için herkese tesekkürler Crying or Very sad
Kullanıcı profilini gör
arslanbeylihaka
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: izmit merkez kafas?na göre herkez
MesajTarih: 26-Ağu-2007 / 21:26    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

bende gelmeye çalışacağım
inşallah ordayım

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 26-Ağu-2007 / 23:12    Mesaj konusu: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

arkadaşlar fazla yoğunluk yok kalabalık olmicak galiba

Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering