Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [İndir] Müslüm Gürses Esrarlı Gözler Filmi / Türkmax
[İndir] Müslüm Gürses Esrarlı Gözler Filmi / Türkmax
Sayfa Önceki  1, 2

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Dizi ve Filmleri
Yazar Mesaj
KILICBEY
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KAHRAMANMARAŞ
MesajTarih: 12-Mar-2009 / 15:44    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses Esrarlı Gözler

Kardeş emeğine yüreğine sağlık sayende izleyecez.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: gaziantep
MesajTarih: 12-Mar-2009 / 16:18    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses Esrarlı Gözler

eyv kardes indirdimde ama izliyemedim arsivden cıkarırken sorun olustu nesse yinede eline emegine saglık eyv

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Hamburg/Adana
MesajTarih: 19-Mar-2009 / 21:31    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses Esrarlı Gözler

ellerine saglik cok güzel bi paylasim.

Üye
Üye

Nereden: malatya müslümcüler caddesi
MesajTarih: 21-Mar-2009 / 02:52    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses Esrarlı Gözler

adanalı senin varlıgın yeter adanalıVery Happy adanalıyım allahın adamıyım boşa dememişler Very Happy yaşasın adana demir spor:D ama ben malatyalıyımVery Happy
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 21-Mar-2009 / 22:30    Mesaj konusu: Cevap: [İndir] Müslüm Gürses Esrarlı Gözler Filmi / Türkmax

eline sağlık kardeşim zahmet edip zaman ayırmışsın.

Üye
Üye

MesajTarih: 22-Mar-2009 / 00:16    Mesaj konusu: Re: Cevap: [İndir] Müslüm Gürses Esrarlı Gözler Filmi / Türk

ya bu film müslüm gürsesin hayat hikayesi olmayacakmıydı bu konu medir hjatta babayıda eşinid eoynayacvak kişiler belirlnmişti falan çok alakasız film olmuş bizde onu bekliyorduk
Kullanıcı profilini gör
turkstallion
Üye
Üye

Nereden: malatya müslümcüler caddesi
MesajTarih: 24-Mar-2009 / 21:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: [İndir] Müslüm Gürses Esrarlı Gözler Filmi / Türk

bu filmi bende çekerdim basit bişe olmuş müslüm babanın güldür yüzümü filminin yanında bu sonda sıfır kalır aradan kaç yıl geçmesine ragmen müslüm babanın adını kullanıp rant saglamak isteyen insanların yaptıgı bir çalışmadır bunca yıllık alkol falan ne varsa kullanırımm bira üstüne hap üstüne kurua vuruyorlar Very Happy saçmalık başka şarkımıda kalmadı müslüm babanın haydar haydarla içiyorlar:D ben küllü harapla içiyorum yada anlatamadım yada kullar var demoyu babaya verecekmiş yav o sesle vallaha pavyonda çalıştırmazlar:DVery HappyVery Happy sonraki müslüm baba bıçaklanmasınıda bursadaki konsere benzetmişler lafta orda kaç bin kişi var ken yanlışlıkla bıçaklamışVery Happy 100 tane koruma varken burda sokakda saçmalık denilecke bir filmmm
Kullanıcı profilini gör
babamoko01
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 26-Mar-2009 / 02:12    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses Esrarlı Gözler

emeqıne saqlık karddesım eyw.
Kullanıcı profilini gör
06kaderim66
Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 26-Mar-2009 / 03:11    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses Esrarlı Gözler

kardes paylasım guzel emegıne saglık

....Akıp akıp gittim deryalar gibi
......Çok şeyler kaybettim, çok şey kazandım
.......Her günüm bir başka yaşantım oldu
Kullanıcı profilini gör
einLadunG
Üye
Üye

Nereden: kütahya
MesajTarih: 10-Nis-2009 / 23:52    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses Esrarlı Gözler

ellerine sağlık ....babaya selam damara devam.

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: izmir/ksk
MesajTarih: 30-Hzr-2009 / 01:36    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses Esrarlı Gözler

eywallah sagoasınız elleirinz dert görmesin...
Kullanıcı profilini gör
ceylansoft
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 17-Tem-2010 / 06:08    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses Esrarlı Gözler

abi linkler bi yenilesek "Bu dosya ve telif hakkı sahibinin izni olmaksızın dağıtılamaz" diyoda rapid
Kullanıcı profilini gör
hardArabesk
Üye
Üye

MesajTarih: 17-Tem-2010 / 22:37    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses Esrarlı Gözler

Cok kaliteli bir Paylasim Usta Ellerin dert göremsin
NE ZAMAN CIKTIKI?
Kullanıcı profilini gör
muslumcukemal
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 29-Tem-2010 / 22:53    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses Esrarlı Gözler

link kırık Sad Sad Sad Sad Sad Sad
8 dakika sonra eklenen mesaj:
eklesenizde indirsek
Kullanıcı profilini gör
esrarligozler22
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 07-Ekm-2017 / 08:49    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses Esrarlı Gözler

Merhaba ben esrarli gözler filmini arıyorum lütfen birisi upload yapabilir mi kaç haftadır arıyorum nere baksam link kırık gerekirse parasını bile öderim lütfen
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Dizi ve Filmleri
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering