Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resimlerimiz
6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resimlerimiz
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Yazar Mesaj
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 05:27    Mesaj konusu: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resimlerimiz

bundan 20 gün önce duyurusunu yaptıgımız ramazan iftar buluşmamızı gercekleştirdik.
karelerdede görüldügü gibi cok sıcak ve samimi bir ortamda buluştuk.
müslüm gürses sevenler arasında olmak benim için tarifi olmaz bir mutluluktu.
ortamda bulunan dostlarımızın yüzlerinde ki samimiyet görülmeye degerdi bence
aramazda bulunan bayan arkadaşlarımız da buluşmaya apayrı bir hava kattılıar.
burdan onlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
bizleride aynı ortam da buluşmamamıza vesile olan arabeskin ŞAH damarı müslüm babanın önünde
saygıyla egiliyorum.iyi varsın MÜSLÜM BABA.

buluşmada yanımızda olmasalarda erdi kardeşimiz,mustafa bergen ,alkolik_06 hacı kardeşlerimze teşekkür ediyorum
büyük bir incelik gösterip aradılar.
radyo ilac dj lerimiz nöbetcierdem,cennetkuşu nilay da bize telefon aracılıgıyla katıldılar.
erdem baba Güldür Yüzüm diyorumm(sol şerit boş baba emrinde Very Happy Very Happy )
Nilay ablamız yayındaydı saolsun bizden baya bahseti bize babadan şarkı armagan etti
kemanları ağlattı saolsun(kalleş dünya tabi ki)
bide toplu istek yaptı bize (haberimiz Yok)
güzel ablam inşallah işinden olmana vesile olmadıkk(anladın sen onu Very Happy Very Happy )

veee tabiki orhan akdeniz hocamm.yaw kardeşim bir insan bu kadar mı mütevazi olur bu kadarmı candan olur.
allah senin gibi müzik ustalarını başımızdan eksik etmesin.
aggg agg oo ömrümü yiyen elektro baglaman yokmu o baglamayı inleten ellerinden öpüyorum hocam
seni seviyoruz.
konuya gelecegim deyipte , gelmeyen arkadaşlar için hiç bir şey demiyorum.
sadece aramızda bulunan bayan arkadaşlarımıza bakıp yorumlarını ona göre yapsınlar.

eyvallahh

nerdesin

En son babacan1102 tarafından 22-Eyl-2008 / 05:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
2 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
coe34
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 05:30    Mesaj konusu: Cevap: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resimler

eyw omer kardesım orda o ortamda bulunmak bızlerıde mutlu ettı emegı gecen herkese sonsuz tesekkurler...oradakı arkadaslarla tanısmak guzeldı...Babaya devam....

Saraylar verdinde ne oldu sanki !!!!
Kullanıcı profilini gör
gecekurdu8989
Üye
Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 05:44    Mesaj konusu: Re: Cevap: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resi

6.istanbul(iftar yemegi)buluşması çok ğüzel gecti o ortam ordaki muhabbete diyecek yokdu tek kelime resimler yeterrrrrr

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: İSTANBUL-ADANA
MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 05:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resi

Evet bende bir kez daha teşekkür ediyorum gelen herkese ve Babacan a Very Happy
tanıştığıma çok memnun oldum. .
bir daha ki sefere görüşmek dileğiyle Rolling Eyes
Kullanıcı profilini gör
DaMaR-58
Üye
Üye

Nereden: Sevda Yolu
MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 05:55    Mesaj konusu: Cevap: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resimler

Bu Güzel Ortamı sağlayan Ömer abime çok çok teşekkür ediyorum..Çok güzel bi buluşma oldu..Bir dahaki buluşmalarda göremediğimiz abilerimizi kardeşlerimizide görmek tanışmak nasip olur inşallah..
Kullanıcı profilini gör
derbeder7412
Üye
Üye

MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 05:56    Mesaj konusu: Re: Cevap: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resi

öncelikle buluşmaya güzel ,süper gibi basit kelimelerle başlamak istemiyorumm güzelden süperden daha deli geçti buluşma tanıştığım herkesle memnun oldumm ne kdr samimi bir buluşma olduğuu resimde açıkk yeniden buluşma dileğiylee

EYVALLAH Very Happy
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 06:00    Mesaj konusu: Cevap: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resimler

tebrikler emeği geçen herkese teşekkürler

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 06:14    Mesaj konusu: Cevap: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resimler

Hayırlı olsun ömer baba helal olsun yine bir buluşma daha gerçekleşti gelmesekte gönlünüz gönlümüzdür eyvallah...

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BİLSİNLER
MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 06:24    Mesaj konusu: Cevap: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resimler

cok supr bı bulusmaydı gelen arkadaslarımızın hos sohbetlerı gercekten dınlemeye degerdı.resımelrdende anlasılacagı gıbı cok samımı goruntuler.muslum babayı sevenlerın ortak nktası galıba bu hıc tanımamıs ınsanların bırbırlerıyle kardes gıbı olması boyle bısey tarıfı ımkansız bı guzellık.organızasyonu duzenleyen omer abıcım sonsuz tesekkurlerımı ıletıyorum yakala.mukemmel bı geceydı.gelemeyen arkadaslarım bılıyorum ıcınızdekı pısmanlıgı ama boyle katılımlarda tum muslum baba camıasını gormek ıstıyoruz
.. degerlı ablcım muzeyyen abla ve degerlı muslumcu dostlarım sızlerı tanımaktan onur duydum
hersey gonlunuzce olması dılgımle saygı ve sevgı bızden sızlere

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 06:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resi

taruz demiş ki:
tebrikler emeği geçen herkese teşekkürler
Wink

Üye
Üye

MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 06:31    Mesaj konusu: Re: Cevap: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resi

yine müslümcü gönüllere yakısır bir bulusma gerçekleştirmişsiniz hepinizi candan tebrik ederim. orda olmayı inanın gerçekten cok isterdim her zamanki gibi (ömer babanın dediği gibi) cok sıcak neseli bir ortam olusturmussunuz. sizler dahil mekanın sahibi çalışanları bile bu bulusmadan zevk almıstır. tekrardan tebrikler müslümcü gönüllere yakısanı biz müslümcüler elimizden geldiğinin fazlasıyla devam edeceğiz inş AEO saygılar....

bir değil bin seven versen ne fayda...
Kullanıcı profilini gör
BETER52
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 06:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resi

derbeder7412 demiş ki:
öncelikle buluşmaya güzel ,süper gibi basit kelimelerle başlamak istemiyorumm güzelden süperden daha deli geçti buluşma tanıştığım herkesle memnun oldumm ne kdr samimi bir buluşma olduğuu resimde açıkk yeniden buluşma dileğiylee

EYVALLAH Very Happy

kardesım benım senın yuregın saglık

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 07:21    Mesaj konusu: Cevap: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resimler

işte müslüm baba fakkı gönülleride bedenleride bir araya getirdi yine başta ömer baba olmak üzere hepinizin yüreğine sağlık aranızda olamadım ama gönlüm sizlerleydi seneye kısmetse bizde ankarada yaparız Very Happy

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 07:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resi

resimlerden çok sıcak ve samimi bir buluşma olduğu belli oluyor. Buluşmaya katılan arkadaşlara teşekkürler. Gönül isterdi ki aranızda olayım, mesafeler engel..Hayırlısı...Saygılar

Kullanıcı profilini gör
draw_raxsss
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 07:53    Mesaj konusu: Cevap: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resimler

valla arkdaşlar ben gelemedim yemege gercekten cok güzel olmuş anlatılanlara göre onnumra :lol:isyan ediyorum
Kullanıcı profilini gör
huzur34
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 14:37    Mesaj konusu: Re: Cevap: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resi

Çok güzel bir akşamdı. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Burdan gelemeyenlere sesleniyorum çook şey kaçırdınız. Kaçırdıklarınızı bilseydiniz yağmura aldırmaz, uzakları yakın eder gelirdiniz heralde. Ortam muhteşemdi hepimiz sanki 40 yıllık dostlar gibi kaynaştık. Eminim bunun devamı da gelir. Keşke Müslümcüler olarak 18-20 kişi değil de; babaya yakışır şekilde çok daha fazla kişi birarada olsaydık. "Dosta düşmana karşı"

Beter52 kardeşim güzel sözlerin için teşekkürler, Arzu, Derbeder, Enes, Ömer, Kenan, Murat, Sürmeneli kardeşş bütün isimleri tek tek yazamayacağım, hepinizi tanıdığıma çok memnun oldum.
Kullanıcı profilini gör
BETER52
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 16:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resi

AHMET_44 KARDESIMIN FORUMLARA YAZAMAMASI NEDENIYLE MESAJINA VESILE OLUYORUM

Bulusmaya katılan tum muslumcu abilerimi,ablalarıma ve kardeslerıme ck tesekkur edıyorum..ömer abim bilir istanbul bulusmalarında yer ve mekan hıc önemlı degıl her turlu gelırım..tanıdık olarak omer abım ve kenan kardesım vardı ama bab sayesınde yıne yenı yenı dostlar kazandım..benım ıcın tarıfı ımkansız bı gundu..degıl yagmur kasırga kopsa gene gelırım..
.
sözde degil özde müslümcüyüz

ahmet_44

kardesım yuregıne saglık

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 18:07    Mesaj konusu: Cevap: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resimler

Büyük Buluşmaların Fatihi Babacan Yapacagını Yapmış Smile

Helal Olsun Hepinize Arkadaşlar ; Müslüm Gürses Sevgisini Bir Yumruk Haline Getirmek Kadar Güzel Bişey Yoktur...

Gönlünüze Sağlık Arkadaşlar..Sevgiler,Saygılar...
Kullanıcı profilini gör
dmreda
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 18:08    Mesaj konusu: Cevap: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resimler

güzel bi buluşma olmuş keşke bende olabilseydim
tebrikler emegi geçen herkese teşekkürler. . .

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 22-Eyl-2008 / 19:22    Mesaj konusu: Re: Cevap: 6 İstanbul (2. İftar) Buluşması Gerçekleşti, Resi

Evet arkadaşlar..bir güzel gün daha geldi geçti..benim için çok müthiş bi gündü..Kenan (Beter_52) ve Ömer abimi tanıyodum..yeni abiler dostlar ve ablalarım oldu bu buluşma sayesinde..artık geleneksel haline gelen bu buluşmalarda dostluk ve sevgi ön plandaydı...şimdi teker teker ismini hatırladıklarım ve hatırlamadıklarım kusura bakmasın yrm eklemk istiyorum..

Babacan1102 (Ömer Abim) :Valla kendisiyle 4.istanbul buluşmasında tanışmıştım ilk olarak..Kanım çok ısındı.toprakmı çekti nedir..Yürüyen Müslüm Baba ansiklopedisi diyebiliriz..saygı ve sevgilerimi iletiyorum kendisine..

Beter_52 (Kenan):kardeşimle Ferdici buluşmasında tanıdım..yüreği ve gönlünü güzelliği yüzüne yansımış..umarım hep böle devam edersin kardeşim..her zaman baştacısın..

Muzeyyen (Müzeyyen Ablacım):ilk bu bluşma nasip oldu tanışmamıza çok memnun oldum..Kendisini minibüse kadar götürdük..ne diyeyim gönlüne sağlık abla..

Arzuakay (Arzu abla):Valla Müslümcü oluşun gerçekten etkiledi yani..seninlede tanışmak güzeldi..

Sev_yeter sinan (sinan abi):kendisini ilaç fm ziyaret resimlerinde görmüştüm..Ramazn vesilesiyle tanıştım..çok memnun oldum..

Derbeder7412 ( oRhan) :kardeşimi anlatmaya gerek yok doğru yolu erken bulanlardan..aynı yerde oturuyoz zaten..kendisine tşk ediyorm geldiği için..

Bayrampasali_ (Adem):Adem kardeşimle B.Paşada görüşmüştük 2 sene önce ne de olsa bende orda oturuyodum..araya benim askerlik girdi görüşemdik gerçi kendisiyle..saolsun bizleri kırmadı..gönlüne sağlık diyorum..

gecekurdu8989:kardeşim seni unuttum sanma yeni tanıştık ama gönlün ve yüreğinde bizleere de yer verdin Allah razı olsun..

Not: daha önce forumlara msj atamadığımdan Kenan kardeşime demiştim benim adıma da bişeyler gönder diye saolsun beni kırmadı..şimdi artık msj atabiliyorum..

ve diğer abilerim ve kardeşlerim..tanıştığıma çok memnun oldum..işallah dostluğumuz ebediyen devam eder..

Alayına isyan Kralına Posta Ölümüne Müslüm Baba..

Müslümcüler şahane..gerisi (alayı) bahane..

gönlünüz gönlümdür...
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering