Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Baba Konser
Müslüm Baba Konser

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Bulunmayan, Çeşitli Plak Şarkıları ve Diğerleri
Yazar Mesaj
muhammed
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BATMAN
MesajTarih: 19-Hzr-2013 / 18:05    Mesaj konusu: Müslüm Baba Konser

Youtube'de, Mehmet Küçük'ün paylaştığı Müslüm Baba videolarını izlemenizi tavsiye ediyorum. Ayrıca bu arkadaşı tanıyan biri varsa irtibata geçse ve videoların tamamını paylaşmasına vesile olsa.

1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
karakartal82
Üye
Üye

MesajTarih: 19-Hzr-2013 / 18:31    Mesaj konusu: Re: Müslüm Baba Konser

ben mehmetle irtibata geçeyim durumu anlatayım.onay verirse paylaşır sanırım.

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 19-Hzr-2013 / 20:18    Mesaj konusu: Re: Müslüm Baba Konser

Ben uzun süre önce Muslumcu.com da reklamlı paylaşımlara (resim ya da videoların üzerine her hangi isim veya site adresi yazma durumu) izin vermemeye başladığım andan beri sitede paylaşım yapmıyor.

Genel konuşmak gerekirse kimse elindekini paylaşmıyor, uzun vadede ufak tefek payaşımlarda bulunuyorlar. Ya da kendi sayfalarında kendi adlarını öne çıkarmak suretiyle paylaşımda bulunuyorlar.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
arif_54
Üye
Üye

Nereden: Trabzon
MesajTarih: 21-Hzr-2013 / 01:33    Mesaj konusu: Re: Müslüm Baba Konser

Sırf kendi adı yazmıyor diye bunu bizlerle paylaşmayacaksa yazıktır. Sadece bu kişi için konuşmuyorum. Kim bilir nice konser kayıtları tv kayıtları neler neler vardır.. Bunları saklamanın kime ne kârı var sorarım.
Kullanıcı profilini gör
mahsunkul_05
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: amasya
MesajTarih: 22-Hzr-2013 / 17:27    Mesaj konusu: Re: Müslüm Baba Konser

abi allah razı olsun paylaşandan lütfen devamı gelsin lütfeeeeeeeeeeeeeen
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 24-Hzr-2013 / 01:16    Mesaj konusu: Re: Müslüm Baba Konser

arkadaşlar bilip bılmeden konuşmayın siteye paylaşmasını bilmiyorum ondan yapmıyorum günaımı almayın kimsenin kimseye birşey ispatlamaya ihtiyacı yok burayada sunarız ama yemin de edebilirimki buraya sadece mp3 yada resim paylaşabiliyorum söyliyeceklerim bu kadar ... isim yapama amacında degilim saygılar arkadaşlar

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 24-Hzr-2013 / 05:43    Mesaj konusu: Re: Müslüm Baba Konser

Genel konuşmak gerekirse kimse elindekini paylaşmıyor, uzun vadede ufak tefek payaşımlarda bulunuyorlar. Ya da kendi sayfalarında kendi adlarını öne çıkarmak suretiyle paylaşımda bulunuyorlar.

Burda yanlış bi cümle yok çok haklı ama gelin görünki facebook site ortamını bitirdi ve her şeyi geçtim eskiden sohpet odası tıklım tıklım dolardı bazen giriyorum sayfa bana ben sayfaya bakıyorum reklam olayına gelince xmen veya bi başkası olsun gereksiz polemige girilmez bu saatten sonra reklamlı paylaşacagın yerde reklam koymadan paylaşılsın bence hiç bişey kaybetmeyiz.......

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 24-Hzr-2013 / 21:34    Mesaj konusu: Cevap: Re: Müslüm Baba Konser

KUSTURDUNGONLUMU demiş ki:

Burda yanlış bi cümle yok çok haklı ama gelin görünki facebook site ortamını bitirdi ve her şeyi geçtim eskiden sohpet odası tıklım tıklım dolardı bazen giriyorum sayfa bana ben sayfaya bakıyorum reklam olayına gelince xmen veya bi başkası olsun gereksiz polemige girilmez bu saatten sonra reklamlı paylaşacagın yerde reklam koymadan paylaşılsın bence hiç bişey kaybetmeyiz.......
kardeş guzel söyledin haklsın paylaşırsan izleriz saygılar

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 25-Hzr-2013 / 03:18    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Müslüm Baba Konser

kardeşim siz arşivcisiniz eyvallah ben şimdiye kadar kimseye dümenden benim arşivim var demedim çünkü yok ben hani arşivciler ne diyor mp3 ten arşiv olmazbende biliyorum olmadıgını olayı çarptırıyosun xmen mehmet ha sadece sana yazılmış bişey degil bu üstüne alıyosan bilmem yani ben haksızmı demişim facebook siteyi azalttı diye polemige tartışmaya girilmesin istedim sen kendin polemik tartışma yaratıyosun kardeş eyvallah

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 28-Hzr-2013 / 23:48    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: Müslüm Baba Konser

KUSTURDUNGONLUMU demiş ki:
kardeşim siz arşivcisiniz eyvallah ben şimdiye kadar kimseye dümenden benim arşivim var demedim çünkü yok ben hani arşivciler ne diyor mp3 ten arşiv olmazbende biliyorum olmadıgını olayı çarptırıyosun xmen mehmet ha sadece sana yazılmış bişey degil bu üstüne alıyosan bilmem yani ben haksızmı demişim facebook siteyi azalttı diye polemige tartışmaya girilmesin istedim sen kendin polemik tartışma yaratıyosun kardeş eyvallah
tamamdır kardeş dediğin gibi üzerime alınmıyorum sorun yok hep kardeşiz bunlar gelip geçici
ayrıca bende arşivci degilim iyi akşamlar

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 30-Hzr-2013 / 03:27    Mesaj konusu: Cevap: Re: Müslüm Baba Konser

xmen demiş ki:
arkadaşlar bilip bılmeden konuşmayın siteye paylaşmasını bilmiyorum ondan yapmıyorum günaımı almayın kimsenin kimseye birşey ispatlamaya ihtiyacı yok burayada sunarız ama yemin de edebilirimki buraya sadece mp3 yada resim paylaşabiliyorum söyliyeceklerim bu kadar ... isim yapama amacında degilim saygılar arkadaşlar

Sitenin video yükleme butonu yok, tüm video paylaşımları youtube'a yüklenip burada linki paylaşılıyor.
Bu sitede paylaşmasını bilmiyorum demişsin, anlatayım 3 adım, çok basit;

Youtube.com'a video yükle
Konu aç
Video linkini konuda paylaş.

Sanırım artık öğrendin. Böylelikle sözünün arkasında durup reklamsız videolar paylaşabilirsin.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 02-Tem-2013 / 02:12    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Müslüm Baba Konser

tmm bilal saolasın bu şekilde ise kolay eklerim

Üye
Üye

MesajTarih: 20-Tem-2013 / 02:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Müslüm Baba Konser

içimizde var buruk acıııı geçen sene çaykur reklamını ızlıyorduk sımdı sen nerdesin
Kullanıcı profilini gör
baba_muslumcu25
Üye
Üye

Nereden: izmir
MesajTarih: 29-Tem-2013 / 18:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Müslüm Baba Konser

1 ay oldu nerede vidyolar ??

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering