Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Alkol Yok Kullanmıyor
Alkol Yok Kullanmıyor

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Özel
Yazar Mesaj
bicare_517
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Ordu Vatan & Ünye Mekan
MesajTarih: 25-Ağu-2008 / 22:00    Mesaj konusu: Alkol Yok Kullanmıyor

Slm arkadaşlar...!
Sivilde Sıkça rasladığım bir olay birine müslüm dinliyorum dediğim zaman allahın sarhoşu diye çıkış yapıyor gerci cvp nı alıyor ama bu sıkıntıya benim haricimde bir cok müslümcü arkadaşlar maruz kalmıştır.
modi gazinosu görüntülerinden bir parça o gece gümüş tepsilerle viski ve şampanyalar götürüldü.
özel bir bardakla yarım duble rakı götürüldü ve müslüm gürses kadehi ağzına kadar götürüp sadece ortam yaptı .
benim bizzat konuşmamdada içkiyi uzun yıllar önce bıraktığını günde 2 paket sigara içtiğini söylemişti.
hatta espri bile yaptı. Dişim Ağrıdığı zaman bile kullanmıyor Dişciye gidiyorum bağkurum var dedi:D
dışardaki arkadaşlarla böyle diyuolağa girdiğinizde 1979 tarsuz adana olayını pilatinden flan bahsedin bizim halkımız kulakdan dolma seylerin dedikodusunu cok sever SAYGILAR..........!

Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 01:02    Mesaj konusu: Re: Alkol Yok Kullanmıyor

Baba alkolü bıraktı yani söylenenlere inanmamak lazım...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 02:24    Mesaj konusu: Re: Alkol Yok Kullanmıyor

müslüm baba nın alkol kullandıgını iddia eden kişi ya babayı lekelemek için çaba vermektedir yada babayı takip etmeyen biridir....

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 03:13    Mesaj konusu: Cevap: Alkol Yok Kullanmıyor

bildiğim kadarıyla 1990 lardan beri içmiyor

Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 03:30    Mesaj konusu: Cevap: Alkol Yok Kullanmıyor

babanın alkolü bıraktını biliyorum ama ne zaman bıraktı fakat onu bilmiyorum saygılar

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: yalova
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 04:09    Mesaj konusu: Re: Cevap: Alkol Yok Kullanmıyor

herkez babayı kötülemek için hep içki lekelemeye çalıştılar.!! buda onlara kapak olsun artık.!! Müslüm gürsesin insanlığı yeter...
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 07:20    Mesaj konusu: Cevap: Alkol Yok Kullanmıyor

baba söylendigi gibi baya oldu alkoli bırakalı. ki farzedelim bırakmadı. bize ne! bize bi zararımı var
zaten babayı bu konularda konuşuyorlar bu konu hakkında yargılayabiliyorlar .
varsa eger sesi hakkında yorumu hakkında yorum yapın demi.
kardeşim senin özeline kimse karışıyor mu?
yada konuşturuyormusun o zaman başkası hakkında da konuşma.

insanları anlamak cok zor işte neyse diyelim biz babaya devam.

bu arada YORUMUNUZU YAZARKEN ''MÜSLÜM'' DEĞİL, MÜSLÜM GÜRSES YADA MÜSLÜM BABA OLARAK HİTAP EDİNİZ!.

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 07:34    Mesaj konusu: Re: Cevap: Alkol Yok Kullanmıyor

aynen ömer baba gibi düşünüyorum kimsenin özel hayatı kimseyi ilgilendirmez heleki söz konusu baba ise içsede içmesede her zaman her yerde baba yine baba

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: gaziantep
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 20:31    Mesaj konusu: Re: Cevap: Alkol Yok Kullanmıyor

ömer abim denililecek herseyi demis bırakın alem bize serseri babaya ayyas desin bizide babayıda bilen bilio
Kullanıcı profilini gör
nerdenbilsinler
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 22:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: Alkol Yok Kullanmıyor

snare demiş ki:
ömer abim denililecek herseyi demis bırakın alem bize serseri babaya ayyas desin bizide babayıda bilen bilio

aynen katılıyorum Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 22:07    Mesaj konusu: Re: Cevap: Alkol Yok Kullanmıyor

baba alkolü bıraktı,ama diyelimki bırakmadı,baba alkolle daha süper yorum yapıyor,azcık alkolle daha iyi konsantre oluyor,walla bende bir zamanla eğitimim dönemimde awrupada sahne aldım 5 sene,babanın yorumuyla eserlerini seslendirdim,azcık alkol aldığım zaman konsantrem daha iyi oluyordu,yoksa gazino aleminde müzik ortamında güzel ve sağlam yorum yapmak istiyorsan atmosferden kopman lazım,oda azcık alkolle çözülüyor,ben inşşat mühendisiyim,projelerimi çizerken bile konsantrem olsun diye azcık alkol alırım.
Kullanıcı profilini gör
MrColumbo
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Almanya
MesajTarih: 09-Eyl-2008 / 05:44    Mesaj konusu: Re: Cevap: Alkol Yok Kullanmıyor

Benim hizli oldugum zamanlar kac kere teklif ettim icmedi...
Kullanıcı profilini gör
BaBaFan4
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 09-Eyl-2008 / 06:22    Mesaj konusu: Cevap: Alkol Yok Kullanmıyor

yav alkol aldığı yok babanın kaznaın etkilerinden dolayı o tavırları ama bilmeyen adamlar çıkıp sarhoş keş diyorlar diyenler ağzının payını alıyor tabi
Kullanıcı profilini gör
suskun_ahmet56
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 14-Eyl-2008 / 08:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: Alkol Yok Kullanmıyor

her koyun kendi bacağından asılır içmişse kendine zarar vermiş millete neki............
eyw......
Kullanıcı profilini gör
jest_50
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 14-Eyl-2008 / 19:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: Alkol Yok Kullanmıyor

evet bende 90 Li yillardan berri içmediğini duymuştum ama o yillardada cok içermiş babaaaaaaaaaaaaa Very Happy Very Happy
Kullanıcı profilini gör
siracettinesin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MARDİN KALESİNDEN
MesajTarih: 12-Ekm-2008 / 09:47    Mesaj konusu: Re: Cevap: Alkol Yok Kullanmıyor

suskun_ahmet56 demiş ki:
her koyun kendi bacağından asılır içmişse kendine zarar vermiş millete neki............
eyw......

Ahmet sana aynen katıluyorum kardeşim''Her koyun kendi bacağından asılır''...

içmeden yıkılmış sarhoş gibiyim...
Kullanıcı profilini gör
damar_dn
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 25-Ekm-2008 / 06:06    Mesaj konusu: Re: Cevap: Alkol Yok Kullanmıyor

ewet cok dogru soluosnz .içmiş veya içio kimene...
Kullanıcı profilini gör
muslumkar05
Üye
Üye

Nereden: Amasya
MesajTarih: 11-May-2012 / 00:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: Alkol Yok Kullanmıyor

BABAmız zamanında suluyu kuruyu affetmezmiş ama muhterem nurdan sonra baba yavaş yavaş elini eteğini çekmiş onlardan şimdi kalmadı diye biliym

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering