Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Sanatçıların Baba'ya Hitaben Yorumları
Sanatçıların Baba'ya Hitaben Yorumları
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
suskun_ahmet56
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 19-Ekm-2008 / 21:54    Mesaj konusu: re: re:

asıl yorumu CANSEVER ablamızdan dinleyinde babanın nasıl sevildigini görün derim size .tam olarak hatırlamıyorum ama CANSEVER ablamız bi yere konuk olarak katılmıştı .ve sordular kimi dinlersiniz ayrıca dendi kendisine oda ben kendimi bi müslüm babada buluyorum demişti böyle bi ses yeryüzünde cok nadir bulunue demişti
ömer abime katılıyom..................................
EYW.............................
Kullanıcı profilini gör
banned
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: heryer
MesajTarih: 30-Oca-2009 / 22:53    Mesaj konusu: re:

okumadım hiç birini biliyorum..
bana göre olumLu yorumlar hiç bitmez
olumsuz yorumları iç döker sanatçıyı etkilemez
biz düşüncelere düşünceler versek hiç bitmez
ama saygısızlıkta ileri gidersek sanatçıyı etkillemez
eyw..

Üye
Üye

Nereden: bitlis
MesajTarih: 30-Oca-2009 / 23:28    Mesaj konusu: re:

ben ce baba anlatılmaz o hiç bir yere sıgamayacak büyük alem tek baba tanıdı oda muslum baba
Kullanıcı profilini gör
arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: AnKaRaGüCü GeCeKoNDu dan
MesajTarih: 30-Oca-2009 / 23:36    Mesaj konusu: re:

babamıza kötü laf edecek adam tanımıyorum zaten o bu sanat camiyasının gelmiş geçmiş en büyük sanatçısı yorumcusu ve babası çünkü
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
6. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering