Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslüm babanın 2 inci ölüm yıl dönümü.
müslüm babanın 2 inci ölüm yıl dönümü.

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
bitirim2usta
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 03-Mar-2015 / 07:22    Mesaj konusu: müslüm babanın 2 inci ölüm yıl dönümü.

Müslüm Baba mızın ölümünün ikinci yıl dönümün de Merhum Müslüm Gürses i Rahmetle anıyoruz çok özledik seni Baba inşallah mekanın cennet olmuştur ölümsüz aşkımızı mahşere saklıyoruz Müslüm Baba ahiret de evlatların sana tek tek gelecek bekle bizi Baba. Sad
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
2 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
dmreda
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 03-Mar-2015 / 15:19    Mesaj konusu: Re: müslüm babanın 2 inci ölüm yıl dönümü.

s.a günler,aylar ,seneler ,su gibi geçiyor ve babanın her şarkısını dinlediğimde içim cız ediyo ne kadarda yeri belli,ne kadar mazlum gitti.RABBİM C.C mekanını cennet eylesin.onun şarkılarını dinledigim ve hissettigim içim kendimi şanslı hissediyorum.
Bazen sisli yola benzer
Bazen kırık dala benzer
Yeşillere ala benzer
Hatıralar hatıralar

Dalar gideriz hüzünle
Anıların özlemiyle
Alır gider beni böyle
Hatıralar hatıralar

Coşkun akan sular gibi
Akar durur hatıralar
Ne sorar ne bir şey söyler bakar durur
Hatıralar hatıralar....

Mısra mısra her şarkıda hüzün var
Üzme beni müslüm baba mutluluga sözüm var
Sen belkide dertlisin kederlisin.
Lakin benim umutlarla dolu bir gönlüm var.
Üzerimde taşırken hayatın çilesini
Müslüm baba sen öğrettin bana gülmesini
Gördüğüm rüyada hayat yok bana
Üzülmem baba ben bu hayata.......
Razıyım feleğin her oyununa
Sen yeter ki devam et şarkıya..........
Eğer bir gün susarsa o güzel sesin
Seni sevmeyen muradına ermesin.........

Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 03-Mar-2015 / 15:45    Mesaj konusu: Re: müslüm babanın 2 inci ölüm yıl dönümü.

Mekanı cennet olsun inşallah. Her sene Kral Fm hatırlar sağolsunlar. İstanbuldaki arkadaşlar bugün gidebilirse Babanın kabrine kral fm program sunuculaının bazıları da orada olacak. saygılar.
38 saniye sonra eklenen mesaj:
Eda bu arada akrostij çok iyi olmuş.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 03-Mar-2015 / 15:58    Mesaj konusu: Re: müslüm babanın 2 inci ölüm yıl dönümü.

mustafa naber kardeşim ne zamandır görüşemiyoruz zira klavye arkadaşlıgı kardeşligi zaman gelip son buluyo.keşke vakit olsada kabrine gidebilsek imkanlar ve hayat şartları engelliyo malum

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ırak suriye ara sıra TÜRKİYE
MesajTarih: 03-Mar-2015 / 21:14    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babanın 2 inci ölüm yıl dönümü.

mekanın cennet olsun müslüm baba.. ardında bı dünya seven ve dua eden ınsan bıraktın

Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 03-Mar-2015 / 21:41    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın 2 inci ölüm yıl dönümü.

Mekanın cennet olsun Baba senin evlatların seni unutmaz...

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 03-Mar-2015 / 23:47    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın 2 inci ölüm yıl dönümü.

Yokluğuna alışamadık fakat seni asla unutmayacagız.Allahın rahmeti üzerinde olsun.

Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 04-Mar-2015 / 18:53    Mesaj konusu: Cevap: Re: müslüm babanın 2 inci ölüm yıl dönümü.

dmreda demiş ki:
mustafa naber kardeşim ne zamandır görüşemiyoruz zira klavye arkadaşlıgı kardeşligi zaman gelip son buluyo.keşke vakit olsada kabrine gidebilsek imkanlar ve hayat şartları engelliyo malum

Hacı abilerle bi ara görüşcez Eda. İmkan olursa seni de çağırırız.

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 05-Mar-2015 / 02:36    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: müslüm babanın 2 inci ölüm yıl dönümü.

Arabeskin Babası BABA MüsLüm Gürses Her Daim Kalbimizde Onu Çok Özlüyoruz Allah Mekanını Cennet Eylesin Yattıgı Yer Nur Dolsun İnşaallah. UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ
Kullanıcı profilini gör
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 07-Mar-2015 / 05:11    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: müslüm babanın 2 inci ölüm yıl dönümü.

müslüm baba benzerleri gelmişti o gün kabrine baya kalabalıktı ayrıca twitterde gün boyu trend topic oldu müslüm baba unutulmayan bir sanatcı unutulmayacakta saygılar.

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
geceler45
Üye
Üye

Nereden: Hatay
MesajTarih: 07-Mar-2015 / 06:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: müslüm babanın 2 inci ölüm yıl dönümü.

Unutmadık,unutmayacağız.Mekanı cennet olsun babanın.
Kullanıcı profilini gör
MusLumBesk
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 04-Nis-2015 / 16:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: müslüm babanın 2 inci ölüm yıl dönümü.

zaman durmadan akmaya devam edecek bir bakmışsın kaç yıllar geçti diyeceksin. hayat bu . daha dün gibi halbuki 2 sene gelmiş geçmiş elbetteki zaman durmayıp akacak ama müslüm gürses ve ona olan sevdamız baki kalacak.herşeyden önce babayı bana sevdirdiği için Allah'a şükürler olsun.erken kaybetmiş olsakda sevgimiz ebedi kalır inşAllah. mart ayı içinde babayı ziyaret ettim. duamı ederken baktım ki muhterem annemiz aracıyla çıktı geldi nasıl mutlu oldum.o hüzün mabedinin içerisinde olsada bu karşılaşma bir anı bir hatıra olarak kalacak işte.bir kaç resim çekildik o duasını etti kuran ı kerimini okudu ve baba ile biraz konuştu içindeki hüzünlerden biraz babaya aktardı.baktım ki annemiz babayı çok ama çok sevmiş bir kaç anısından bahsetti gözlerim dolu dolu oldu ama ağlayamadım tarifsizdi duygularım. hala o kadar çok acı çektigini gördüm ya muhterem annemizin üzüldüm.gözlerinden akan yaşlar zor dindi. belliydi yılların verdigi o sevginin kalpte yer tuttugu. sonra uyurladım annemizi bende biraz babayı seyredip koyuldum yola tekrar. içimdeki acının tarifini bulamadım bir türlü sen gideli baba. adını duydugumda yada seni hatırladıgımda hüzünler çöküyor ağırlıgınca içime senin dedigin gibi olsun hadi baba ( Vesaire vesaire ... )
Kullanıcı profilini gör
ADANALl
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ADANA
MesajTarih: 27-Hzr-2015 / 20:37    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: müslüm babanın 2 inci ölüm yıl dönümü.

kalbimden hiç çıkmıyor Allah günahlarını bağışlasın.

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering