Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Mp3 Istekleriniz 3
Mp3 Istekleriniz 3
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 86, 87, 88  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Mp3 İstekleriniz
Yazar Mesaj
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 10-Nis-2007 / 22:10    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: Mp3 Istekleriniz 3

fb_cihat demiş ki:
müslüm baba söylemiyomu benim bildiğim müslüm babada söylüyo

Yok kardeş Müslüm baba böyle bir şarkı okumamıştır. Okuyan sanatçı Hakan TAŞIYAN'dır.
Kullanıcı profilini gör
Onur_1987
Üye
Üye

Nereden: Kan?m?n Son DaMLas?na Kadar JiLet At?yoruM...
MesajTarih: 10-Nis-2007 / 22:43    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: Mp3 Istekleriniz

SelamınAleyküm
Seni Yazdım Kalbime Sarkısını Eklerseniz sevinirim..
İyi Günler...
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

MesajTarih: 11-Nis-2007 / 00:04    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: Mp3 Istek

Onur_1987 demiş ki:
SelamınAleyküm
İyi Günler...

Buyur Kardeş

Küskünüm / Seni Kalbime Gömdüm
Kullanıcı profilini gör
ehlikeyif
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 11-Nis-2007 / 00:27    Mesaj konusu: Cevap: Mp3 Istekleriniz 3

arkadaslar müslüm babanın arkadas,kalbinde yer ver sarkılarını eklersenız sevınırım
Kullanıcı profilini gör
derbederurfali
Üye
Üye

Nereden: izmit
MesajTarih: 11-Nis-2007 / 00:44    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: Mp3 Istekleriniz 3

EMANET demiş ki:
derbederurfali demiş ki:
MERHAMET DİLEME BENDEN isimli parçayı eklerseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

http://uploaded.to/?id=l445ho

merhamet dileme benden

eyvallah kardeş çok sağol
Kullanıcı profilini gör
serap
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 11-Nis-2007 / 01:00    Mesaj konusu: Cevap: Mp3 Istekleriniz 3

arkadaşlar içiyorsam sebebi var adlı şarkının esrarlı gözlerdeki orjinal versiyonunu bulamadım yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim
Kullanıcı profilini gör
derbederurfali
Üye
Üye

Nereden: izmit
MesajTarih: 11-Nis-2007 / 01:13    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Y

Yalvarırım Felek Tutmaz isimli plak parçasını rica ediyorum
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

MesajTarih: 11-Nis-2007 / 01:13    Mesaj konusu: Yanıt: Cevap: Mp3 Istekleriniz 3

serap demiş ki:
arkadaşlar içiyorsam sebebi var adlı şarkının esrarlı gözlerdeki orjinal versiyonunu bulamadım yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim

Buyur Kardeş

Esrarlı Gözler / İçiyorsam Sebebi Var
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

MesajTarih: 11-Nis-2007 / 01:48    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt

derbederurfali demiş ki:
Yalvarırım Felek Tutmaz isimli plak parçasını rica ediyorum

Buyur Metin kardeş

[url=http://www.mediafire.com/?9dzmut4zmkq]Yalvarırım Felek Tutmaz[/url]
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

MesajTarih: 11-Nis-2007 / 01:49    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Y

Kusura bakma link olmamış

Yalvarırım Felek Tutmaz
Kullanıcı profilini gör
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KALLEŞ DÜNYA DAN
MesajTarih: 11-Nis-2007 / 02:23    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: Mp3 Istek

Rahmi06 demiş ki:
Onur_1987 demiş ki:
SelamınAleyküm
İyi Günler...

Buyur Kardeş

bir yanlışlık olmuş sanırım düzelteyim dedim.arkadaşın istediği şarkı yine küskünümden seni yazdım adlı eser galba.

http://uploaded.to/?id=spihte
Kullanıcı profilini gör
kralmuslumbaba
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 11-Nis-2007 / 02:53    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: Mp3 I

Selam emanet senden ricam 1979 çınçın dan çıkan merhamet dileme benden albümündeki için neden yanıyor şarkısı fakat orjinal tefiyle elektrosuyla öle baba haliyle yani eklemeli versiyon olmasın kardeş senden isteğim budur yerine getirirsen sevinirim hade kolay gelsin
Kullanıcı profilini gör
Onur_1987
Üye
Üye

Nereden: Kan?m?n Son DaMLas?na Kadar JiLet At?yoruM...
MesajTarih: 11-Nis-2007 / 03:34    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: Mp3 I

Eyvallah Abi saolasın Çook Tesekkür ederim...
Kullanıcı profilini gör
isyankarantep
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: antep
MesajTarih: 11-Nis-2007 / 03:44    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: Mp3 I

slam arkadşlar bi şarkı istemiştim sözleri şöyleydi sen ümit ısıgım hayat verensin bu halde bırakıp nasıl gidersin ç ok sevdi cok elinde deil garip gönlümün diye... ilgilenirseniz sevinirim eyvallah....
Kullanıcı profilini gör
bykaraman
Üye
Üye

MesajTarih: 11-Nis-2007 / 04:10    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: Mp3 Istekleriniz 3

s.a. arkadaşlar kaderde varmış ayrılmak ve kaderin zulmü adlı parçaları bulabilirmiyiz.
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

MesajTarih: 11-Nis-2007 / 04:38    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: Mp3 Istek

EMANET demiş ki:
Rahmi06 demiş ki:
Onur_1987 demiş ki:
SelamınAleyküm
İyi Günler...

Buyur Kardeş

bir yanlışlık olmuş sanırım düzelteyim dedim.arkadaşın istediği şarkı yine küskünümden seni yazdım adlı eser galba.

http://uploaded.to/?id=spihte

Teşekkürler Emanet kardeş, kafam dalgın biraz bu aralar. Düzeltmen için tekrar teşekkür ederim.
Kullanıcı profilini gör
Minareci_07
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Antalya
MesajTarih: 11-Nis-2007 / 04:48    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: Mp3 Istekleriniz 3

ustam UZAKTAN UZAĞA BİR GÜLSEN YETER parçasını ekleyebilir misin süper şarkı walla ya
Kullanıcı profilini gör
Erfan
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Hamburg/Adana
MesajTarih: 11-Nis-2007 / 05:03    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: Mp3 Istekleriniz 3

Minareci_07 demiş ki:
ustam UZAKTAN UZAĞA BİR GÜLSEN YETER parçasını ekleyebilir misin süper şarkı walla ya

Müslüm Gürses/Bir Gülsen Yeter

Sifre Arrow www.muslumcu.net

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 11-Nis-2007 / 06:03    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap

kralmuslumbaba demiş ki:
Selam emanet senden ricam 1979 çınçın dan çıkan merhamet dileme benden albümündeki için neden yanıyor şarkısı fakat orjinal tefiyle elektrosuyla öle baba haliyle yani eklemeli versiyon olmasın kardeş senden isteğim budur yerine getirirsen sevinirim hade kolay gelsin

buyur bu senin için neden yanıyor adlı şarkın

http://uploaded.to/?id=dz7gj7
Kullanıcı profilini gör
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 11-Nis-2007 / 06:10    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap

slam arkadşlar bi şarkı istemiştim sözleri şöyleydi sen ümit ısıgım hayat verensin bu halde bırakıp nasıl gidersin ç ok sevdi cok elinde deil garip gönlümün diye... ilgilenirseniz sevinirim eyvallah....[/quote]

buyur aradığın eser dön sevgilimdir sen nerdesin ben nerdeyim yada bekle sevgilim adlı albümlerde bulabilrisin.bu arada her 2 albümdeki şarkılar aynıdır 1 er şarkı farklılıklarla tabiki.

http://uploaded.to/?id=uxvi0q[/b]
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Mp3 İstekleriniz
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 86, 87, 88  Sonraki
9. sayfa (Toplam 88 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering