Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [7 Mayıs 2007] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim ettik.
[7 Mayıs 2007] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim ettik.
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Verilen hediyeler
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 31-Tem-2007 / 18:17    Mesaj konusu: [7 Mayıs 2007] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim ettik.

İŞTE MÜSLÜM GÜRSES'İN BİRKEZ DAHA MUSLUMCU.COM İLE BULUŞMASI
Müslüm Baba'ya hazırlattığımız tabloyu 19 Haziran 2007 tarihinde Tarsus'da kendisine ilettik.
Ben, teknikmehmet, Talihkusu34 oradaydık. Mehmet abi tam vaktinde varmış biz 2 saat gecikmeli varmıştık, Mehmet abi Baba ile görüşme imkanı buldu, resimler çektirdi ve hediyemizi takdim etti. Babanın isteği üzere Gamze ile hediyeyi İstanbul'a Nevzat Takmaz Bey'e ilettik.

Babaya Hediyemiz:

Baba ve teknikmekmet,

Baba ve Talihkusu34

Yunus Bülbül abimiz, sağolsun bizlere çok destek oldu, cana yakın müzik kalitesi yüksek bir sanatçı.

Ayrıca Tarsus Mersin otelde bizi yalnız bırakmayan Mersin otel çalışanlarına ve saz ekibine teşekkür ederiz:

Ve programdaki geceden bir görüntü:

Admin sen nerdesin diyeniniz olabilir, ben Gaziantep'te sıramı savmıştım, onun yerine Talihkusu34 ile bir resim çektirdik babayla, çektirmiş gibi oldum.
Tüm resimler: https://www.muslumcu.net/modules.php?name=coppermine&file=thumbnails&album=17

Müslüm Baba bu organizasyonda emeği olan tüm Muslumcu.com üyelerine selam ve saygısını iletti.
Sizler benim canlarımsınız diyor, detaylar mehmet abimizden gelecek.

2005, 2006, 2007 ve yaşadıkça devamı gelecek!
Bizlere destek olan tüm Müslümcü kardeşlerimize teşekkür ederim.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!

En son Admin tarafından 10-May-2008 / 15:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 31-Tem-2007 / 18:24    Mesaj konusu: Re: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesini takdim etti

mükemmel yaa...emeği gecen herkese tesekkürler...bu manzara karsısında diyecek bir söz bulamıyorum

saygılar

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 31-Tem-2007 / 18:53    Mesaj konusu: Re: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesini takdim etti

vallaha süpersiniz çok teşekürlerellerinize saglık
Kullanıcı profilini gör
celik_07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: samsun
MesajTarih: 31-Tem-2007 / 18:54    Mesaj konusu: Re: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesini takdim etti

emegı gecen herkeze tesekkurler devamı gelır ınsallah
Kullanıcı profilini gör
pilot7448
Üye
Üye

Nereden: Germany
MesajTarih: 31-Tem-2007 / 19:17    Mesaj konusu: Re: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesini takdim etti

Benim de 5 Mayis dogum günüm, güzel sey müslüm babayla ayni günler dogum günü,bunu da sizlerden ögrendim,7 mayis
müslüm babayi sanatci olmadan adanada ayni mahallede amcam dayilarim
taniyorlar sarki söylermis her yerde,bende müslüm gürsesin sarkilariyla
tanisdim cok sonralar,ilk dinledigim kaseti mahaleden tanidik biri dinletti
Ben Geldim Meyhaneci ve diger parcalari ben cok genc cocuk oldugumdan bir
anlam verememisdim bu sarkilara kendi kendime dedimki bunun ne özeligi varki bu arkadas okadar cok buna ilgi gösteriyor seviniyor gülüyor mutlu begeniyor,anlamisdim nicin cünkü müslüm gürses adanali adanadan cikmisdi
onun icin cok ilgi gösteriyorlardi müslüm gürses cok cok destek gördü adanalilardan sahip ciktilar ben o günlericok iyi biliyorum sonra filimleri cikti
adanadayazlik sinemalar dolup tasiyordu sarki söylendiginde millet ayakta alkisliyordu,müslüm gürses bizimdi adanalilarindi,cok seviliyordu,bir yazlik sinemada zeytin gözlüm diye filim oynuyordu müslüm gürses de o filimde
misafir sanatci olarak sanatci sarki söylerken müslüm gürses o sahnede bir
kac dakika sadece görüküyor gine bütün sinemadakiler ayakta alkisliyorlar isliklar bagirmalar allahina kurban diyenler,cok deger ceriyorlar seviyorlar saygilarini gösteriyorlar,acaba müslüm gürses biliyormu o günleri hemserilerinden ne kadar destek aldigini daha hic kimseden türkiyede taninmiyorken bizim adanalilar ayakta tuttu,bunlari unutmamak lazim
istanbullu olmamak lazim,birde adanaya git o kadar milletin sevgisini karsiliksiz birakma,mefat borcunu öde,is isden gecmeden,Sagilarimi sunuyorum,simdi artik adananilar bir yere getirip birakti simdi bütün türkiyenin bagrina bastigi sanatci oldunuz,sevgilerimle,sevdigim sarki sevda yüklü kervanlar!
Kullanıcı profilini gör
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 31-Tem-2007 / 20:42    Mesaj konusu: Re: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesini takdim etti

emekte bulunan herkese teşekkürler********************************
Kullanıcı profilini gör
pilot7448
Üye
Üye

MesajTarih: 31-Tem-2007 / 20:47    Mesaj konusu: Re: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesini takdim etti

Birde müslüm gürsesin cocugu olmamasi olsa iyi olur,yoksa varmi, inaniyorum ayni babasina benzeyecek,bizlere türkiyeye miras müslüm gürses,bu benim düsüncem,hatali yanlis bi sey yazdiysam af ola,saygilar
Kullanıcı profilini gör
By_Isyankarr
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 31-Tem-2007 / 21:09    Mesaj konusu: Re: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesini takdim etti

Böyle bir organizasonda pay sahibi olan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Eminimki muslumcu.com da yer alan herkes böyle bir organizasyonda bulunmak isterdi.
Kullanıcı profilini gör
pilot7448
Üye
Üye

MesajTarih: 31-Tem-2007 / 21:19    Mesaj konusu: Re: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesini takdim etti

Teknikmehmet kardesimiz cok kiyak cikmis,obir arkadaslarda albüme arsif
bundan sonra birde sarilarak cekilsek?yanaklarindan gözlerinden ellerinden öperken
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 31-Tem-2007 / 21:28    Mesaj konusu: Yanıt: Re: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesini takd

pilot7448 demiş ki:
Teknikmehmet kardesimiz cok kiyak cikmis,obir arkadaslarda albüme arsif
bundan sonra birde sarilarak cekilsek?yanaklarindan gözlerinden ellerinden öperken

Öptük kardeş, ellerindende öptük.
Burada albüme arşiv edecek birşey yok, herkes baş köşededir!

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
maco-dadas25
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: tekirdag
MesajTarih: 01-Ağu-2007 / 01:36    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesini

babayla gorusmek banada nasip olur insallah Rolling Eyes

Üye
Üye

MesajTarih: 01-Ağu-2007 / 01:49    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesini

Özür dilerim yanlis alasilma,O bir arkadaslarda derken yani o bir arkadaslarda güzel cikmislar arsiv derken yani evlerimizdeki foto albüm arsivimize demek istedim vürgül koymayi unutmusum
hos görünüz icin tesekkür ederim,
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 01-Ağu-2007 / 02:34    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesini

bir babanın doğum günü ve ve dünya müslümcüler gününü geride bıraktık

tüm kardeşlerimin tekrar müslümcüler ve babanın doğum gününü kutlarım.

(emeğinize sağlık)

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 01-Ağu-2007 / 03:24    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesini

bu anlamlı olayın gerçekleşmesinde emeği geçen tüm müslümcü yüreklere saygılarımı sunuyorum...
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 01-Ağu-2007 / 03:27    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hedi

damar02 demiş ki:
bu anlamlı olayın gerçekleşmesinde emeği geçen tüm müslümcü yüreklere saygılarımı sunuyorum...

bende aynen katılıyorum

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ZoNGuLDaK
MesajTarih: 01-Ağu-2007 / 04:45    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü

Bende Babayla bir kere Resim Çektirme Şansı Bumuştum KDZ.ERELİ'de Konseri vardı..(Zonguldaklıyım) Telefondan başka biş yoktu yanımda telefonla çektiydik..Resmi Telefondan Çıkartamadan Telefonu Satmak zorunda kalmıştım..Yanarımda Ona Yanarım.. Rolling Eyes

VEFASIZ-ALEM
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 01-Ağu-2007 / 18:33    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü

bende babanın gulhanedekı konserıne gıtmıştım sahneyı yıkmışlardı hayranlarıı babayla bır kere fırsatım olmadı resım cektırmek tek hedefım bu olursem gozum acık gıdecek dunyada tek dıleyım muslum babayla bır resmım olsun fotografcılarda her cekıldıgım resımlerde arka planımdaa hem muslum baba var ve ben olene kadarda hep o olacakk tek dıleyım muslum babayla yan yana resım cekınmek allah tan dıleyım buu başka dılegım yok inş bır gun olurrr

kalp kırıksa gonul severmı dersın
bır daha sevıpte darbemı yesın
zaten yaralıyım çok caresızım
sevmem sevmemeye yemınler ettım

arabeskın taçsız kralı muslum baba

ama sunu bılıyorumkı bana gore bu dunyada muslum baba gıbı sanatcı yok bır daha da gelmezz dunyayaa

babaya selam damara devam
Kullanıcı profilini gör
teknikmehmet

Nereden: ankara
MesajTarih: 01-Ağu-2007 / 20:11    Mesaj konusu: Cevap: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesini takdim e

Darı eken darı, Buğday eken buğday biçer.!

Müslüm gürses'i ilk gördüğümde ya terslerse ya bir aksilik olurda muhterem hanım ters bir şey söylerse diye çekinerek yanlarına yaklaştım, ve bana ayıracakları vakitlerinin olup olmadığını sordum.

Muslumcu.com ismini ve benim yaklaşımımdaki samimiyeti gören baba ayağa kalkıp bana buyur edince birden rahatladım ve bııırrr yapıp silkelendikten sonra mevzuya girdim. Very Happy

Kelimelerle anlatması zor olan bir samimiyetle baba bana çay söyledi, bir de sığara tutmasın mı, vallaha utandım ve babaların yanında sıgara içmem dedim.
yinede bana bir sıgara verdi ve yak yak dedi çakmagı çaktı,olmaz sana sıgaramı yaktırmam dedim.
kendi çakmagımı çıkarıp babanın sıgarasını yaktım ve baba da benim sıgaramı yaktı ve sohbete başladık.

Muhterem hanım ın nezaketi ve babayla benim resmimizi çekmesi bana göre unutulmayacak anlardan biridir.

Kendilerine babanın hayranlarının bir araya gelerek muslumcu.com adına yaptırdığımız hediyeyi taktim ettim.

Oracıkta açtırdım ve baktılar.

Tasarımını yaptığım ve yağlı boya dan yapılan bu resimi çok beğenip evlerine asacaklarını söylediler.
Bütün müslümcü camianın selamını söyledim.

Kendilerinin de tüm müslümcülere selamını söylemeleri ile biraz daha sohbetten sonra ayrıldım ve beni yolcu ettiler.

Ben buğday ekmiştim ve buğday biçeceğimi biliyordum.!

Ne ekilirse o biçilir !!

Üye
Üye

MesajTarih: 01-Ağu-2007 / 21:24    Mesaj konusu: Yanıt: Cevap: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesini t

teknikmehmet demiş ki:
Darı eken darı, Buğday eken buğday biçer.!

Müslüm gürses'i ilk gördüğümde ya terslerse ya bir aksilik olurda muhterem hanım ters bir şey söylerse diye çekinerek yanlarına yaklaştım, ve bana ayıracakları vakitlerinin olup olmadığını sordum.

Muslumcu.com ismini ve benim yaklaşımımdaki samimiyeti gören baba ayağa kalkıp bana buyur edince birden rahatladım ve bııırrr yapıp silkelendikten sonra mevzuya girdim. Very Happy

Kelimelerle anlatması zor olan bir samimiyetle baba bana çay söyledi, bir de sığara tutmasın mı, vallaha utandım ve babaların yanında sıgara içmem dedim.
yinede bana bir sıgara verdi ve yak yak dedi çakmagı çaktı,olmaz sana sıgaramı yaktırmam dedim.
kendi çakmagımı çıkarıp babanın sıgarasını yaktım ve baba da benim sıgaramı yaktı ve sohbete başladık.

Muhterem hanım ın nezaketi ve babayla benim resmimizi çekmesi bana göre unutulmayacak anlardan biridir.

Kendilerine babanın hayranlarının bir araya gelerek muslumcu.com adına yaptırdığımız hediyeyi taktim ettim.

Oracıkta açtırdım ve baktılar.

Tasarımını yaptığım ve yağlı boya dan yapılan bu resimi çok beğenip evlerine asacaklarını söylediler.
Bütün müslümcü camianın selamını söyledim.

Kendilerinin de tüm müslümcülere selamını söylemeleri ile biraz daha sohbetten sonra ayrıldım ve beni yolcu ettiler.

Ben buğday ekmiştim ve buğday biçeceğimi biliyordum.!

Ne ekilirse o biçilir !!

Sag ol teknikmehmet kardes allah seni basimizdan eksik etmesin
benim burda elim dolasmaya basladi heycandan titremeye basladi yazdiklarini okuduktan sonra,
iyi gün gecirmissiniz,müslüm baba büyük hayranlarini kirmamis
sakin bir ortamdi herhalde korumacilar vardi? bu nasil bir organizesesyondu, iyi ögrenmissiniz yerini mersinde oldugunu,
ta mersine kalkip gitmissiniz benim memleketim adanaya yakin tabi ben de ankaraya istanbula gitmisimdi,sevgiler saygilar görüsmek üzere
kenan
Kullanıcı profilini gör
isyankar_24_
Üye
Üye

Nereden: elaz?g
MesajTarih: 02-Ağu-2007 / 00:58    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesi

gercekten süper olmuş arkadaşlar elinize kolunuza sağlıkk emeği gecen herkese sonsuz tşklerr bizlerle bunları paylaştıgınız içinn tabiki babayada saygılar vede sevgilerrrr

Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering