Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [7 mayıs 2006] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim ettik.
[7 mayıs 2006] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim ettik.
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Verilen hediyeler
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 11-May-2006 / 05:21    Mesaj konusu: [7 mayıs 2006] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim ettik.

Link

Dündar kardeşimizin Müslüm Baba'ya hediyemizi ilettiği anki görüntüleri izlemek için tıklayınız.

TÜRKİYEMİZDE BİR İLK!

İşte Muslumcu.com farkı, işte gönülden sevgi ve sevgimizin yansıması.
Böyle bir düşünce, böyle bir hediye daha önce hangi santçının hayranları tarafından gerçekleştirilmiştir?
Herkes sevgi ve saygımızı görsün, gerçek Müslümcüleri görsün!!

Destek sağlayan arkadaşlarımıza yeniden teşekkür etmek istiyorum :
Yorumunuzu bu alana ekleyebilirsiniz.

Admin, Abdi, Abdul, Crazycelal, Dundar, Gurbuz58, Kapsal0434, Magic77, Matsan80, Ozac44, Poseidon, Sevdayolu47

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!

En son Admin tarafından 31-Mar-2009 / 23:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
4 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
eskmuzik
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

MesajTarih: 11-May-2006 / 05:25    Mesaj konusu:

sitemize yakışan bir olay gerçekleşti. Emeği geçen herkese teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
DUNDAR

Nereden: İSTANBUL/KARS
MesajTarih: 11-May-2006 / 06:13    Mesaj konusu:

O an Müslüm Baba tabloya bakıyordu.Ben de Müslüm Baba'ya bakıyordum.Konuştuğu için sözünü kesemezdim.Ben hem kendi adıma hem de muslumcu.com adına orada olmakdan gurur duyuyordum.Oraya çıktığımda kamera tam arkamda olduğu için sol tarafa geçtim.Meğerse kamera sola geçmiş.O yüzden Okan Bayülgen sağ tarafa çekti beni.''Biz muslumcu.com adına....'' dediğimde mikrofonun çalışmadığını anladım.Ama önemli olan orada muslumcu.com adına hediyeyi vermekti.Müslüm baba'ya olan sevgimizi ifade etmekti.Yani Biz , ''Biz''e yani ''Müslümcüler''e yakışanı yaptık.Sizleri layıkıyla temsil edebildiysem ne mutlu bana.Farkımız ''tarzımız'' ve ''kararlılığımız''.Yıllardır Müslüm Baba'yı dinlerken,filmlerini izlerken ona hiç ulaşamayacağımı zannederdim.Ama demek ki insan hak ettiği yere geliyor.Bilal kardeşim bir müslümcü olarak siteyi buraya kadar getirdi ve ben de bir üye olarak üzerime düşen görevi yerine getirmeye çalıştım.Müslüm Baba ile çekildiğim resim de hayatımın resmi oldu.Hem kendi adıma,hem de ''muslumcu.com'' adına çok mutluyum ve ''Gönlünüz gönlümüzdür'' diyorum..Tüm Müslümcü kardeşlerime sonsuz sevgi ve saygılarımla...

Üye
Üye

MesajTarih: 11-May-2006 / 08:23    Mesaj konusu:

Harikasınız arkadaşlar.katkıda bulunmamış olsamda bende o programdaymışım gibi geldi.helal olsun Razz
Kullanıcı profilini gör
matsan80
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 11-May-2006 / 09:26    Mesaj konusu:

DUNDAR demiş ki:
O an Müslüm Baba tabloya bakıyordu.Ben de Müslüm Baba'ya bakıyordum.Konuştuğu için sözünü kesemezdim.Ben hem kendi adıma hem de muslumcu.com adına orada olmakdan gurur duyuyordum.Oraya çıktığımda kamera tam arkamda olduğu için sol tarafa geçtim.Meğerse kamera sola geçmiş.O yüzden Okan Bayülgen sağ tarafa çekti beni.''Biz muslumcu.com adına....'' dediğimde mikrofonun çalışmadığını anladım.Ama önemli olan orada muslumcu.com adına hediyeyi vermekti.Müslüm baba'ya olan sevgimizi ifade etmekti.Yani Biz , ''Biz''e yani ''Müslümcüler''e yakışanı yaptık.Sizleri layıkıyla temsil edebildiysem ne mutlu bana.Farkımız ''tarzımız'' ve ''kararlılığımız''.Yıllardır Müslüm Baba'yı dinlerken,filmlerini izlerken ona hiç ulaşamayacağımı zannederdim.Ama demek ki insan hak ettiği yere geliyor.Bilal kardeşim bir müslümcü olarak siteyi buraya kadar getirdi ve ben de bir üye olarak üzerime düşen görevi yerine getirmeye çalıştım.Müslüm Baba ile çekildiğim resim de hayatımın resmi oldu.Hem kendi adıma,hem de ''muslumcu.com'' adına çok mutluyum ve ''Gönlünüz gönlümüzdür'' diyorum..Tüm Müslümcü kardeşlerime sonsuz sevgi ve saygılarımla...

dündar abi harikaydın,işte bizim sitenin farkı,işte bizim sitenin gönülden birliği,başta (admin)bilal olmak üzere bütün dostlarıma sevgi ve saygılarımı iletiyorum...
herşey gönlümüzce olsun...
gönlünüz gönlümüzdür...
Arrow Arrow Arrow

sevgilim senin için...

matsan80@mynet.com
muratt@muslumcu.com
Kullanıcı profilini gör
ozac44
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 11-May-2006 / 14:29    Mesaj konusu:

Poseidon demiş ki:
bildiğiniz gibi müslüm babanın doğumgünü yaklaşıyor (7mayıs) benim hediye konusunda bir önerim var:
bir banka hesabı açalım ve sitemizde yayınlayalım.herkes gönlünden ne koparsa gücü nekadar yeterse katkıda bulunsun.bu parayla müslüm babaya bir hediye alalım.

ne alacağımız konusuna gelince ben şunu düşündüm.
işinin ustası bir ressama müslüm babanın garipler kaseti ya da dertler insanı kaset kapağındaki resmini yaptıralım ve altına da evlatlarından efsane babaya sevgilerle yazdıralım.fikirlerinizi bekliyorum.saygılar Exclamation Arrow

bicare_517 demiş ki:
slm arkadaşlar...! babaya hediye almak sorun değil müslüm babayı nereden bulucaz hediyeyi aldınmı he ?

hasan_muslumcu demiş ki:
kardes valla cok iyi düşünmüşsün ama nerden ulasacagız babaya ki...cok güzel fikir dorusu...

crazycelal demiş ki:
bütün sorun babayı bulup ve hediyeyi vermek.sorun para toplamak değil dimi kardeşler

Görüntüleri tekrar tekrar izledim. Her izleyişimde aklıma farklı şeyler geldi değişik duygular yaşadım.Şeyhmus kardeşimin açtığı forum konusunu baştan aşağı tekrar okudum bazen umutsuzluğa kapılmışız bazen ümitvar olmuşuz ama sonunda başardık işte.Lafımız havada kalmadı, istersek başarabiliriz bunu gördü cümle alem.

Hepsinden önemlisi SANAL ALEMDEYİZ AMA SANAL DEĞİLİZ GERÇEĞİN TA KENDİSİYİZ

Nereden: Hamburg/Adana
MesajTarih: 11-May-2006 / 16:00    Mesaj konusu:

Vallah Dundar kardes gercekten cok güzeldi görüntüler, seni kiskaniyorum vallah benimde keske babayla bir resimim olsa, ve ona senin gibi böyle yakin olabilseydim. Süpersin Dundar Arrow

Helal olsun vallah benim orda elim ayagim birbirine dolasirdi. Exclamation

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: diyarbakir/istanbul
MesajTarih: 11-May-2006 / 16:21    Mesaj konusu:

dündar abiye saygım ve sevgim tarif edilemez.ancak ne yalan söyleyeyim kıskandım onu.herkese sonsuz teşekkür ederim arkadaşlar.belki sigara paramızdan belki yol paramızdan kestik desteğimizi esirgememek adına ama sonuçta dosta düşmana müslümcülüğü vfe müslümcü.com'u gösterdik.

saygılarımla

Adam olmayan Müslümcü olamaz!!!
Kullanıcı profilini gör
gokyuzu_huzunlu063
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 11-May-2006 / 20:10    Mesaj konusu:

valla manyak bişey oldu bu olay Very Happy Surprised
Kullanıcı profilini gör
crazycelal
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ?STANBUL
MesajTarih: 11-May-2006 / 20:56    Mesaj konusu:

emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
şüphem yok ki www.muslumcu.com daha iyiki mevkilere gelicek..şimdi seneye için yeni bir organizasyon düşünmemiz lazım. Exclamation

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 11-May-2006 / 23:26    Mesaj konusu: tebrik

valla süper olmuş gerçekten emeği geçen herkesi kutluyorum
HELAL OLSUN
Kullanıcı profilini gör
jesus1

MesajTarih: 12-May-2006 / 00:30    Mesaj konusu:

İlk olan bizdik şimdi hak ettiğimiz yeri aldık.Bu arada.hediyeyi verdiğimiz gün benim ve inanıyorumki dündar için ölümsüz anıları bitmeyecek bir gündü.hala o günün heyecanı içindeyim.
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 12-May-2006 / 01:13    Mesaj konusu:

Bırakalım şimdi sağı solu, içinde Müslüm Gürses sevgisi bulunan herkes kardeşimizdir.

Güzel bir organizasyondu, tadını çıkarın arkadaşlar, daha neler olacak sitemizde neler....

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
baba65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: van
MesajTarih: 12-May-2006 / 02:11    Mesaj konusu: hediye görüntüleri

Slm arkadaşlar. Harikasınız. Benim erak ettiğim bi şey var Dündar kardeşimiz baba ile program dışında site için daha ayrıntılı konuştun mu hiç ve sürekli tartştığımız müslümcü.com a konser meselesini.

MesajTarih: 12-May-2006 / 03:25    Mesaj konusu:

yok kardeş öyle bi konuşma olmadıı
Kullanıcı profilini gör
MaviYelek
Üye
Üye

Nereden: ADANA/merkez
MesajTarih: 12-May-2006 / 03:34    Mesaj konusu:

tebrik ederim arkadaşlar çok güzel bir olayı gerçekleştirdik müslümcü.com ailesi olarak....dündar ile jesus kardeşimizin de yüzünü görmüş olduk..nice güzel ilklere hepbirlikte ulaşırız inşallah...
Kullanıcı profilini gör
DUNDAR

Nereden: İSTANBUL/KARS
MesajTarih: 12-May-2006 / 03:36    Mesaj konusu:

Menejeriyle konuştum bu konuda.Ama şuan Baba'nın Kanal Avrupa'da haftaya başlayacak olan ''Allah ne verdiyse'' isimli bir program yapacağını söyledi.ALmanya'da yaşayan Türk evlerinizi ziyaret edecekmiş Baba.Çat kapı sürpriz yapacakmış ALmanyada yaşayan vatandaşlarımıza.Daha sonra da ''Biz Baba'dan Böyle Gördük'' adlı show programı projeleri varmış.6 Ağustos'ta da İstanbul Park Orman'da konseri varmış.Bizim için konser hakkında birşey söylemedi.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: van
MesajTarih: 12-May-2006 / 05:20    Mesaj konusu: hediye görüntüleri

Keşke söyleseydi. Yalnız Okan BAYÜLGEN çok hoş bi söz söyledi. Müslüm GÜRSES adına adanmıi bir site. Çok hoşuma gitti.

Üye
Üye

Nereden: türkiye
MesajTarih: 12-May-2006 / 09:17    Mesaj konusu: yakışır

evet yakışırr delikanlı siteye..helal beeee nediiyim kardeşlerr......

Üye
Üye

MesajTarih: 12-May-2006 / 14:00    Mesaj konusu:

Gerçekten çok hoş anlar tebrik ediyorum.
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Verilen hediyeler
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
1. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering