Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim ettik
[Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim ettik
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Verilen hediyeler
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 23-Hzr-2011 / 19:08    Mesaj konusu: [Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim ettik

Müslüm Gürses'in doğum günü için bu konuda kararlaştırıp yaptırdığımız tesbihi dün babacan1102 sitemiz adına baba'ya takdim etmiştir. Yeni fotoğraflar geldikçe konuyu güncelleyeceğim ardakaşlar. Destek olanlara teşekkürler.

Müslüm Baba'nın herkese selamı var.

Hediye verildikten sonra çekilen (gizli çekim) kısa bir video:
Baba'nın elindeki tesbihe dikkat Smile

Açamayanlar için video url'si https://www.muslumcu.net/resimler/dogumgunu/2011/gurseshediye2011.mp4

Gönlünüz Gönlümüzdür!

Önceki yıllarda hediyelerimiz:
7 Mayıs 2006 - Yağlı boya tablo
7 Mayıs 2007 - Baskı tablo
7 Mayıs 2008 - Mikrofon
7 Mayıs 2009 - Kol Saati
7 Mayıs 2010 - Saz

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!

En son Admin tarafından 12-Eyl-2011 / 19:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
4 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 23-Hzr-2011 / 19:38    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim ettik

vealeykümselam. Emeği geçen ve Müslüm Babayı gerçekten yürekten bir Müslümcü olarak seven sayan tüm Müslümcü gardaşlarıma teşekkürler...

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
karakartal82
Üye
Üye

MesajTarih: 23-Hzr-2011 / 21:29    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim ettik

vealeykumselam.nihayet hediye babamıza takdim edildi.emeği geçen tüm müslümcü arkadaşlara sonsuz teşekkürler.diğer resimleride sabırsızlıkla bekliyoruz.saygılar..

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 24-Hzr-2011 / 00:38    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim ettik

A.s Diyelim. Desteğimiz Olmadı ama Yinede Emeği Olanların TAktim edenlerin gönlüne sağlık
ayrıca ömer baba, müslüm babanın evimi orası

Kullanıcı profilini gör
abdi

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 24-Hzr-2011 / 04:45    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim ettik

büyük zahmette bulundugun icin saol üstadim.

Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 24-Hzr-2011 / 04:49    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim ettik

ve aleyküm selam..Emeği geçenlere,bu hediye için uğraşanlara da teşekkür etmeyi Müslümcü olarak kendime borç biliyorum..

Üye
Üye

MesajTarih: 25-Hzr-2011 / 00:08    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim ettik

vay beeeeeeeeeeeeeeeeeee Yerinde olmak isterdim kardeşim müslüm baba 'ya feda olsun
1 dakika sonra eklenen mesaj:
Ve Aleykum selam muslum baba ne zaman programı var açık hava konserleri ne durumda su fotografları görünce o kadar kötü oldum ki bi biz göremedik :/
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 25-Hzr-2011 / 04:10    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim ettik

Ve Aleykum Selam valla nediyim biz bu senede gidemedik kısmet olmadımı olmuyor işte Benimde destegim olmadı inşallah bidahaki seneye yaşarsak bende katkıda bulunmak isterim babayla ömer abi fena poz vermişler emegi geçen herkeze teşekkürler ömer usta eyvallah babaya tesbih fena yakışmış sende saolasın bilal abi eyvallah....

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 25-Hzr-2011 / 21:18    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim ettik

Emeği gecen tüm dostlara teşekkür ederim.Evet fatih müslüm gürses in evi orası.Bu arada videoyu en kısa zamanda ekliyoruz.
Bilal Kardeşim bizzat İlgileniyor..

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 27-Hzr-2011 / 05:58    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim ettik

emeğinize sağlık arkadaşlar her sene olduğu gibi önemli bir buluşmaya vede hediyeyi taktim etmeye imza attınız bu kolay bir iş değil gerçektende emeği geçen bütün dostalra sonsuz tşkler.

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 27-Hzr-2011 / 16:15    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim ettik

video eror kodu veriyo

Kullanıcı profilini gör
YORGUN52
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Trabzon
MesajTarih: 29-Hzr-2011 / 02:31    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim ettik

Aleyküm selam Baba, büyüksün. Seni ve dostları görmek bir gün nasip olur inşallah. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim. Hepinizden ALLAH razı olsun. Müslümcü kardeşlerin vesilesi ile tüm İslam aleminin mübarek miraç kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Saygılarımla,

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 07-Tem-2011 / 14:34    Mesaj konusu: Cevap: Re: [Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim

clgnsedat demiş ki:
emeğinize sağlık arkadaşlar her sene olduğu gibi önemli bir buluşmaya vede hediyeyi taktim etmeye imza attınız bu kolay bir iş değil gerçektende emeği geçen bütün dostalra sonsuz tşkler.

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 10-Tem-2011 / 10:48    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: [Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediyemizi ta

arkadaşlar tesbih fikri benden cıktı arkadaşlarda allah razı olsun fıkrımı begenıp onayladılar ama bızım ismimiz neden geçmedı gercekten üzüldum ama yınede saolun
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

MesajTarih: 10-Tem-2011 / 12:52    Mesaj konusu: Cevap: Re: [Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim

atasayar demiş ki:
video eror kodu veriyo

Düzelmiş olması lazım.
bahadir1903 demiş ki:
arkadaşlar tesbih fikri benden cıktı arkadaşlarda allah razı olsun fıkrımı begenıp onayladılar ama bızım ismimiz neden geçmedı gercekten üzüldum ama yınede saolun

Bu konuda hep birlikte ne tür bir hediye alalım diye konuştuk, bu konuda destek olmak isteyen arkadaşlarımız desteklerini belirttiler.
burada kesinleşti (senin adın geçiyor)...

Hediye Muslumcu.com ve tüm Müslümcüler adına veriliyor kardeş. Bence ismi geçmesi gerekenler maddi destek sağlayanlardır, o arkadaşlarımız da senelerdir olduğu gibi ilgili konuda listeleniyor.
Şahsi düşüncem ve sitemizin işleyişi kişileri ön plana çıkarmak yerine "Müslümcüler" adı altında organizasyonları yürütmektir.

Kullanıcı profilini gör
bahadir1903
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 10-Tem-2011 / 15:28    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: [Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediyemizi ta

kimi elinden geleni yapar kimi cebindekileri ortaya koyar sayın admin ama söyle bi söz söyşeyım hep hediyeleri dikkat ediyorumda aynı arkadaşlarla verıyorsunuz siz kendi arkadaş cevrenizle bu işleri yapıyorsunuz buradaki müslümcü arkadaşlara desenızkı kım maddı manevı destek verırse o kişilerle biz hediye vermeye gıdeceğiz bak ozaman bir müslümcü arkadaş kalırmı yardım etmeyen ama sizin buradaki müslüm gürsesle olan resimler aynı kişiler aynı gurup bir tv cekimi olsa oradaki 10 kişi hep varsınız neden bir defada burada demiyorsunuz sizlerde gelın sızlerde olun bende müslüm gürsesin yanına gideceğimi bilsem sizi bırakın ben tespihi tek bvaşıma alır götürürüz yanı gerci ben cok defa grdum istanbulda oldugum için müslüm babayı defalarca gördum o nemlı degıl hiç görmemıs olan kardeşlerimiz var onlarla hedıye vermeye gıtsenız muslum gurses bunlarda kımmı dıyecek yooo bence demez ama bunlar yapılmıyor bende her defasında dıle getırıyorm (saygılar)
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

MesajTarih: 11-Tem-2011 / 10:23    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: [Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediye

bahadir1903 demiş ki:
kimi elinden geleni yapar kimi cebindekileri ortaya koyar sayın admin ama söyle bi söz söyşeyım hep hediyeleri dikkat ediyorumda aynı arkadaşlarla verıyorsunuz siz kendi arkadaş cevrenizle bu işleri yapıyorsunuz buradaki müslümcü arkadaşlara desenızkı kım maddı manevı destek verırse o kişilerle biz hediye vermeye gıdeceğiz bak ozaman bir müslümcü arkadaş kalırmı yardım etmeyen ama sizin buradaki müslüm gürsesle olan resimler aynı kişiler aynı gurup bir tv cekimi olsa oradaki 10 kişi hep varsınız neden bir defada burada demiyorsunuz sizlerde gelın sızlerde olun bende müslüm gürsesin yanına gideceğimi bilsem sizi bırakın ben tespihi tek bvaşıma alır götürürüz yanı gerci ben cok defa grdum istanbulda oldugum için müslüm babayı defalarca gördum o nemlı degıl hiç görmemıs olan kardeşlerimiz var onlarla hedıye vermeye gıtsenız muslum gurses bunlarda kımmı dıyecek yooo bence demez ama bunlar yapılmıyor bende her defasında dıle getırıyorm (saygılar)

"Destek olun sizi Müslüm Gürses'le buluşturalım, sizi de götürelim" demek bize yakışmaz, biz maddi yardım beklemiyoruz. Zira bu sitenin ayakta durması için gereken masraf tarafımdan karşılanıyor ve hediyelerde toplanan paraların çok üstünde. Yani "maddi destek sağlayın" dememizdeki amaç: destek sağlayanların maneviyat yönünden etkisi olsun diye. Zira 2006 yılı hediyemizi Müslüm Gürses'in evinin duvarında asılıdır. Yani 5-10-25-50.. (her neyse az ya da çok olmasının önemi yok) lira veripte hediyeye destek olan arkadaşlar gurur içinde diyebilirki: "Müslüm Gürses'e tablo yaptırdık, benimde destek olduğum tablo Baba'nın evinin duvarında asılı..."

Bilmediğiniz şeyler var arkadaşlar, arka planda yaşanan sıkıntıları sitemize yansıtmıyoruz.
Nasıl yansıtmıyoruz? Doğum günü 7 Mayıs'ta iken biz hediyeyi 2 ay sonra verebilmişiz. Hiç düşündünüz mü "yahu bu hediye neden 2 ay sonra verildi" diye? Mesela bu hediye günü arkadaşlar 6-7 saat boyunca Baba'yı beklemişler.. 2 ay boyunca defalarca telefonlar edildi, defalarca gidinip gelindi sonuç alınamadı..
6 hediyenin 4'ü baba'nın çıktığı bir mekan son anda tespit edilip, anında bir kararla gidilip (hatta bir çoğunda dayatma ile) veriliyor. Zaten Baba'nın çıktığı mekanlarda reklam konusundaki sıkıntıları konuşmuştuk. Daha çok sıkıntılar var ama bu kadarı cevap için kafi sanırım.

Babacan1102 fan club sorumlumuz olarak bu tür organizasyonların başında'dır. Diğer arkadaşlar da senelerdir Muslumcu.com üyesidir, ayrıca babacan'ın sitemiz aracılığıyla tanıştığı yakın arkadaşlarıdır. Destek olan ya da olmayan herkes hediye verildiği sırada bizlere eşlik edebilir. Bu güne kadar da özeldan bana ya da babacan'a ulaşıp "ben hediye verildiği sırada sizlerle birlikte olmak istiyorum" diyen hiç bir arkadaşımızı da geri çevirdiğimizi hatırlamıyorum. Belki diyebilirsiniz, yahu mekana gitmişsiniz mekanda vermişsiniz sitenin ana sayfasında duyursaydınız biz de gelseydik. Dediğim gibi böyle bir şey mümkün değil, organizasyon denilen olay önceden planlanıp saati vakti ayarlanmış olan katılımlara denir. Ne yazık ki hediye konusunda bizden kaynaklanmayan nedenlerden dolayı organize olamıyoruz.

Ama "fark etmez, her türlü mekana saat 11-12.. kaç olursa olsun gelirim, bir telefon yeter) diyen arkadaşların (bi dahakine bu şekilde yapalım) cep telefonlarını alalım. Yine bir mekanda çıktığının haberini alıp giderken sizi de arayalım sizlerde gelin (maddi desteğe gerek yok, Müslümcü ve sitemizin üyesi olması yeterli).

Durum bu kardeş. Bu yazdıklarım sadece senin için değil, genel olarak konuştum. Belki aynı soru işaretleri diğer arkadaşlarda da bulunuyor aolabilir...
Bu arada ismini hatırlayamadığım bir üyemiz bana özel mesaj atıp Baba'ya ulaştırmamız için yazdığı bir şiiri göndermişti. Babacan şiiri takdim etmiş, bilgisi olsun.

Kullanıcı profilini gör
bahadir1903
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 11-Tem-2011 / 17:43    Mesaj konusu: re: cevap: re: cevap: re: [mayıs 2011] baba'ya dogum günü he

Admin demiş ki:
bahadir1903 demiş ki:

"Destek olun sizi Müslüm Gürses'le buluşturalım, sizi de götürelim" demek bize yakışmaz, biz maddi yardım beklemiyoruz. Zira bu sitenin ayakta durması için gereken masraf tarafımdan karşılanıyor ve hediyelerde toplanan paraların çok üstünde. Yani "maddi destek sağlayın" dememizdeki amaç: destek sağlayanların maneviyat yönünden etkisi olsun diye. Zira 2006 yılı hediyemizi Müslüm Gürses'in evinin duvarında asılıdır. Yani 5-10-25-50.. (her neyse az ya da çok olmasının önemi yok) lira veripte hediyeye destek olan arkadaşlar gurur içinde diyebilirki: "Müslüm Gürses'e tablo yaptırdık, benimde destek olduğum tablo Baba'nın evinin duvarında asılı..."

Bilmediğiniz şeyler var arkadaşlar, arka planda yaşanan sıkıntıları sitemize yansıtmıyoruz.
Nasıl yansıtmıyoruz? Doğum günü 7 Mayıs'ta iken biz hediyeyi 2 ay sonra verebilmişiz. Hiç düşündünüz mü "yahu bu hediye neden 2 ay sonra verildi" diye? Mesela bu hediye günü arkadaşlar 6-7 saat boyunca Baba'yı beklemişler.. 2 ay boyunca defalarca telefonlar edildi, defalarca gidinip gelindi sonuç alınamadı..
6 hediyenin 4'ü baba'nın çıktığı bir mekan son anda tespit edilip, anında bir kararla gidilip (hatta bir çoğunda dayatma ile) veriliyor. Zaten Baba'nın çıktığı mekanlarda reklam konusundaki sıkıntıları konuşmuştuk. Daha çok sıkıntılar var ama bu kadarı cevap için kafi sanırım.

Babacan1102 fan club sorumlumuz olarak bu tür organizasyonların başında'dır. Diğer arkadaşlar da senelerdir Muslumcu.com üyesidir, ayrıca babacan'ın sitemiz aracılığıyla tanıştığı yakın arkadaşlarıdır. Destek olan ya da olmayan herkes hediye verildiği sırada bizlere eşlik edebilir. Bu güne kadar da özeldan bana ya da babacan'a ulaşıp "ben hediye verildiği sırada sizlerle birlikte olmak istiyorum" diyen hiç bir arkadaşımızı da geri çevirdiğimizi hatırlamıyorum. Belki diyebilirsiniz, yahu mekana gitmişsiniz mekanda vermişsiniz sitenin ana sayfasında duyursaydınız biz de gelseydik. Dediğim gibi böyle bir şey mümkün değil, organizasyon denilen olay önceden planlanıp saati vakti ayarlanmış olan katılımlara denir. Ne yazık ki hediye konusunda bizden kaynaklanmayan nedenlerden dolayı organize olamıyoruz.

Ama "fark etmez, her türlü mekana saat 11-12.. kaç olursa olsun gelirim, bir telefon yeter) diyen arkadaşların (bi dahakine bu şekilde yapalım) cep telefonlarını alalım. Yine bir mekanda çıktığının haberini alıp giderken sizi de arayalım sizlerde gelin (maddi desteğe gerek yok, Müslümcü ve sitemizin üyesi olması yeterli).

Durum bu kardeş. Bu yazdıklarım sadece senin için değil, genel olarak konuştum. Belki aynı soru işaretleri diğer arkadaşlarda da bulunuyor aolabilir...
Bu arada ismini hatırlayamadığım bir üyemiz bana özel mesaj atıp Baba'ya ulaştırmamız için yazdığı bir şiiri göndermişti. Babacan şiiri takdim etmiş, bilgisi olsun.
kardeş ben yanlış anlaşıldım bu konuyu ben dıle getırmemın sebebı şudur hem siteye daha çok talep artar hemde sana ciddi anlamda söyluyorum aynı yüzleri aynı karede gömek benı mutsuz edıyor tamam site kurucularına sonsuz saygım var bu kadar baba hayranını bır araya toplamak kolay degil ama ben sunu anlatmak istiyorum bır degişik sima daha eklensin o karenın içine beni çagırın demıyorum yanlıs olmasın çekiliş mi yaparsınız kura mı cekersınız 1 arkadaş hiç germemıs gormek ısteyen bır muslumcu göturun o ınsanı görmek isterim şahsi fikrim her sene aynı kelımelerı tekrarlıyorum kusuruma bakmayın dokunuyor bana yanı yazmasam içimde kalır üzülüyorum sıkılıyorum daraldım yanı ok hedıye tamam ama trt1 de muslum gurses konuk oluyor ama aynı gurup aynı yerde bır degısık ınsan evladı yok buna ben dayanamıyorum bılmıyorum cokmu tepkı gosterıyorum neyse saol daha fazla konusmama gerek yok umarım anlasılmısımdır emeği geçen her arkadaşa tşk ederim saygılar
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 12-Tem-2011 / 08:06    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: [Mayıs 2011] Baba'ya dogum günü hediye

bahadir1903 demiş ki:

Öncelikle ben konuya şurdan yaklaşmak istiyorum;Hep takip ediyorum diyorsun ve sitede sadece 17 adet yorumun var keza bunun en az 2 si bu konu altında.Bu nasıl bir takip oluyor.
Hediye konusunda maddi destek konusuna gelince,biz kimseden zorla birşey talep etmedik etmeyizde.gir bak hediye konusunda biz kimden zorla para istemişiz.Bilalinde dediği gibi coğu zaman cebimizden topluyoruz.dışardan bakınca belki size çok basit gelebilir,ama bilmediginiz yansıtmadığımız sayısız tatsız şeyler var.biz en ufagını bile müslümcü dostlarımıza yansıtmıyoruz.
hep aynı yüzler demişsin o aynı yüzler dediğin kişiler her zamanda olacak çünkü müslüm gürses dedin mi sadece burdan takip etmek degildir.onlar en kötü günümüzde hep yanımızda oldular.şimdi bunun tartışmasını yapacak değilim.
benim bu site aracılıgıyla müslüm gürses le aynı kareye koydugum sayısız insan var hatta bunun konusu bile acılmıştı ama bulamadım.Ve o insanlar o günden sonra siteye girip tek bir konuya yorum yapmayan kişiler sınıfına girdi.
ve ben tek bir gün bunun bahsini bile yapmadım. taki sen bunları yazana kadar.
Hani dışardan bakınca bunlar size çok basit gelebilir,ama sandığınız gibi değil.
Bu sitede biri cıksın desin ki Ben babacan a gelmek istiyorum dedim fakat o beni götürmedi.diyemez çünkü yok.
Herkes sadece kendi penceresinden bakıp yorum yapıyor,yapacaksınız ama düşünerek kaldırıp indirerek.
Neden tek bir kişi demiyor ki olay hediye için para toplama oldugu zaman acılan konunun okunma sayısı binleri buluyorda yapılan yorum 20 yi geçmiyor.Çünkü kimsenin işine gelmiyor,yorum yazarsa para vermek durumunda kalacağını düşünüyor.
Hani neyin ne olduğuna gelindiğinde kimse benden daha fazlasını bilmez ya ben yinede susuyorum birşey demiyorum.
Ladı fazla uzatmadan demek istiyorum hiç birşey bildiginiz gibi degil.bunları yazıyorum maksat seni haksız duruma düşürmek degil sakın aklına böyle birşey gelmesin.herşeyden önce bu benim kişiliğime yakışmaz.

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
bahadir1903
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 12-Tem-2011 / 17:56    Mesaj konusu: re: cevap: re: cevap: re: [mayıs 2011] baba'ya dogum günü he

babacan1102 demiş ki:
bahadir1903 demiş ki:

Öncelikle ben konuya şurdan yaklaşmak istiyorum;Hep takip ediyorum diyorsun ve sitede sadece 17 adet yorumun var keza bunun en az 2 si bu konu altında.Bu nasıl bir takip oluyor.
Hediye konusunda maddi destek konusuna gelince,biz kimseden zorla birşey talep etmedik etmeyizde.gir bak hediye konusunda biz kimden zorla para istemişiz.Bilalinde dediği gibi coğu zaman cebimizden topluyoruz.dışardan bakınca belki size çok basit gelebilir,ama bilmediginiz yansıtmadığımız sayısız tatsız şeyler var.biz en ufagını bile müslümcü dostlarımıza yansıtmıyoruz.
hep aynı yüzler demişsin o aynı yüzler dediğin kişiler her zamanda olacak çünkü müslüm gürses dedin mi sadece burdan takip etmek degildir.onlar en kötü günümüzde hep yanımızda oldular.şimdi bunun tartışmasını yapacak değilim.
benim bu site aracılıgıyla müslüm gürses le aynı kareye koydugum sayısız insan var hatta bunun konusu bile acılmıştı ama bulamadım.Ve o insanlar o günden sonra siteye girip tek bir konuya yorum yapmayan kişiler sınıfına girdi.
ve ben tek bir gün bunun bahsini bile yapmadım. taki sen bunları yazana kadar.
Hani dışardan bakınca bunlar size çok basit gelebilir,ama sandığınız gibi değil.
Bu sitede biri cıksın desin ki Ben babacan a gelmek istiyorum dedim fakat o beni götürmedi.diyemez çünkü yok.
Herkes sadece kendi penceresinden bakıp yorum yapıyor,yapacaksınız ama düşünerek kaldırıp indirerek.
Neden tek bir kişi demiyor ki olay hediye için para toplama oldugu zaman acılan konunun okunma sayısı binleri buluyorda yapılan yorum 20 yi geçmiyor.Çünkü kimsenin işine gelmiyor,yorum yazarsa para vermek durumunda kalacağını düşünüyor.
Hani neyin ne olduğuna gelindiğinde kimse benden daha fazlasını bilmez ya ben yinede susuyorum birşey demiyorum.
Ladı fazla uzatmadan demek istiyorum hiç birşey bildiginiz gibi degil.bunları yazıyorum maksat seni haksız duruma düşürmek degil sakın aklına böyle birşey gelmesin.herşeyden önce bu benim kişiliğime yakışmaz.
şimdi üsttadım ben sunu söylım ben aynı yüzlerin yanında bir başka insan daha görmek isterim dedim 2 cisi ben siz bizlerden zorla para istiyorsunuzda demedım ama sadece sunu soyluyorum bır degısık ınsan daha olsa guzel olur ayrıyetten elımden ne gelırse yapmaya hazırım yapmazsam namerdım bunuda bılmenı isterım varsa bı sıkıntı 1000 bılıyorsan 1 bılene sor derler gel eğer yardımcı olmazsam ozaman oky haklısın 2008 yılında üye olmusum hala yenı katılımcı olarak burada bulunuyorum ben forum konusuna gelınce fazla konusup yazmayı sevmem sadece konusulması gereken yerlerde konusurum
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Verilen hediyeler
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering