Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Yayınlanmamış Şarkılar
Yayınlanmamış Şarkılar
Sayfa Önceki  1, 2

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 28-Şub-2011 / 21:24    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Yayınlanmamış Şarkılar

buadam demiş ki:
ya müslüm babaya mektup veya direk söyleme imkanımız yokmu böyle bir isteğin olduğunu bildirsek,kimse yokmu bunu yapabilecek...

Arkadaşım, Müslüm Babaya söylemenin hiç bir yararı olmaz, çünkü bu parçalar Müslüm Baba'dan çıkmış Elenor Plağın olmuştur. Bu parçaların piyasaya çıkması için Müslüm GÜRSES'in değil Elenor Plak'ın izni gerekir.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
fezze
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 01-Mar-2011 / 00:35    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Yayınlanmamış Şarkılar

Maşallah! müslüm babanın bütün albümlerini orjinal etiketinde aldınız? bir yedek şarkıları arşivine katmadınız kaldı brova diyorum başkada birşey demiyorum.heralde yedek şarkılarıda mp3 olarak arşivinize katmak istiyorsunuzdur?böyle devam edin MÜSLÜM BABA sizinle gurur duyuyordur.bundan hiç şüpeniz olmasın
Kullanıcı profilini gör
okan6
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 02-Mar-2011 / 05:46    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Yayınlanmamış Şarkılar

fezze demiş ki:
Maşallah! müslüm babanın bütün albümlerini orjinal etiketinde aldınız? bir yedek şarkıları arşivine katmadınız kaldı brova diyorum başkada birşey demiyorum.heralde yedek şarkılarıda mp3 olarak arşivinize katmak istiyorsunuzdur?böyle devam edin MÜSLÜM BABA sizinle gurur duyuyordur.bundan hiç şüpeniz olmasın

bende arkadaşa katılıyorum
ne yazık ki işin kolayı varken kimse uğraşmadan internetten cukka ediyor
ve yine ne yazık ki bu internetten korsan indermeye bir çare bulunmazsa elenor plak kasasında durur o şarkılar ne piyasaya çıkar nede başka firma yayınlar
bizde böyle kavgasını yaparız ondan sonra
Kullanıcı profilini gör
kimsesizbirkul
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: ANKARA
MesajTarih: 24-Mar-2011 / 05:53    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Yayınlanmamış Şarkılar

o değilde eğer "En Mutlu Günümde,Ayıp Sevgilim,Gönlümde Bir İsyan" Parçalarını falan okumuşsa o çok koyar.
saygıdeğer bir abimle sürekli tartışırızVery Happy
eğer okuduysa çok güzel bekleyecez zaman gösterecek bir takım şeyleri herşeyin ilacı değilmidir zaten.
bu şarkıların çıkması için sanırım birtakım ölüm haberlerinin gerçekleşmesi gerekiyor.allah herzaman hayırlısını versin diyelim yada toplanmım gidelim elenoru basalımVery Happy
Kullanıcı profilini gör
buadam
Üye
Üye

MesajTarih: 25-Mar-2011 / 02:46    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Yayınlanmamış Şarkılar

Bu korsancı,mp3 toplayıcı, gibi sözlerde bulunanlar o kadar çok müslümcüdürlerki müslüm babaya yaptıkları katkı yüzlerine vurmuştur...bunlar bizim yaptığımız katkıları bilmek dahi istemezler ve o engin bilgileriyle yorumlarlar ki hiç "bunlar acaba orjinal alıyormu"demeye ihtiyaç duymayan mübarek şahsiyetlerdir...o kadar çok babayı severlerki onun sesinin gizli kalmasından daha büyük bir istek yapmaya kalkışacaklarını işittik...sizleri tebrik ediyorum,bu kişiler korsandan dem vurup insanları karalamak için can atarlar fakat korsancılığın ne olduğunu görmek isterseniz,bir aynaya bakında kendi mübarek yüzünüzü görün...
Kullanıcı profilini gör
fezze
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 25-Mar-2011 / 23:10    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Yayınlanmamış Şarkılar

BU adam kardeş,bence çok yersiz çok önemsiz bir konuyu ele aldın.Başlık açarak, birincisi elonor firmasına ulaşalım diye bir beyanda bulunmuşsun.muhteşem can dan hiç bir müslümcüyü bırak görmeyi ve ağırlamayı müslümcülerin adını bile duymak istemiyor.elindeki yedek şarkıları piyasaya sürmesi için korsancılığın tamamen bitmesi gerek,netten kimseler birşey indirmeyecek en önemlisi müslüm baba elonor firması ile tekrar bir araya gelmesi gerek yoksa muhteşem bey hiç bir zaman yedek şarkıları piyasaya sürmez.çünkü o şarkılar adamın maddi kazancı demek kısaca herşeyidir.yukarıda mp3 yapan müslümcülerle ilgili bir tabirde bulunmuşsun.güzel kardeşim eğer sevdiğimiz,hayranı olduğumuz bir sanatçı varsa albümlerini yasal ve orjinal olanlarını alıp arşivine katarsın.hem sanatçıya saygın olmuş olur hemde sevdiğin sanatçının para kazanmasını sağlamış olursun.mp3 toplayarak bütün herşeyini netden indirerek hiç bir fayda olmaz daha çok insan kendini kandırır.biz burda bunu aydınlatmaya çalışdık. eğer ben müslümcüyüm diyorsan hiç bir şey yapamıyorsan en azından en son çıkan albümünün cdisini orjinal olarak almalısınız.ayrıcada burda kimse kimseleri karaladığını düşünmüyorum. lafın kısası herkezin müslüm gürses hayranlığı kendinedir.benim şahsi fikrim soracak olursanız.müslüm babaya dair almak istediğimiz ne varsa herşeyini orjinal bandorüllü alalım.diğer yollardan temin etmeyelim.gerçek baba müslüm hayranı olmakda budur işde saygılarımla...
Kullanıcı profilini gör
buadam
Üye
Üye

MesajTarih: 26-Mar-2011 / 00:38    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Yayınlanmamış Şarkılar

müslüm gürsesin elenordan çıkmış albümlerinin 2-3 tanesi hariç hepsinin cd si hala piyasa orginal olarark 0 olarak vardır..esen müzik.com dan isteyen alır ben bütün elenor basım cd leri aldım,kasetleride gelipte bana katkı yapda öle konuş fln demeyim bir insanın ne yaptıını nerden biliyosunuzki...ttnet müziğe girin bütün elenorlar esen müzik olarak gözüküyor,buda bu cdlerin onlara devredildiğini gösterior,o kadar katkı yapmak istiyorsanız gidin benim gibi alında millete babayı tanıtın,kaç kişiyi müslümcü yaptınızki?
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 27-Mar-2011 / 06:18    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Yayınlanmamış Şarkılar

haklsın fezze kardeşim orjinal cd ve kasetlerini almak en güzeli.dediklerine katılıyorum.

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 06-Nis-2011 / 23:50    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Yayınlanmamış Şarkılar

çok gereksiz tartışmalar bunlar kardeşim 2 tane cdiniz var diye arşivim var diyemi geçiniyorsunuz
Kullanıcı profilini gör
xxxha
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: İzmir
MesajTarih: 30-Hzr-2017 / 09:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Yayınlanmamış Şarkılar

şarkıların bir çoğu var ben de istiyorsanız paylaşabilirim sizinle
3 dakika sonra eklenen mesaj:
şarkıların bir çoğu var ben de isteyenlerle paylaşablirim
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering