Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Muhterem Nur'a Göre Müslüm Gürses
Muhterem Nur'a Göre Müslüm Gürses

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Eşi Muhterem Nur
Yazar Mesaj
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 24-Ağu-2008 / 15:03    Mesaj konusu: Muhterem Nur'a Göre Müslüm Gürses

Onu tanımıyordum. ancak radyolarda dinler "Ben Senin Kulunmuyum" Şarkısını Bilirdim. Turnede benden sonra sahne almasına bozuluyordum. Hatta kızdırmak için halkın arasından kırıta kırıta yürüyordum dikkati kendime çekeyim ona bakmasınlar diye. Ama pek öyle olmuyordu. Müslüm Gürses Sahneye çıkınca herkes kendini yere atıyordu. Ve birşeyler yapmak zorundaydım bizi birbirimize bağlayacağını bilmediğim o olayı yaptım. Müslüm Gürses'in Repertuvarından bir şarkı okudum. Ve Sahneden indiğimde bir tartışma bir kavga içinde buldum kendimi ve sonunda yüzüme yediğim bir tokat. ve şimdi burdayız.

Bana hayatım boyunca hep ver dediler. etrafımda hep menfaatçi insanlar oldu. Hiç bir zaman almadan vermesini bilen insan görmedim. Karşıma çıkmadı. Ancak Müslüm Gürses Farklıydı. Bana "Bundan sonra çalışmayacaksın evinin kadını olacaksın. Ben getireceğim beraber yiyeceğiz" Diyen Tek İnsandır.

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
veysel000023
Üye
Üye

Nereden: elazığ
MesajTarih: 24-Ağu-2008 / 16:01    Mesaj konusu: Cevap: Muhterem Nur'a Göre Müslüm Gürses

yüreğine sağlık kardeş müslüm baba sanat camiasında en uzun evli kalan çiftlerden biridir her yönüyle örnek olduğu gibi bu yönüylede örnek olmuştur
Kullanıcı profilini gör
fbfbfb_1907
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 24-Ağu-2008 / 16:43    Mesaj konusu: Re: Cevap: Muhterem Nur'a Göre Müslüm Gürses

çok güzel bir olay kardeş baba ne güzelde demiş evinin kadını ol diyee

Ne diye arayıp sorayım seni
ne diye bağlanıp seveyim seni
MUHİTTİN SEÇEN NE DİYE ARAYIP
Kullanıcı profilini gör
unutamassin
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 24-Ağu-2008 / 18:03    Mesaj konusu: Cevap: Muhterem Nur'a Göre Müslüm Gürses

`ben getireceğim beraber yiyeceğiz` baba budur işte.eyvallah erkan abi güzel bilgiler.
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 24-Ağu-2008 / 19:50    Mesaj konusu: Re: Cevap: Muhterem Nur'a Göre Müslüm Gürses

helal olsun babamızada bu yakışır zaten,eyvallah

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 25-Ağu-2008 / 01:32    Mesaj konusu: Re: Cevap: Muhterem Nur'a Göre Müslüm Gürses

[quote="veysel000023"]yüreğine sağlık kardeş müslüm baba sanat camiasında en uzun evli kalan çiftlerden biridir her yönüyle örnek olduğu gibi bu yönüylede örnek olmuştur[/quote

KATILIYORUM...
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 25-Ağu-2008 / 02:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: Muhterem Nur'a Göre Müslüm Gürses

tam Türk filmi gibi olmuş

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 25-Ağu-2008 / 20:36    Mesaj konusu: Re: Cevap: Muhterem Nur'a Göre Müslüm Gürses

taruz demiş ki:

Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 03:37    Mesaj konusu: Cevap: Muhterem Nur'a Göre Müslüm Gürses

eyvallah kardes ama en yakısanıda bu zaten kadın evinde oturur kocasıda kazanır babada en dogrusunu söylemis saygılar

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 27-Ağu-2008 / 00:48    Mesaj konusu: Cevap: Muhterem Nur'a Göre Müslüm Gürses

bundan sonra çalışmıyacaksın evinin kadını olacaksın . Ben getireçeğim beraber yiyeceğiz.

ne söz söylemiş yine baba be

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Dünya garip herşey garip aşk da garip...
MesajTarih: 29-Eyl-2008 / 14:24    Mesaj konusu: Cevap: Muhterem Nur'a Göre Müslüm Gürses

baba iyi demiş evinin kadını ol diye

Kullanıcı profilini gör
siracettinesin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MARDİN KALESİNDEN
MesajTarih: 12-Ekm-2008 / 19:15    Mesaj konusu: Re: Cevap: Muhterem Nur'a Göre Müslüm Gürses

En doğrusuda bu zaten...

içmeden yıkılmış sarhoş gibiyim...
Kullanıcı profilini gör
fbfbfb_1907
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 14-Ekm-2008 / 17:21    Mesaj konusu: Re: Cevap: Muhterem Nur'a Göre Müslüm Gürses

taruz demiş ki:

Laughing

Ne diye arayıp sorayım seni
ne diye bağlanıp seveyim seni
MUHİTTİN SEÇEN NE DİYE ARAYIP
Kullanıcı profilini gör
Vektor
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Şanlıurfa
MesajTarih: 01-Arl-2008 / 19:07    Mesaj konusu: Re: Cevap: Muhterem Nur'a Göre Müslüm Gürses

Vallahi Babanın Eşi Benzeri YOk.Hanımınada Sonsuz Saygılar
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Eşi Muhterem Nur
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering