Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 1. Ankara Buluşması Resimleri ve Yorumlarınız
1. Ankara Buluşması Resimleri ve Yorumlarınız
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 06-Ksm-2006 / 04:30    Mesaj konusu: 1. Ankara Buluşması Resimleri ve Yorumlarınız

İstanbul buluşmalarımız sonrası Ankara buluşmamız'da neşeli, içten, gereğince yerine getirilmiştir.

Buluşmamız basında da büyük yankı yaratmıştır.

Kanal D Televizyonu
Tgrt Televizyonu
Star TV
Samanyolu TV
Flash TV
Haber Türk TV
Evrensel Gazetesi
Fm 95.00 - Radyo Banko

Habertürk web sitesi:
http://www.haberturk.com/haber.asp?id=4781&cat=190&dt=2006/11/04

Evrensel Gazetesi Web sitesi:
http://www.evrensel.net/06/11/07/kultur.html#1

Samanyolu TV web sitesi:
http://www.samanyoluhaber.com/index.php?khide=1&ghide=1&hid=26872&sec=26

15 kişiye yakın bir grup erken ayrılmış, bu yüzden 15'e yakın arkadaşımız eksik resimlerde...

Buluşmanın Ankara tarafındaki organizasyonunu başarıyla gerçekleştiren x Mehmet abimize (teknikmehmet),
Aksaraydan, kar kış demeden Gönlünüz Gönlümüzdür diyerek yola çıkan Yusuf abime (yusufum68),
Her zaman destekcimiz olan Radyo Banko, Park Fm ve Evrensel gazetesi çalışanlarına,
Son olarak buluşmalarımıza katılım sağlayan birbirinden değerli Müslümcü kardeş ve abilerime teker teker teşekkür ederim!
Sağolun arkadaşlar..

Bu arada ümit (dilenci06) amatör olarak tv'den kayıt etmiş Tgrt ve Kanal D görüntülerini:

Kanal D'de yayınlanan haber indirmek için tıklayınız.

TGRT'de yayınlanan haber indirmek için tıklayınız.

Buluşma ile ilgili yorumlarınızı bu konuya yazabilirsiniz...

RESİMLERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!

En son Admin tarafından 13-Ekm-2008 / 01:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
5 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
uadiman
Üye
Üye

MesajTarih: 06-Ksm-2006 / 15:15    Mesaj konusu:

Buluşmaya gelen gelemeyen tüm Ankaralı Müslüm Gürses sevenlerine selamlarımı iletiyorum.Buluşma sabahı Ankarayı etkisi altına alan kar yağışı her ne kadar katılımı beklediğimizin altında gerçekleştirsede 1 nci Ankara Buluşmamız medyadan büyük ilgi gördü benim izleyebildiğim kadarıyla Kanal D,Star Tv ve TGRT de buluşma görüntülerimiz yayınlandı.Ankara buluşması için varını yoğunu ortaya koyan teknikmehmet abimize bir kez daha teşekkürlerimi sunarken radyobanko ve parkfm ailesi olarak www.muslumcu.com un her zaman yanında olduğumuzu belirtiyorum.Saygılarımla...
Kullanıcı profilini gör
yusufum68
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 06-Ksm-2006 / 15:36    Mesaj konusu:

Akşam haber saatinde Aksaray'a dönmek için yolda olduğumdan görüntüleri izleyemedim.İnşallah arkadaşlardan kaydedenler olmuştur. Radyo Banko ve Park FM Aailesine katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Her iki radyonun da sevilen dj leri Efsane Hüseyin ve Ünal kardeşimize de ayrıca sevgilerimi yolluyorum.ve bu işte baştan beri büyük gayretler içerisinde olan Mehmet Çelikler abimede şükranlarımı sunuyorum.Ümit başta olmak üzere geçen herkese teşekkürler.

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 06-Ksm-2006 / 15:50    Mesaj konusu:

Bir kez daha sesimizi tüm Türkiye'ye duyurduğunuz için sonsuz teşekkürler...

En son ozac44 tarafından 06-Ksm-2006 / 18:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
osman19788
Üye
Üye

Nereden: Damaristandan
MesajTarih: 06-Ksm-2006 / 17:16    Mesaj konusu:

dün haberlerde seyrettim cok hos birsey..
hatta abilerimden biri müslüm gürses icin kiz arkadasini bile terk etmis.
sloganda iyiydi,jiletsiz müslümcüler..
tanitim icin ilgililere cok tessekür ederim
Kullanıcı profilini gör
efsanehuseyin
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 06-Ksm-2006 / 17:59    Mesaj konusu:

dün o muhteşem buluşmaya katılan tüm müslüm gürses seven arkadaşlarımıza ve ilgilerini esirgemeyen medya mensubu arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkürlerimizi bildiriyorum.radyo banko ve park fm olarak muslumcu.com adresini ankarada ve iç anadoluda sonuna kadar destekliyecegimizide burada duyurmak istiyorum
Kullanıcı profilini gör
dilenci06
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 06-Ksm-2006 / 22:00    Mesaj konusu:

dünkü bulusma gerçekten kardeslik içinde geçti ta aksaraylardan yusuf abiminde geldigi bulusmada mehmeh abi ünal abi özgür abi hüsyün abi ve bekir ve sinan kardesimin yanı sırasında tv kanlallarının renk kattıdıgı bulusmaların tekrarını ins yakında yapmak dilegiyle a.e.o
Kullanıcı profilini gör
serkanvan
Üye
Üye

Nereden: VAN
MesajTarih: 06-Ksm-2006 / 23:30    Mesaj konusu:

Slm akşam haberlerini bende izledim ve gerçekten çok duygulandım katılan katılmayan herkese sonsuz teşekkürler İnşallah bir gün bizde de böyle bir organizasyon olur tekrar tşk. Saygılarımla...

MesajTarih: 08-Ksm-2006 / 21:39    Mesaj konusu:

İlk öncelikle bu konuda öncülük eden Mehmet Abi'ye,ona destek olan Yusuf abiye.katkılarından dolayı Radyo Banko ve Park Fm Dj'lerine ve Buluşmaya Gelen bütün Müslüm Gürses hayranlarına bu güzel projeyi gerçekleştirdikleri için sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Bu buluşmanın basına yansımasıda Müslüm gürses hayranları için onur verici çünkü bu şekilde Müslüm Gürses'i anlatmak,Müslüm gürses hayranlarının kendini jiletleyen insanlar aksine Sanatçısına bağlılığını,ona olan sevgisini ve son olarakta Müslüm Gürses tabiri caiz (Müslümcüler)hayranlarının büyük bir birliktelik,sevgi ve birbirlerine olan bağlılıklarını geniş bir yelpazeye yaymış olmaktayız.

Bir selam vermiyorsun sevgilim bilmem niye
....Ne Olur Bize de Gel
İç Bir Kahve Sigara.
harunkapsal82@hotmail.com
Kullanıcı profilini gör
crazycelal1
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ?stanbul
MesajTarih: 08-Ksm-2006 / 22:18    Mesaj konusu:

Bu buluşmayı gerçekleştiren ve katıkıda bulunan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...
Böyle organizasyonlar hem "Müslümcülük" bağlarını kuvvetlendirmekle beraber Muslumcu.com un gücüne güç katıyor.Ve tabikide "Müslümcülük" kavramını çevreye anlatıyoruz..."Müslümcü"lüğün ;
Kendini jiletleyen insanların olmadığı
Ayyaş,berduş ve esrarkeş kişiler olmadığı
anlatıldı ve anlatılmayada devam edilcek.Bundan hiç şüphem yok.
"Muslumcu.com Daha Üst Mevkilere Gelecek"

Sitemizin gücüne güç katalım.Maddi,manevi hiç bir fedakarlıktan kaçınmayalım.
Hep Beraber El Ele..

Herkese Saygı ve Sevgilerimi İletiyorum...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 08-Ksm-2006 / 22:47    Mesaj konusu:

bu buluşmada katkısı olan herkese sonsuz sevgi ve teşekkür ediyorum.bu buluşmayı tv de izlerken müslümcü olmaktan bir kez daha gurur duydum.ve ne kadar dogru bir amaç için ugraştıgımıza karar verdim.inşallah bu ve benzeri buluşmalara tekrar kavuşmayı rabbimden temenni ediyorum.tekrar herkese sonsuz saygılarımı sunuyorum..

bir sanattır onu anlamak
müslümcü olabilmek sanattır
sanatımızı dogru icra edelim
babamıza zarar vermeyelim
ne mutlu müslümcüyüm diyene

isyankar mustafa
Kullanıcı profilini gör
Muslumcu05
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 09-Ksm-2006 / 02:45    Mesaj konusu:

selamin aleykü millet gecen tv de izledim ve kayit oldum bende koyun baba hastasiyim burdaki gencler anlamiyor babadan damardan ama biz anadolu insaniyiz bizi baba aciyor ,,babaya slm dmara devam..
Kullanıcı profilini gör
teknikmehmet

Nereden: ankara
MesajTarih: 09-Ksm-2006 / 05:10    Mesaj konusu: elimizden gelen buydu

arkadaşlar kızıncada kızdı diyorlar.
buluşma öncesinde çoluğu,çocuğu unuttuk kendimizi bu işe adadık,en az 50
arkadaşla msn de günlerce konuştuk gelin dedik,ayıpsın abi dediler bende çok sevindim fakat oda ne ,buluşmada ne göreyim 25_30 arkadaş var ve bu arkadaşların yarısı içeri girmez,ne oldu yahu ne var dedik niye gelmiyosunuz dedik abi içeride tv kameraları var annemiz,babamız bizi burda görürse kızar dediler gittiler vay be biz derdimizi anlatamamışız yada bu arkadaşlar bizi tam anlamamışlar, biz kendimizi kesmeyi bırak, sineği bile vurmaya gitmeyen ellerimizle kalktık bu işe giriştik müslümcülüğün
sevda yüklü kervanına katılmayan arkadaşların yaptığına bak dedim.
neyseki orda bulunan arkadaşların her birinden beş kişinin sesi çıkınca coştuk,şarkılar söyledik,şansımıza 15 cm yağan kar'a inat sıcak çayımızı içtik eğlendik, bir nebze olsun rahatladım ve bir avuç müslümcü.com üyesi arkadaşımla türkiyenin gündemine oturmayı başardık.
bu buluşmada emeği geçen bizim dünyamızın insanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunar hedefimize ulaşmanın sevinci ile tüm müslümcü camiasına selam ederim.
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 09-Ksm-2006 / 14:23    Mesaj konusu:

Emeği geçen başta teknikmehmet abimizi ve buluşmaya katılan herkese teşekkürlerimi sunarım...bizlere yakışan budur..bazıı insanların kafasındaki ön yargıyı biraz kaldırdık diye düşünüyorum...Bizler 4.istanbul buluşmasını elde olmayan sebeplerden dolayı yapamadık ama istanbul dışı buluşmalara bundan sonra elimden geldiğince katılmaya çalışacağım...Hepinize birkez daha teşekkürler ve saygılar... Arrow Arrow

antepli81
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: almanya
MesajTarih: 10-Ksm-2006 / 16:23    Mesaj konusu:

slmalr bende izledım haberi ve sizin sayfaya hemen üye oldum ve cok güzel bi sazyfa.
hem katılımın az olması önemli değilki cünkü herkes müslüm babanın ne kadar büyük bi hayran kitlesinin olduğunu biliyor. Başarılarınızın devamını dilerım

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 10-Ksm-2006 / 17:53    Mesaj konusu:

teknikmehmet abi sana katılıyorum ama olsun herkes biliyor bizim ne kadar büyük bir kitlemizoldugunu ve parçalanmaz bütün oldugumuzu ama tabi tv karşışında daha kalabalık olsaydık farklı olurdu ama olsun yinede herkesin canı saolsun..

bir sanattır onu anlamak
müslümcü olabilmek sanattır
sanatımızı dogru icra edelim
babamıza zarar vermeyelim.
ne mutlu müslümcüyüm diyene..

isyankar mustafa
Kullanıcı profilini gör
evlat1973
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: samsun
MesajTarih: 11-Ksm-2006 / 03:55    Mesaj konusu:

böyle bir organizasyonla milyonların sessiz çığlığını tüm yurda duyurduğunuz için herkese teşekkür ederim...........
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 11-Ksm-2006 / 17:29    Mesaj konusu:

ıste muslumcu.com farkı ılk olarak mehmet abı sana sonsuz devgıler hıcbır karsılık beklemeden boylebır uygulama yaptın medyaya guzel yansıdı bulusma keske annemız babamız gorur dıye gıden arkadaslar gıtmeseydı onlara burdan ben bısey soylemek ıstıyorum
benı degıl annem babam 7 ceddım gorse gurur duyardım orada olmaktan

resımler guzel olmus basarılarının devamını dılıyorum abılerımızın
ankaraya gelmeyı kım ıstemezkı ama su 1 ay ıcınde oylesıne seyler yasadım neyse
ha bıde bı abımız demıs ben evlenırken esım muslumcu oldugumu bılseydı benımle evlenmezdı dıye haberlerde ızleyemedım ama burdan takıp ettım elımden geldıgınce

destek veren herkese saygılarım olsun
Kullanıcı profilini gör
teknikmehmet

Nereden: ankara
MesajTarih: 12-Ksm-2006 / 02:44    Mesaj konusu:

müslüm gürses e gönül veren o kadar çok insan varki , ankarada sadece benim tanıdıklarımı çağırsaydım o mekan dolardı ama muslumcu.com adı ile düzenlediğim bir buluşma da üye arkadaşlardan başka dışarıdan katılanların olmasını istemedim.
üyelerle yaptığım görüşmelerden aşağı yukarı geleceklerin sayısını tahmin ettim ona göre bir organizasyon düzenledim.
burda içerlediğim mesele ğeleceğim deyipte gelmeyen arkadaşların tutumudur.
inanıyorumki bir daha ki buluşmamızda tüm arkadaşlar aramıza katılacak bizler ile olmaktan mutlu olduklarını hissedeceklerdir.
kimseye kırgın yada dargın değilim ,görüştüğüm üye arkadaşların mazeretlerinin kendilerine göre geçerli bir nedeni vardır ve bende buna inanıyorum,
zaten umduğumuz sayının yarısı da olsa beraberliğimiz yeterli ses i kamu oyuna duyurmuştur.
hedefine ulaşarak dikkatleri üzerine çeken buluşmamızın devamını diler
katkısı olan her arkadaşıma teşekkür ederim.
Kullanıcı profilini gör
arabest
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 12-Ksm-2006 / 05:50    Mesaj konusu:

budur yapanları elerine sağlık
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering